Samsun I9300 Galaxy S3 Batarya Problemi (1 GÜNÜ ÇIKARAMIYOR)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bootex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,Samsung Galaxy s3 marka telefonumu yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve telefonumdan çok memnunum ancak yaklaşık son 5 aydır şarj sorunundan müzdaribim. (3g, google konum bildirimleri, gprs, wifi vb.) pil yiyici şeylerin açık olmamasına rağmen cihaz 8 saati çıkarmıyor güç tasarrufu açık olursa belki bu süre 10 saate çıkıyor. Bataryayıda kontrol ettim her hangi bir şişme yada yıpranma görünmüyor.Bu konuda bir çok kişiyle konuşma ve internette bol bol araştırma fırsatım oldu ancak neredeyse herkez bu durumdan müzdarip ve araştırdığım kadarıyla kimsede bir çözüm bulabilmiş değil.

Sizlerden ricam bu konu hakkında bir öneriniz, görüşünüz yada fikriniz varsa bu konu altında paylaşmanız. Bu konunun benimle birlikte birçok S3 kullanıcısına yararlın olacağını düşünüyorum .

Teşekkürler ;

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende s4 mini kullaniom cok zor dayanio sabah cikiom aksam bi geliom %15 in ustundeyse seviniom bgn okula gittim lise 1 im sabah %100 le ciktim geldigimde %70 di hayret ettik halbuki 2 saat yol muzik dinliom

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu tür bataryalar yılın aklaşık 2 yıldır gidip yeni batarya alırsanız buyuk ihtimal duzelir gelişmeleri yazarsınız

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu tür bataryalar yılın aklaşık 2 yıldır gidip yeni batarya alırsanız buyuk ihtimal duzelir gelişmeleri yazarsınız

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Zamanla batarya ölüyor ben de G3 almadan önce S3 kullanıyordum yedek batarya kullanıyordum gerçi şu an da öyle yapıyorum. Yedek batarya iyidir iyi :)

Bootex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende ilkte sorunun telefonun bataryasindan kaynaklandigini sanmistim tam batarya almaya karar vermistimki, eksisozlukte bir kisinin ayni sorunlari yasadigi bataryayi degistirdigi halde sorunun devam ettigini dile getirmis yazilanlari okuduktandan sonra biraz daha arastirmaya koyuldum ve batarya degisiminin cozum olmadigini gordum. Ha tabiki bataryadan olabilirmi olabilir ancak sorunun gececegini veya gecmeyecegini bilemedigimden dolayi acikcasi 100 tl lik bir kumar oynamak istemiyorum .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Zamanla batarya ölüyor ben de G3 almadan önce S3 kullanıyordum yedek batarya kullanıyordum gerçi şu an da öyle yapıyorum. Yedek batarya iyidir iyi :)

Hocam peki siz yeni batarya aldiktan sonra sorun cozuldumu? Sarj ne kadar gitmeye basladi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...