Samsung Galaxy S III'ü Odin İle Güncellemek

Bu konuyu okuyanlar

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar Download mod aşamasında Sürücüleri Windows update'den çekerken windows updateden araştırmayı atla dedim sürücüleri yüklemedi ve aygıt tanınmadı telefonu kapatıp tekrar denedim olmadı başka oturumda denedim olmadı pcyi telfonu defalarca resetledim olmadı En sonunda TÜM İŞLEMLERİ baştan yaptım yine olmadı Download mod'da odin telefonu görmüyorrr ne yapcam ben Yardım lütfenn...
Kies'i yüklemelisin :)

kvturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doğudan aldığım 1 haftalık galaxy s3 kullanmaktayim. Güncelleme var fakat % 31 de kurulum kesiliyor. kİES programıda güncelleyi desteklemiyor.

Bu günncellemeyi alırsam teledon daha stabil çalışıcak sanırım . Şebeke düşük çekiyor.

Ne tavsiye edersiniz arkadaşlar ?

üzerindeki versin : I9300XXLEF

Yüklemeye çalışıpta yükleyemediğim sürüm sanırım bu :I9300XXLF2 . Bunu manual olarak nasıl yüklerim ? Jelibon dediğiniz nedir :) Ayrıca aldığım telefonun hangi ülkeye ait olup olmadığı sorun teşkil eder mi ? Muhtemelen Irak ' dan alınmıştır.

sadoece.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Doğudan aldığım 1 haftalık galaxy s3 kullanmaktayim. Güncelleme var fakat % 31 de kurulum kesiliyor. kİES programıda güncelleyi desteklemiyor.

Bu günncellemeyi alırsam teledon daha stabil çalışıcak sanırım . Şebeke düşük çekiyor.

Ne tavsiye edersiniz arkadaşlar ?

üzerindeki versin : I9300XXLEF

Yüklemeye çalışıpta yükleyemediğim sürüm sanırım bu :I9300XXLF2 . Bunu manual olarak nasıl yüklerim ? Jelibon dediğiniz nedir :) Ayrıca aldığım telefonun hangi ülkeye ait olup olmadığı sorun teşkil eder mi ? Muhtemelen Irak ' dan alınmıştır.

Kardeş Pasaport kaydı yapmayıp telefoncudan İMEİ Attıysan telefonun şebekesi gider.. (Irak dedin ondan söylüyorum)

kvturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım ;cihaz ile şuan ki sıkıntım görüşmede bir sorun yok , fakat güncelleme war diyo. Yüklenmio .

kvturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana şunu söylermisin , benimkide orjinal güncelle neden almıyor ?

sadoece.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana şunu söylermisin , benimkide orjinal güncelle neden almıyor ?

Üzgünüm kardeş onu burdaki üstadlar bilir Ben şuana Kadar Odin ile güncelledim Telefondan hiç güncellemedim :S zaten 3 hafta olmadı alaalı

Edit: Benim Sorun Çözüldü ilginiz için Teşekkürler =)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Üzgünüm kardeş onu burdaki üstadlar bilir Ben şuana Kadar Odin ile güncelledim Telefondan hiç güncellemedim :S zaten 3 hafta olmadı alaalı

Edit: Benim Sorun Çözüldü ilginiz için Teşekkürler =)
Nasıl çözdün ? Samsung Galaxy S III SSS konusuna yaz belki bilmeyen bir arkadaş vardır yardımcı olur :)

sadoece.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nasıl çözdün ? Samsung Galaxy S III SSS konusuna yaz belki bilmeyen bir arkadaş vardır yardımcı olur :)

Hata bizden kaynaklanıyordu Anlattığım arkaadaş meğersem Download moduna aldıktan sonra continue'ye basmıyormuş bende telefonu görmediğim için öyle bir hata yapabileceğini düşünmemiştim delirmek üzereydim =)

Edit: Bu arada Galaxy S3 için 3d Kamera yok mu ? Resimde Xperia Arc'de olduğu gibi

Xperia-arc-S-15.jpg

efsane018

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş bnm s3 yurtdışından gelme bu imeisi farklı bu şekilde yapınca güncellemeyi bir sıkıntı olurmu cvplarsan sevinirim...

muannes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür edrim kardeş telefonum kapan mıyordu yazılım yüklemiyordu şimdi hepsi tamam hatalar düzeldi eline gözüne gönlüne sağlık

KARAKANUN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende PASS yazısı cıkmadı RESET yazdı ne yapmalıyım ya da neyi eksik yapmış olabilirim.

EDİT: PASS yazısı çıktı ancak kies e bağlanamıyorum, yedeklediğim verileri geri yüklemek için, kies cihaz bilgilerini alamadı uyarısı çıkıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostlarım herkese teşekkür emeğe teşekkür yüklemedim ama sorunumun çözümünü buldum s3 te kapattıktan 2 sanıye sonra kendı kendıne açılıyordu cıhaz root luydu s1 de unroot yaparken ımeı sılındıgını duymustum hıç bulaşmadım s3 te her rom başlı başına sıkıntı açıyormuş neme lazım dedım ve en son cıhazın gucunu kesıp 5-6 saat dınlenmeye ıhtıyacı olduğunu forumlardan öğrendim...kımı arkadasım şarj soketının nemlendığını ve telefoncuya 80tl ödedıgını yazmıs o arkadaşlarımada başsağlığı diliyorum keşke forumları biraz okusalardı..teşekkür

brcii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acil yardim lütfen !! Kies ile güncelliyordum tam telefona yazilimi pc den kurarken son aşamada usb bağlantisi kesildi birden kaldi öyle ve firmware upgrade encountered please select recovery mode ın kies and try again diyor ne yapicam lütfen yardimmm :((

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Acil yardim lütfen !! Kies ile güncelliyordum tam telefona yazilimi pc den kurarken son aşamada usb bağlantisi kesildi birden kaldi öyle ve firmware upgrade encountered please select recovery mode ın kies and try again diyor ne yapicam lütfen yardimmm :((

Odin ile elle güncelleme yapın. İlk mesajda nasıl yapılacağı anlatılmış. Bulmanız gereken dosyalar Galaxy S3 için 4.1.1 dosyaları ve uyumlu Odin.

www.sammobile.com yardımcı olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar şuan sammobileden türkiye uyumlu jelly bean indiriyorum Galaxy S3 için boyutu 790MB cihazım garantili . Bana hala normal güncelleme gelmedi. Eğer bu sammobileden indirdiğimi kurarsam cihazım garanti dışı kalırmı + başşka bir sorun cıkartırmı lütfen acil cevap istiyorum fikirlerinizi almam lazım