Samsung Galaxy S4 - I9500 Root yapma ve CWM Recovery Yükleme

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy S4'ü Afganistan'dan aldım. Android 4.4 KitKat güncellemesini herkez alırken ben alamadım daha arkadaşlar. Cihazı Türkiye cihazı olarak nasıl gösterebilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 mini telefonum var ve almanyadan geldi email ile açtırdım ve telefonu rootlamak istiyorum eğer rootlarsam telefon kapanırmı acaba cevaplarınızı bekliyorum iyi günler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
*#*#889988#*#* krdşm yanda audıo yazıyo ona gir ve bütün sıfırları 250 ye kadar yukselt ve işlem tamam dır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yontem 2de olan programi telefonami yoksa bilgisayara indiriyim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yardım edin pc telefonumu okumuyor aygıt yükleme başarısız oldu diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öncelikle herkese mrb bende s4 4.2.2 var odinle root yaptım ama olmuyor anlatımdaki herseyi eksijksiz yaptıgım halde supersu hata veriyor yüklenmis su kodlaması yok hatası g playden güncelledim olmadı yeniden indirdim defalarca root yaptım root checker den baktım rot yapılmamıs diyor ama anlatılanları defalarca yaptım aynı resimli anlatım ve vdiodaki dahil cıldıracagım telefonu carptım artık delirtti beni böyle sorun yasayan veya yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tskler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:dil:öyle yapana kadar arama ekranına gir *#0066#* yapın. yeniden başlayacak otomotikmen kendisi yapcak:yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SuperSU yüklenmiş SU kodlaması yok ve SuperSu bunu yükleyemedi bir problem var diyor acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Root your phone çıkmıyor yardımcı olsa konu başlığını açan arkadaş.

spyman75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 günümü aldı,
odin +md5 dosyası + recovery md5 dosyası + super su yüklüyüyorum ancak,
root phone menüsü çıkmıyor.

root yapıp tek elle kulllanma apk sını kuracağım, varmı çözüm arkadaşlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:w00t::glare::helpsmilie::devil::4::mrgreen::dil:Kameranızda Hata Verirse Reset Atın (yeniden başlatın)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki türkiye 4,4,4 ü ben almadım kimler almış güncelleme yok diyor

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
merhaba ben root attım ama program durdurma hatası veriyor neden olabilir acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben root attım sonra samsung yazısının altına ünlem geliyor telefon açılmıyor lütfen yardımm!!!! :helpsmilie::(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben root attım ama telefonu açarken samsung yazısının altına ünlem geliyor ve telefon açılmıyo lütfen yardımmm