Samsung Galaxy S3 İkinci El Fiyatları Lütfen Bakın

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm kardeşim ben alcam ama ödeme nasıl olcak numaram 0534****

Mod. Edit : Telefon no vermeyelim. Özel mesaj ile ulaşalım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 almak istiyorum en ucuz ne kadara alabilirim ikinci el ?

fatiharslan66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar elimde beyaz renkte samsung galaxy s3 var.daha temmuz ayı itibariyle 3 aylık telefon olacak.orjinal genpa garantilidir.faturası ve tüm aparatları herşeyi mevcut. paraya sıkıştığım için satacam.herşeyi daha orjinal.yanında 2 tane ekran koruyucu bantlarını ve kılıfınıda verecem.çizik bile yok telefonda.900 tlye satacam.yozgatta oturmaktayım.irtibat numaram 0553 453 86 87.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxsy s3 mini 4.000 cin malı 3el kacak camı kırık kagı kırık

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Garantisi varsa ortalama 1300 tl'ye satarsın sen sattığında 2.el olmayacak ki o hiç açılmamış çünkü 1300'e satarsın

fatiharslan66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acil satılık
beyaz renkte samsung galaxy s3.3 aylık telefon.orjinal genpa garantilidir.faturası ve tüm aparatları herşeyi mevcut.çizik bile yok telefonda.850 tlye satacam. 0553 453 86 87

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink: camı kırıksa en az 600 tl masrafı var demektir. 500 falan anca eder o da belki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s3 gümüş renginde kvk garantili 2 yıl orjinal telefonum hasarsız. daha üst bir model hediye aldım o yüzden 1100 tlye satıyorum. henüz 3 ay kullandım. ilgilenenler irtibata geçerse konuşabiliriz. bütün aparatları mevcut ..

BRuTaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 telefon 750e gitmez hacım yapmayın ucuza satıyorsunuz piyasayı düşürmeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 telefon fiyatları iphone 5s 5c aralık ayı piyasaya girişiyle 500 e bile satamayacaksınız bilginiz olsun o yüzden herkeste bi satış telaşı :) uyanan uyanmış

brhnsfrn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S3 telefonu en iyi fiyata ese dosta satarsin yada internetten koy her topalin bir kor alivisi mantigi

RoyGreen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende de beyaz galaxy s3 var,1 sene önce 5M Migrostan almıştım,tamamen sorunsuz,elden veya internetten satmak istesem eniyi kaça gider?

hardrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s3 telefon fiyatları iphone 5s 5c aralık ayı piyasaya girişiyle 500 e bile satamayacaksınız bilginiz olsun o yüzden herkeste bi satış telaşı :) uyanan uyanmış

Arkadasimin garantili cihazini 2 gun once 820 tl ye verdik telefoncuya ne 500unden bahsediyosun :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung galaxy S3 19.10.2013 tarihinde aldım bütün aksesuarları var 1200 kart borcu var ondan dolayı satıyorum nokta kadar bile çizik yok aldığımdan beri ekran koruyucusu ve kılıfıyla kullandım arada bir temizlemek için cıkarttım o kadar alıcak olan varsa temiz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam arkadaşlar Samsun'a galaxy s3 telefonumu başka bir marka istediğim için 900 e satıyorum garantili faturalı. içinde şarj aleti kılıfları ekran koruyucusu vardır. Tiran renginde kenarında çok küçük çiziği vardır...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5 gün oldu alalı kutusu garantisi herşeyi var 1100 tl satıyorum sıfır diyebilirsin yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar galaxy s3 satiyorum, 6 ay kullandim, cok temiz, beyaz, 700 tl ye veririm..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bu telefona verebileceğim 600 tl satarsan alıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bende galaxy s3 var 8 ay oldu alali ama yanlari aşindi bide ekran çatlak. Teknosadan almiştim belgeler falan hepsi var yaninda orjinal flip cover kilifiyla birlikte kaça satarim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 2. el samsung galaxy s3 mini var nekadara satabilirim acaba