Samsung Galaxy S III'ü Odin İle Güncellemek

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abiler bnimki güncelleme ile ilgili değil ama telefon hakkında birşey soracam burada tecrübeli arkadaşlar olduğu için buradan sorsam umarım kızmazsınız.

ben tüm uygulamaları geri tuşuyla kapatmama rağmen hepsi açık kalıyor. uygulama kendisi soruyor çıkılsın mı diye . çık diyorum. açık uygulamalara bakıyorum orada yine açık. bu ayarlarla ilgili bi problem mı yoksa herkeste bu şekilde mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana dün güncelleme geldi güncellemeyi yaptım. şöyle yazıyor

Ana Bant Sürümü I9300BULG2

Yapım Numarası I9300BUBLG3

Hala en güncel olmamış dimi. sizlerinki fb2 falan gibi bişey sonu?

Reaksiyon puanı
2,146
Programlar genelde arka planda tekrar tekrar açılıyorlar. Advanced Task Killer ile programı kapatıyorum ama iki dakka sonra yine geliyor :) Gelmesin diyorsan devre dışı bırak programı.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar bana dün güncelleme geldi güncellemeyi yaptım. şöyle yazıyor

Ana Bant Sürümü I9300BULG2

Yapım Numarası I9300BUBLG3

Hala en güncel olmamış dimi. sizlerinki fb2 falan gibi bişey sonu?
Türkiye için çıkan son sürüm I9300XXBLFB dir.

kulman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
I9300XXBLFB sürüme güncellediğimizde telefon yavaslıyormus. sayfa gecişlerinde flan takılıyormus rehbere cok daha gec giriyormuş bunlar doğru mu sizde de oldu mu ?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
I9300XXBLFB sürüme güncellediğimizde telefon yavaslıyormus. sayfa gecişlerinde flan takılıyormus rehbere cok daha gec giriyormuş bunlar doğru mu sizde de oldu mu ?
Rehbere çok giren biri değilim. Ama yavaş açılıyor yaklaşık 3 saniye kadar sürüyor. Telefon yavaşladığını hiç farketmedim.

kulman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorun cıkabilir diye yazıyor nette

birde odin le yaptıktan sonra unroottan sonra tekrar kies ile güncellemelere devam edebilirmiyim?

Odin ile güncelleme yapmanın tek tehlikesi var o da şu : eğer güncellerken internet bağlantınız kesilirse ( Bu 3 G de daha yuksek bi ihtimal.) telefon kendisini kapatıyor ve bidaha acılmıyor. Ayrıca kullanıcı hatası sayılıyor. garantiye de veremiyorsun yani:) ama Wifi dan baglıysan pek sorun etme:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben günceleme işlemini yaptıktann sonra şebeke çekmiyor kimsede bununla ilgili bir şey yazmamış acaba sadece bendemi oyle bir problemoldu ne yapmam lazım eski sürüme nasıl dönebilirim aci yardım ederseniz çok sevinirim

eTerNal_cRy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar çoğu sitede cihazı güncelledikten sonra şebeke problemi yaşandığı söyleniyor bu şebeke problemi sadece box a bağlanıp imei numarası ile ilgili işlem yapılan telefonlarda mı oluyor. Yoksa yurtdışından orjinal simfree gelip kendi orjinal imeisi ile harcı ödenip pasaport kaydı yapılarak kullanılan cihazlarda da oluyormu.

ikinci olarak telefonun kutusunu açar açmaz telefonun içindeki tüm sistemi (EFS dahil) alabilen, ileride bir şebeke veya buna benzer problemde o ilk haline geri döndürebileceğimiz bir yol, yordam,yazılım v.s var mı ?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bende şebeke problemi yok. Sizde nasıl olmuş anlamadım. Benim telefon yurt dışı ama şebeke problemi yok.

Reaksiyon puanı
2,146
Arkadaşlar çoğu sitede cihazı güncelledikten sonra şebeke problemi yaşandığı söyleniyor bu şebeke problemi sadece box a bağlanıp imei numarası ile ilgili işlem yapılan telefonlarda mı oluyor. Yoksa yurtdışından orjinal simfree gelip kendi orjinal imeisi ile harcı ödenip pasaport kaydı yapılarak kullanılan cihazlarda da oluyormu.

ikinci olarak telefonun kutusunu açar açmaz telefonun içindeki tüm sistemi (EFS dahil) alabilen, ileride bir şebeke veya buna benzer problemde o ilk haline geri döndürebileceğimiz bir yol, yordam,yazılım v.s var mı ?

Cwm recovery ile backup alabilirsin. Ancak efs yedeğini ayrı olarak al yinede.

hakan-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Unroot Yapmak İstiyorum Bunu Yaparsam Unroot Oluyormu ?

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Çalışma süper olmuş. Eline sağlık [MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm lar dedigin gibi yükledim ok güzel oldu ama şebeke soru nu oluştu şebeke bulmuyor yardım cı olurmusunuz

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
slm lar dedigin gibi yükledim ok güzel oldu ama şebeke soru nu oluştu şebeke bulmuyor yardım cı olurmusunuz
İmei klon mu klon değilse. GalaxySimLock ve Busybox programıydı sanırım GalaxySimLock'u indir orada yazar. Sim ağı pin kilidi istiyor değil mi ? Telefonunuzda Root olmalı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya hocam allah razı olsunya haftalardır uğraşıyordum sayende 10 dk sorunu çözdüm. Kötü olanda telefoncuyum , teknik servisteki arkadaşlarda yapamadı. tekrardan teşekkür ederim.

sadoece.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Download mod aşamasında Sürücüleri Windows update'den çekerken windows updateden araştırmayı atla dedim sürücüleri yüklemedi ve aygıt tanınmadı telefonu kapatıp tekrar denedim olmadı başka oturumda denedim olmadı pcyi telfonu defalarca resetledim olmadı En sonunda TÜM İŞLEMLERİ baştan yaptım yine olmadı Download mod'da odin telefonu görmüyorrr ne yapcam ben Yardım lütfenn...

Son mesajlar