Bu konuyu okuyanlar

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Mate 10proda iyi cihaz note8 de oyle hoporlor cok onemliyse iphonelara bakin 2 hoporlor barindiriyor.
Iphone ara yuzu karişk geliyor.hoşlanmiyorum kullanmaktan.ayrica kendi zil sesi'disinda kullanamiyorsun.oyuzden hic dikkatimi cekmiyor :)).teşekkur ederim yorumlarniz icin.

Overdose27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün güç tuşu ile uyandırmada yavaşlık başladı. Telefonı kapatıp açtım ama yine de aynı.
Sorun şu telefon 1-2 dakikadan fazla kilitliyken açmak istediğimde güvenlik kısmı 2-3 saniye rötarlı geliyor. Normalde bastığım anda gelirdi. Sabah bixby güncellemesi geldi güncelledim sanki ondan sonra yapmaya başladı bugün fark ettim. Bu arada always display on açık konumda. Sizde de oldu mu?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 rakiplerini ezdi
Burdaki videonun gerceklik payi varmidir acaba
Gerçeklik payı olmama gibi bi ihtimali olamaz bence sonuçta hepsi aynı ortamda aynı koşullarda yapılmış ve Note 8 gerçekten ortalığın tozunu fena attırmış iphone x tede çift ois var ama çok fena titriyo note 8 ois konusunda şuan rakipsiz.Note 8 kullanmıyorum ama görünen köy kılavuz istemez.:)

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Gerçeklik payı olmama gibi bi ihtimali olamaz bence sonuçta hepsi aynı ortamda aynı koşullarda yapılmış ve Note 8 gerçekten ortalığın tozunu fena attırmış iphone x tede çift ois var ama çok fena titriyo note 8 ois konusunda şuan rakipsiz.Note 8 kullanmıyorum ama görünen köy kılavuz istemez.:)
Tecrubeyle sabit diyorsunuz yani :)

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Tecrubeyle sabit diyorsunuz yani :)
Şahsım adına s7 edge kullanıyorum ve ois konusunda çok iyi samsung bu işi biliyo.Bu video şüpheli geldi inanmadık diyelim internette başka videolar mevcut ordan baktığınız zamanda görebilirsiniz.

Kyuce22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir canavar neden bunu yapar?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171225-232816.jpg
    Screenshot_20171225-232816.jpg
    368.4 KB · Görüntüleme: 1,062

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Şahsım adına s7 edge kullanıyorum ve ois konusunda çok iyi samsung bu işi biliyo.Bu video şüpheli geldi inanmadık diyelim internette başka videolar mevcut ordan baktığınız zamanda görebilirsiniz.
Anliyorum.teşekkur ederim.inceliyorum tüm note 8 başlıgi gördugum herseyi irdeliyorum :)

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Anliyorum.teşekkur ederim.inceliyorum tüm note 8 başlıgi gördugum herseyi irdeliyorum :)
Bence note 8 den başka telefon düşünmeyin şuanda en yakın rakibi iphone x diyebiliriz ki bana kalırsa o bile yanında çok basit kalıyo:)
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir canavar neden bunu yapar?
Uygulama ağırlıklı olabilir diğer uygulamalar ne durumda belki optimizasyonla ilgili olabilir.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
I phone hic dusunmuyorum.note incelemeye devam bir kac ay daha uzaktan uzaktan inceleyecegm

Sinan alkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar alarmı kullanan varmı varsa ekran dokunmatiğiyle ilgili sorun yaşıyormusunuz? Sabah alarm çaldığında alarmı hemen kapatamıyorum 3 4 saniye ekran dokunmatiği tepki vermiyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Arkadaşlar alarmı kullanan varmı varsa ekran dokunmatiğiyle ilgili sorun yaşıyormusunuz? Sabah alarm çaldığında alarmı hemen kapatamıyorum 3 4 saniye ekran dokunmatiği tepki vermiyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
ilk defa denedim bende de oluyor.alarmı hemen kapatamıyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar başka alarm uygulamalarinda sorun oluyor mu? Mesela The rock Clock

portios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her gün alarmı kullanıyorum; kapatmak istediğimde hemen algılıyor. Bir sorun yok bende.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Yazılımsal bir şey mi acaba ?
Mesela alarmı kapatmayı zorlaştırarak daha fazla uykunuzu açmaya çalışmış olabilir dicem ama cidden yok saçma ya :D

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Akılsız umursamaz paragöz Google'ın android marketine ve işletim sistemine Apple'a kıyasla zerre değer vermemesi sebebi.
Bunun Google ile ne alakası var? Tamamen olmasada en çok developerın suçu eski api leri kullanması ve native app yazmamalarından kaynaklanıyor ki Google 2018 de bütün app leri en yeni api yi kullanma zorunluluğuna teşfik etti daha ne yapabilirler?