Sağ tuş kopyalama yasağı bize vız gelir

Bu konuyu okuyanlar

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Opera'da daha kısayol için, bi kere sağ tıklayın javascript uyarısı çıkarsa bir de checkbox çıkıyor "bu sitedeki javascripti çalıştırma" diye onu işaretleyip tamam diyin. sağ tıklayın oldu bitti :D sağ tıklayınca uyarı çıkmıyorsa da sayfada bir yere normal tıklayın, ardından klavyenizdeki context menü tuşuna basın (genelde boşluk tuşunun hemen sağında veya solunda olur) tamamdır :) bu yöntemler eskiden işe yarıyordu, yani sağ tıkla içerik gizleme falan. o da kimse nasıl yapıldığını bilmediği için. şimdi 3 yaşında çocuklar dns bile değiştiriyor maşallah :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok teşekkür ediyorum arkadaşım.. 1 saattir her yeri aradım herkes bir yöntem söyledi ama olmadı. Tebrik ediyorum ve cok teşekkür ediyorum emeğine .. Şapka çıkarırım bilgiye.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu tur seylerin her sekilde bir cozumu bulunuyor, sag tusu kilit ne yaparsan yap. Fotografin falan alinmasin diyorsan uzerine site ismi falan yazacan. Bazi haber ajanslarinin yaptigi gibi. Eskiden AA da yapiyordu bende AA logosunu eskinden photoshop ile kaldiriyordum. AA halen yapiyor ama eskiden kocaman bir AA logosu koyuyordu simdi sanirim farkli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mozillanın yeni sürümünde (2014) şöyle ;
Araçlar = web geliştirici = Araçları aç/ kapat
açılan Konsolda dişli çark ( Araç Kutusu Seçeneği) tıklayınca;
gelen seçeneklerden "Gelişmiş Ayarlar" başlığı altında "JavaScript'i devre dışı bırak" seç.
sonra istediğini kopyala

bunakkaptan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Win7 Proı kullanıyorum ama ARAÇLAR/SEÇENEKLER /İÇERİK ..kısmında Java Script diye bir yer ve kutucuk yok Nolcek şincik ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar bende devre dışı bırak olayı yok windiws 7 kullanıyorum bu durumdan dolayı ola bilirmi acaba

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
crome için aşağıdaki eklentiyi kurun, yasak olan sayfada sağ üst köşedeki off tuşuna basın ve serbestçe kopyalama yapın.

Allow Copy

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Yandex'te izin verilmiyor bu eklentiye.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Kuruldu ama işe yaramadı. Ne yaptıysam çalışmadı.

Son mesajlar