Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcılar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3mini s3ten çok büyük farklara sahip değil aslında..en büyütülecek sıkıntısı üst sekmeyi düzenleyemiyosunuz, bir de ekranı gorilla glass değil ama tüm türkiyedeki distribütörlere sordum herkese amoled geliyomuş ülke bazında bi olay bu yani kimse şaşırmasın internetten bakılan özellikler orjinal alet özellikleri..karşılaştırmayı bireysel olarak ev arkadaşımla yaptık onda s3 var bende mini çok ayrıntılı kurcaladım programları ayarları ama öyle yuh lan bu kadar parayı verdiğimiz telefonda şu özellik nasıl olmaz denilecek bariz bi fark yok..şarjı da epey gidiyo yolculuktan sıkılan biriyim ve müzik dinlerim genelde yolculuk esnasında..wifi yada paket interneti de kullanırım şarjının 2buçuk günden önce bittiğini görmedim, telefonu alırken pilin mAh gücüne dikkat edin 1500den az olursa almayın çünkü distribütörden distribütöre değişiyo paket içerikleri

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon güzel iyi çalşıyor ama ekranı çiziliyor koruyucu kullanmanızı öneririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl şarjı epey gidiyo ya ben yatmadan önce sarj ettim %94tü sabah kalktım %20lere düşmüş. ve ekran parlaklığı en düşük seviyede, internet oyun kapalı ? ne diceksin sence ne gibi bi sorun var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
es 3 te sosyal ağlardan gelen msj ları anında sesli olarak bildirim geliyo es3 minide bu mümkünmü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba benim bi sorum olucak benim arkadaşım galaxy s3 mini aldı telefonundan facebook a giriş yaptım ve daha sonra facebook umun şifresini çözdü böyle bişey olabilir mi? yağabiliyorsa s3 mini bilgisayardaki gibi girilen yazıları nereye kayıt ediyot yardımcı olursanız sevinirim...
NOT:facebook u arkadasın telefonunda acık bırakmadım cıkıs yaparak bıraktım...

crazyking1871

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar galaxy s3 mini almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım ekranda pixel sorunu var diyolar doğrumu bide fiyatı o civarda olan bildiğiniz iyi telefon varmı? yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar galaxy s3 mini almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım ekranda pixel sorunu var diyolar doğrumu bide fiyatı o civarda olan bildiğiniz iyi telefon varmı? yardımcı olursanız sevinirim

Ben O Kadar Kafamı Yaklaştırıp Yada Bir Telefonla Zoom Yapıp Bakmadım Pixellere Ama Beni Tatmin Ediyor Güzel Telefon Bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesajlaşırken ı lar başka telefonlarda i olarak görünüyor bu sorun benim miniye mi ait yoksa karşı tarafın teline mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar. komik bir sorunla karşılaştım çözemiyorum: telefonda görme bozukluğu yaşaya insanlar için bi ayar var sesli geri dönüşüm. bi şekilde ayarladım. şimdi telefon tuşlarına çift tıklamadan çalışmıyo numara bile yassam no nun üzerine çift tıklamak gerekiyor. eski ayarına nasıl dönerim? şididen teşekkürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar skype la konusabilirmiyim bu telefonla bilgilendirirmisiniz lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn galaxsy s3 spot alcamda 350 tl acaba alıyımı yoksa almıyım spot ıyımıdır bilgilendirebilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonum s3 mini 4.1.2 yazılımında ancak kilit ekranına kısayol koyamıyorum ayarlarda ekran kilidi bölümünde kısayol seçeneği yok ayrıca facebook lock ticker seçeneğide yok ne yapmalıyım yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben telefonu alalı 3 ay oldu fakat ilk aylar bi sorun yaşamadım 1 aydır telefonum mesaj gonderme basarısız dıyo arayanlar ulaşamıyo servise 3 kere gonderdım sorun yok dıyolar hatla ilgilidir dediler müsteri hizmetlerini 4 defa aradım hatta da sorun olmadıgını soyledıler yedek hat cıkarttım yıne aynısı oldu acaba kullandıgım operatör ile ilgili olabilirmı servıse gıdıp gelmekten yoruldum?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sevgili dostlar... benim sorunum flash'la ilgili 3 gündür kendiliğinden yanıyor ve sönmüyor ne yapmam gerekiyo ? batarya çıkarıyorum sönüyo takınca yine yanıyo !! ve format attım yine de düzelmedi yardım bekliyorum sizlerden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 miniin geliştirici seçeneklerinin özellikleri neler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim yaklaşık 1 yıldır var çok memnunum kaskosu, cam filmi filan hepsi 900 TL tuttu. Bu fiyata bu performans muhteşem ben 5 tane filan oyun yükledim hala GB olarak yarımdan az. Muhteşem tavsiye ederim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s 3 mini aldım arkadaşlar yeni ve türkcell mobil tv görüntüsünü yi dizüstüne nasıl aktarabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz.. şimdien teşekkür ederim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alıım mı almııım mı kararsız kaldım 4s te harika (iphone) ama s3mini özellikleri de ii suya dayanıklımı s3mini

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar s3 mini telefonum var screenshot yapılmıyor. Ayarlardan birseyler kurcaladim ve olmuyor yapmayi biliyorum ama maalesef olmuyor bir el atarsaniz sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar root yaparken batarya çıkardım açtımda firmware upgrade encountered an issue. please select recovery mode in kies try again bu yazı çıkıyor ve telefon açılmıyor nababilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben almayı düşünüyorum ama kararsizim alim mi ? guzel telefonmu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şarj süresi ve bataryası mesajlaşıp internete girince nekadar gidiyor? kullanıcılardan bunu öğrenmek istiyorum? tavsiye eder misiniz??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy min4 ekran renk tonunu nasıl deyiğştire bilirim bşlen varm ıarkadaşlar