Sadece kendinizin yaptığını düşündüğünüz, kimilerine saçma kimilerine ilginç gelen şeyler

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
33
Böyle şeyler yapıyor musunuz? Mesela ben araba plakalarının harflerinden kelime türetirim. Ailem çok mantıksız bulur.

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Ben bazen yolda yürürken araba yarışı gibi hayal edip milleti falan solluyorum normal mi

Reaksiyon puanı
33
Ben bazen yolda yürürken araba yarışı gibi hayal edip milleti falan solluyorum normal mi
eğer gerçekten öyle olduğunu zannetmiyorsanız normal ama tedbirli olun, bir süre sonra gerçekten öyle olduğunu sanabilirsiniz. kendini otobüs sanan adam var mesela. ama normaldir, eğer sadece hayaldeyse
ayrıca hayal edeyim derken sakın çok hızlı gidip de düşmeyin, o dalgınlıkla yoldaki bir taşı göremeyebilirsiniz ya da arabayı göremezsiniz çarpar ya da atıyorum doğuda yaşıyosunuz bi terörist önünüzde, hayal ediyim derken onu fark etmezseniz vay halinize. bu yüzden tedbirli olun

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Anladım hocam
eğer gerçekten öyle olduğunu zannetmiyorsanız normal ama tedbirli olun, bir süre sonra gerçekten öyle olduğunu sanabilirsiniz. kendini otobüs sanan adam var mesela. ama normaldir, eğer sadece hayaldeyse
ayrıca hayal edeyim derken sakın çok hızlı gidip de düşmeyin, o dalgınlıkla yoldaki bir taşı göremeyebilirsiniz ya da arabayı göremezsiniz çarpar ya da atıyorum doğuda yaşıyosunuz bi terörist önünüzde, hayal ediyim derken onu fark etmezseniz vay halinize. bu yüzden tedbirli olun[/QUOTE

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Bazen yoldan geçen arabalarla yarışıyorum (hiç kazanamadım) tabi arabadakinin umrunda olmuyor ama olsun.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Mesela arabaların plaka yerleri olur ya küçükken oraları gülen yüz üzgün yüz diye sınıflandırırdım. Şu fiat albeayada gulu gulu derdim. Kuzenimde şu gülenyüz meselesinde beni destekliyor. Başka kimseye demedim zaten :D .

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
HTC firmasına telefon modeli ailesi yaptım :D çok güzel oldu htc ye göndermeyi düşünüyorum ama tinlamazlar diye korkuyorum. :D

Reaksiyon puanı
33
Bazen yoldan geçen arabalarla yarışıyorum (hiç kazanamadım) tabi arabadakinin umrunda olmuyor ama olsun.
hoşmuş, hanes arkadaşınkine benziyor

Mesela arabaların plaka yerleri olur ya küçükken oraları gülen yüz üzgün yüz diye sınıflandırırdım. Şu fiat albeayada gulu gulu derdim. Kuzenimde şu gülenyüz meselesinde beni destekliyor. Başka kimseye demedim zaten :D .
güzelmiş ya, çocukluk işte çok hoşuma gitti valla :)

HTC firmasına telefon modeli ailesi yaptım :D çok güzel oldu htc ye göndermeyi düşünüyorum ama tinlamazlar diye korkuyorum. :D
yaratıcı :), göndermeyi düşünebilirsiniz ciddiyim, nasıl bişey anlatır mısınız tınlamazlarsa tınlamasınlar boşverin yaratıcı bişy yapmışsınız gönderin gitsin şansınızı dneyin :)

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Eğer 3 saniyede oraya varmassam ıq' um düşecek.

Şimdiye kadar karşı koymayı denemedim. Ya düşerse napıcaz? Çekim yasası var.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
HTC Desire Eye modeline yeni aile açardim.Adından anlaşıldığı gibi ses üzerine kurulu olacak. istersen evde kurguladığım htc modellerini size anlatayım

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
HTC Ear özellikleri şöyle olacak fiyatı 1500 falan başlayacak 1000 tl üstü hiç incelemedim eye modelinden başka ama
Snapdragon 617 1.5 GHz
2 Ram
16 Gb
16 MP arka
5 MP ön ama htc 10 daki gibi kaliteli bekleme
2500.mAh
5 inç HD
Genel olarak bunlar birde bunun cinemasi var 5.7 inç ses kalitesi iyi 3000 mAh Full HD

Reaksiyon puanı
33
HTC Ear özellikleri şöyle olacak fiyatı 1500 falan başlayacak 1000 tl üstü hiç incelemedim eye modelinden başka ama
Snapdragon 617 1.5 GHz
2 Ram
16 Gb
16 MP arka
5 MP ön ama htc 10 daki gibi kaliteli bekleme
2500.mAh
5 inç HD
Genel olarak bunlar birde bunun cinemasi var 5.7 inç ses kalitesi iyi 3000 mAh Full HD
güzelmiş :)

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Çıktığım merdivenleri sayıyorum. :D

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Sayıları 10,20,30 gibi tam olan sayılara tamamlama hastalığı . Mesela 64 73 bunlar bana çok çekici sayılar gibi geliyor.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Yolculuk yaparken karşıdan gelen otobüsleri sayardım eskiden. lol

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Disardayken ne kadar market saçma sapan tabelalar varsa okurum elimde değil

Oruc

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Ben kendimi robot zannedip bilgisayara dokub otomatik acilmasini bekliyorum Buda normal Galiba degilmi

Reaksiyon puanı
33
Ben kendimi robot zannedip bilgisayara dokub otomatik acilmasini bekliyorum Buda normal Galiba degilmi
robot olduğunuza bilinçsizce inanıyor musunuz? Eğer ciddi ciddi öyle olduğuna inanıyorsanız normal diyemem ama hayal ediyor öylesine oyun oynuyorsanız normal. Nasıl oluyor, inanıyor musunuz?

Reaksiyon puanı
33
Az önce mesajda bir hata olmuş tekrar yazayım

robot olduğunuza bilinçsizce inanıyor musunuz? Eğer ciddi ciddi öyle olduğuna inanıyorsanız normal diyemem ama hayal ediyor öylesine oyun oynuyorsanız normal. Nasıl oluyor, inanıyor musunuz

Reaksiyon puanı
33
Disardayken ne kadar market saçma sapan tabelalar varsa okurum elimde değil
Bende de bazen şöyle bişey oluyor: film izlerken cümle içindeki kelime veya harf sayısını bulmadan rahat edemiyorum ya da kitap okurken. Bszı kelşmelerin harf sayısını ya da cümlenin kelşme sayısını bulma ihtiyacı

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Bende de bazen şöyle bişey oluyor: film izlerken cümle içindeki kelime veya harf sayısını bulmadan rahat edemiyorum ya da kitap okurken. Bszı kelşmelerin harf sayısını ya da cümlenin kelşme sayısını bulma ihtiyacı
Bu daha değişik miş:p

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ben surekli sey yapiyorum bunu bu dakika icinde yapmassam istedigim sey olmayacak yaparsam olcak filan :) hayatimin nerdeyse her aninda yapiyorum.

Reaksiyon puanı
33
Ben surekli sey yapiyorum bunu bu dakika icinde yapmassam istedigim sey olmayacak yaparsam olcak filan :) hayatimin nerdeyse her aninda yapiyorum.
İlginçmiş. Ben de önceden mesela bir şeyi yapmadım ya, birİmizin başına bişey gelcek yapsam gelmiycek, özellikle gece yatmadan önce bu psikoloji oluşurdu bende. Hatta yatmadan önce çok zorluk çektşm bu takıntımdan. Yatıyorum yatağa, atıyorum odamdakş masayı mı toplamam gerektiğini düşünüyorum, yatakta yiyip bitiriyordu o beni. Yapmazsam birine bişey olacak kuşum ölecek annem ölecek babama bişey olacak gibi. Sonunda kalkıp yapardım. Takıntılarım vardı işte. Sonra batıl inanç olduğunu düşünüp aştım sorunumu. Ha bi de bi ara atıyorum halının bi köşesine ayağım değdi ya, illa ki diğer ayağımı da ddğdiricem. O tür takıntılarım vardı kurtuldum ondan da. Tırnaklarımın kenarındaki derileri yoluyorum şimdi, zaten öyle alışkanlıklar oluomuş strese bağlı, çok çabalarsam bırakabiliyorum bu aralar daha az yapıyorum ama sonra başlamam çok kolay oluyor. Kalıcı olarak bırakırım umarım, benim yolduğum yerleri kuşumun ısırması çok acıtıyor hele de yeni yolmuşsam