Şaka Maka Lisede Bitti:)

Bu konuyu okuyanlar

karakule_66

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yarın son karnelerimizi alıyoruz tüm arkadaşlarım bir yana dağılcak çok arıycam o günleri.Yaş gittikçe ilerliyor desenize:(

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
benimde bitti çıkıp oynayasım var nedense

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Sen bitti diye seviniyorsun ama 2-3 sene sonra görürüm seni.

Ordaki arkadaşlık ortamını mumla arayacaksın :)

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Benim geçen sene bitti. Hala yolda üniformalı öğrencileri görünce tuhaf geliyor :) Sanki okul devam ediyormuşta yaz tatilindeymişim gibi :D

O ortamı da özlüyor gerçekten insan.. Bütün o derslere rağmen bazen tekrar liseye gidebilsem diyorum :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
nerden hatırlattınız ya, dönüp baktım tam sekiz sene olmuş, klasik ama gerçek olan tek sözü söylemek istiyorum, sanki dün gibiydi :unsure:

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Lisedeki arkadaşlık olayını ararsınız hikaye....

Samimi söylüyorum çok samimi olduğunuz 1-2 kişi dışında diğer arkadaşlarınızın adını dahi unutursunuz...

Sokakda görür selam dahi vermeyecekleriniz olur...

Bunların aynısını okulun son günü Müdürümüz söylemişti...
Hepimiz de olur mu öyle şey falan deyip karşı çıkmıştık...

2003 de Liseden Mezun oldum...

7 yıl olmuş...

7 Yıl sonunda Liseden arkadaşım olup da hala iletişim halinde olduğum 2-3 kişi var onlar da zaten yakın çevremde olanlar...

Emin olun liseyi tekrar özlemeyeceksiniz... :)

İlkokul zamanlarımı hatırlarım Liseli denilince bize koca koca adamlar gibi görünürdü sakallı bıyıklı kocaman adamlar...

Lise bitmiş 7 yıl olmuş şimdi Liselilere bakıyorum :D

Ne koca adamı İstisnaları ayırmakla beraber çoğunluğu BEBE :D

Liseyi bitirmenin de en güzel yanı bu olsa gerek o Bebeler arasından kurtulup yetişkinlerin dünyasına girmek :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
5 yıllık bir lise hayatı son buluyor iyisiyle kötüsüyle...

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
üniversite gibisi yok boşver liseyi hacı.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Ben liseyi özlüyorum. Yasaklara karşı çıkmak, kavga edip diğer tenefüs barışmak, kaçmaya çalışmak, sakallar yada kot pantolon yüzünden okula alınmamak paha biçilemez :))

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
ben de liseyi bitireli 5 sene oldu.

insan arkadaşlarını değil de ortamını özlüyor daha çok.

sınıfta kalma okul uzatma derdin yok ev kirası faturalar ev arayım bulayım derdi yok. eve çıkarken bilmem kimde kazık yedim hesabı yok

okul bitince ne iş yapacam derdi yok. öss derdi var demeyin boş yere yeri gelecek üniversitedeki bir vize sınavınız 5 öss ye bedel olacak

anca laylaylom ben bunu özledim biraz

arkadaşlarımdan da irtibatta olduğum sadece bir kişi var. o da sevgilim 5 yıldır beraberiz :)

karakule_66

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ben de liseyi bitireli 5 sene oldu.

insan arkadaşlarını değil de ortamını özlüyor daha çok.

sınıfta kalma okul uzatma derdin yok ev kirası faturalar ev arayım bulayım derdi yok. eve çıkarken bilmem kimde kazık yedim hesabı yok

okul bitince ne iş yapacam derdi yok. öss derdi var demeyin boş yere yeri gelecek üniversitedeki bir vize sınavınız 5 öss ye bedel olacak

anca laylaylom ben bunu özledim biraz

arkadaşlarımdan da irtibatta olduğum sadece bir kişi var. o da sevgilim 5 yıldır beraberiz :)

lisede aşk yaşayıpta 5 yıl sürdüren varmı ya:D

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bu arada girmek isteyenler olursa e- okul açılmaya başladı

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
benimde bu sene son karnem olucak bızım sınıf coluk cocuk dolu adam 20 yasıan gelmıs arkdan sılgı fırlatıyor ona buna garıp harektler yapıyor e hepsıde bole olunmaz kı bitti gitti

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Hayırlı olsun, her bitiş yeni bir başlangıçtır.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Ortam olduğu yerde kalır arkadaşlar,görüşeceğiniz 3-5 kişi olur olursa bu hep böyledir.Lise ortamı,Üniversite ortamı,Askerlik ortamı, hepsinde de güzel dostluklar kurulur ama sonra bir elin parmaklarını geçmez görüştüğün insan sayısı,zaten her ortamdan bütün arkadaşlarınla görüşebilsen başka birşey yapmaya zaman bulamazsın, doğanın kanunu bu bence,herkes kendi yolunda devam ediyor,kaldıysa eskiden 3-5 dost kalır.
Ortam hep ordadır insanlar gelir geçer,yanına alabildiğin sağlam dostun olursa olur, olmazsada bişey olmaz sen zaten yeni bir ortamdasındır.Eskiside hatıralarda yaşar gider öle...

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Elbruz46'nın söylediklerine tamamen katılıyorum. Benim daha 1 sene geçti ve dediği gibi şimdiden.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ya gidin ortam bahane en fazla 3 arkadaşla görüşeye devam edersiniz gerisi yalan olur :) şahsen nedense bazı arkadaşlarımı gördüğümde yüzlerine bile bakma gereği duymuyorum :D bilmyorum psikolojik mi nedir ama durum öyle :) 2003 te mezun oldum ben hiç aramadım lise yıllarını hatta lanet okul ortamı bitti diye kına yakacak seviyeye geldim :D Bu arada tembel bir öğrenci daha doğrusu başarısız bir öğrenci değildim hemen olayı buna bağlamayın :) kısacası atalarımızında dediği gibi nerde çokluk orda ..okluk. kafanızı dinlersiniz en azından kendi kararlarınızı vermeye başlarsınız fikirlerinizi daha rahat aktarabilirsiniz :)

Reaksiyon puanı
2,146
@Elbruz
Üniversite bitti hala toplanıyoruz ayrı şehirlerde olmamıza rağmen, bazen birinin şehrinde bazen başka birinin şehrinde, bazen denize bazen pikniğe, bazen bayramlarda bazen iftarlarda. Bazen sebepsiz kafamıza esiyor yine toplanıyoruz, en az 4 en çok 15 20 kişi :)

Yurtta lise okuma farklı diğeri farklı :)

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tek 5 yıl olan bend eğilmişim:) bitti ama denildiği gibi ortamını greubumu özleyecem başka bir şey özlenmez:)

unmedico

Doçent
Reaksiyon puanı
6
boru değil be 12 senedir okul okuyoz daha dün hatırlıyorum bu lise bitermi tam 4 sene diyodum way be

çağlar522

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bu sene benimde son,bi yandan seviniyorum bazı mallardan kurtuldum hep aynı yüzler aynı cinslikler ,ama 3-4 kişiyi özlicem...

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Başlayan her şey biter...