Samsung Galaxy S3 Micro Sim Kartını Telefondan Çıkartamıyorum Yardımcı olur musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi micro simi yuvasından çıkartamıyorum :mad:
hafıza kartında ki gibi çıt çıtlı bastırmalı değil bastırıyorum geriye gelmiyor nasıl yapabilrim?:confused1:

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Cımbızla denedin mi? Bilmiyorum s3te kart yuvası nasıl. Uygunsa iğneyle kaldır havaya cımbızla çek.

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cımbızla denedin mi? Bilmiyorum s3te kart yuvası nasıl. Uygunsa iğneyle kaldır havaya cımbızla çek.
kız kardeşimin cımbızı ile denedim ama kayıyor tam anlamı ile tutulmuyor :S
İyice bastır içine doğru birkaç denemeden sonra gelmesi lazım.
vallahi içine öyle bir basıtıyorum ki tırnağımla etim arasına giriyor nerdeyse micro sim ama geri gelmiyor giridig yerde takılı kalmış durumda

micro sd hafıza kartında sorun yok ne güzel girip çıkıyor rahat rahat ama bunda bi haller var :S

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
vallahi içine öyle bir basıtıyorum ki tırnağımla etim arasına giriyor nerdeyse micro sim ama geri gelmiyor giridig yerde takılı kalmış durumda

micro sd hafıza kartında sorun yok ne güzel girip çıkıyor rahat rahat ama bunda bi haller var :S

Benim kartı ilk kestirdiğimde öyle olmuştu sonra bıçakla düzledim kenarlarını. Çıkmıyorsa çok zorlama telefona falan zarar vermeden götür telefoncular halletsin bana kalırsa.

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim kartı ilk kestirdiğimde öyle olmuştu sonra bıçakla düzledim kenarlarını. Çıkmıyorsa çok zorlama telefona falan zarar vermeden götür telefoncular halletsin bana kalırsa.
bende öyle düşünüyorum hatta bugün hem flip coverimi götürüp servise bırakıcam hemde hattımın cıkmadığını gösteririm :)

yardımlarınız için teşekkür ederim

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konu kapatılabilir arkadaslar sorun çözüldü
mikro simin köşelerinde tırtıklar tutuyormuş falcata ile görevli arkadaş düzeltti :)artık micro sim gibi girip cıkıyor sorunsuz

ayrıca flip coveri verdim garantiye bakalım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Hafıza Kartına Bastırıp İleri Doğru İtin Çıkıyor Kendiliğinden :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3'e sim kartı taktığımda okumuyor sim yok diyor turkcelle gösterdim içerisindeki tırnaklardan birinin kırılmış olabilir diye söyledi ve garantiye verdim bu kullanıcı hatası olamaz dimi?En ufak bir ters takma da bozulması mümkün mü?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hafif kartın üzerine bastır ve geri doğru çek hemen çıkması gerekli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun oldu senelerdir nokia kullanıyodum hiç bbi sıkıntı yokdu play store bi sorun sim kart bi sorun !!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim telofonum samsung galaxy s4 ama hafıza kartını yanlış taktım galiba yerinden çıkmıyo görünmüyor bile ne yapmalıyım :(((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yardımm edinn ya s3 mini var bnde micro cd takamıyorum takıyorm ama nasıl anlıyacam okuyup okumadığını ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin::biggrin:allah razı olsun kardeşim 1 saattir uğraşıyodum hele şükür sen varmıssın çıkarttım:biggrin::tt2::tt2:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 10.1 e micro simi taktım çıkmıyo içind kaldı nasıl çıkartırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 10.1 e micro simi taktım geri çıkmıyo sıkıştı ne yapayım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşm yarımn saat once bnmde basıma geldı pederin telefona benım hattı taktım cıkmadı peder iğne ile biraz uğraştı çıkardı

Son mesajlar