Samsung Galaxy S3 Twitter, Instagram, Facebook vs. ağlara fotoğraf yükleyemiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

silauzun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha 2 gün önce galaxy s3 aldım. Telefonun özelliklerinden ve kullanışlığından bir şikayetim yok, memnunum. Yalnız Twitter, Istagram, Twitpic gibi sosyal ağlara fotoğraf yüklemiyorum. Twitter "tweetiniz gönderilemedi taslaklara kaydedildi" diye bildirim veriyor. Instagramda "failed" diyor. Aynı problem bir önce kullandığım galaxy s'de de vardı. Ağ ayarlarına baktım. Uygulama ayarlarını da çok kurcaladım. Ama sosyal ağlara fotoğraf yüklenmiyor bir türlü. Bu konuda bilgi sahibi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sorunun cözümünü bilmiyorum ama bende öyle bir sorun yok. twitter ve facebook fotoğraf paylaşımında bir sıkıntı ile karşılaşmadım. instagram için birşey diyemem kullanmıyorum çünkü

silauzun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anlıyorum. bir fikri olan varsa yardım edebilirse çok sevineceğim:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Daha 2 gün önce galaxy s3 aldım. Telefonun özelliklerinden ve kullanışlığından bir şikayetim yok, memnunum. Yalnız Twitter, Istagram, Twitpic gibi sosyal ağlara fotoğraf yüklemiyorum. Twitter "tweetiniz gönderilemedi taslaklara kaydedildi" diye bildirim veriyor. Instagramda "failed" diyor. Aynı problem bir önce kullandığım galaxy s'de de vardı. Ağ ayarlarına baktım. Uygulama ayarlarını da çok kurcaladım. Ama sosyal ağlara fotoğraf yüklenmiyor bir türlü. Bu konuda bilgi sahibi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Kardeş telefonunda wirelessla bağlandığın tüm modem listesini sil telefonunun hattını çıkart yeniden tak ve ayarlardan mobil ağlar kısmından 3g yi aç. Daha sonra yüklemek istediğin fotoğrafı galeriden paylaşmak için yukarda instagram, facebook veya twitteri seçip dene bende olmuştu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung Galaxy x3 'de İnstagram'a fotoğraf yüklerken fotoğrafın boyutunu değiştiremiyor muyuz? Galeriden seçtiğimiz foto dört noktalı çerçeve ile belirleniyor ama foto çevresel olarak küçülüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede samsung galaksy s3 mini var ben telefona instgramı kurdum ama üye olamıyorum nasıl üye olabilirim yardımcı olurmusunuz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
twitterdaki bildirimler önceden ekranın sol üst köşesinde görünürdü, geldiğini anlardım. şimdi sadece telefonumdaki mail kutucuğu geliyor oraya ondan anlıyorum. nasıl düzeltebilirim?(galaksy s3 mini)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
daha önce çektiğim fotoğrafları instagramda veya whatsupta paylaşabiliyordum. 3 gündür paylaşmak istediğide galeri durduruldu diyor. sebebi ne olabilir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(s3 minim var ama nasıl fotoğraf çekecegimi bilmiyorum intagramdan mesela biri fotoğraf atıyo o fotoğrafı nasıl çekebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun 15 gündür bende de var sizin 3 ay olmuş sorunu çözebildiniz mi ne yapmam gerekli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorunlar var çözüm bulan beklemesin atsın denemeye değer :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slam arkadaşlar bende galxy s gtı9000 var instegrama fotoğraf yüklüycem ama yükleniyor diyo sürekli yüklemiyor. yardım ederseniz tşk.

manel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yükleyemiyorum bende sosyal ağalardan kaynaklanıyor