Samsung Galaxy A70 VS Mi 9T

Bu konuyu okuyanlar

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Samsung'un yeni A serisinin çok abartıldığını düşünüyorum ayrıca servisi rezalet bir de Samsung bana hitap etmiyor be hacım bir de sar değerine bu kadar takılma derim A70'in ekran boyutu dışında hiçbir artısı yok donanım kamera ve tasarım olarak Mİ9T daha iyi
Bence Samsung alacak olan adam S veya Note serisi dışında model almamalı çünkü S veya Note serisi parasının karşılığını veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung fanboyu olan adam neden A70 alsın ki bence Samsung fanboyu S veya Note serisi varken neden A serisi alsın ki ?
Ayrıca 6.7 inç bana çok gereksiz geliyor 6.39 inç bence gayet yeterli bir boyut üzeri çok abartıya kaçıyor bence

Çok mantıksız bir cümle olmuş. Fanboy’luk sadece amiral gemisi kategorisinde olmaz. Her seviyede Fanboy olabilir. Fanboy= o markadan sapmayan, her yerde sadece o markayı yücelten kişi.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Çok mantıksız bir cümle olmuş. Fanboy’luk sadece amiral gemisi kategorisinde olmaz. Her seviyede Fanboy olabilir. Fanboy= o markadan sapmayan, her yerde sadece o markayı yücelten kişi.
Bu fanboyluğun kaç tane seviyesi var benim bildiğim Samsung fanboyu olan adam S veya Note serisi kullanır neden A serisi kullansın ki ne biliyim bana saçma geliyor nedendir bilmem ama ben çevremde Samsung fanboyu gördüğümde ya S ya da Note kullanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

A70 güzel ve sık bi telefon, mi9t ise donanımı ve genel anlamda güclu bir telefon lakin mi9t ve pro modeli kalin ve agir 8.8m , bide kilif takican dahada kalin durucak tercih senin mi9t daha mantikli gozukuyor
Mİ9T elime aldığımda bana çok kalın gelmedi ama RN7 bana çok kalın ve ağır geldi diyebilirim kılıf mevzusuna gelirsek 2700 tl para verecem bu telefona bir de kılıfsız kullanacam malesef telefonu kılıfsız kullanmak yemiyor spigen rugged armor şart