S4 Camı Kırıldı

Bu konuyu okuyanlar

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
iphone u yada sony z yi at yere bakalım hiç bir şey olmuyor ? sorun telefonlarda değil fiyatları 1000 tl yi geçmese hiç kimse cam kırığından bahsetmez bile :D 2000 tl verioruz az değil :S

sony nin üstü paten pisti gibi oluyor. iphone sadece ekranı küçük olduğundan biraz avantajlı. o kadar.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Benim note 2 asfalta düştü 1 metreden bir şey olmadı, 2 kere de elimden halıya düşürdüm yaklaşık 1 metreden yine bir şey olmadı. ufak tefek düşürmeleri saymıyorum :) Şans mı diyelim sizin telefonlara, geçmiş olsun.

Sırf bu yüzden bende yurtdışından aldım :)

Note 2'de ayrı bir durum var. :D Buzdolabı yüksekliği yerden düştü, en ufak zarar almadı, arkadaşın telefonu. :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bütün sonylerde fabrika çıkışı ekran koruyucu film var piyasadaki filmlerden daha kaliteli ve kalın bir film, yani ekran değil film çiziliyor. Çizildikçe yenisini takacaksınız hepsi bu.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Note 2'de ayrı bir durum var. :D Buzdolabı yüksekliği yerden düştü, en ufak zarar almadı, arkadaşın telefonu. :D

Bazı note 2 kullanıcılarının ekranı yarım metreden düşüp kırılmış :) Düşme açısı da çok önemli tabi :) Aman nazar değmesin de telefonlarımıza :D

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Benim arkadaş Note 2 aldığı 3.gün cep yüksekliğinden yere düşürdü. Ekran paramparça..

calimocho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung-galaxy-s20.jpg

etoo09

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Valla arkadaslar 5 dakka once 1 metreden fazla yuksekten ekran ustune dustu hemde mermer zemine cat diye sesi duydum icimden eyvahh gitti dedim yerden aldim hicbisey yok birazda sans isi heralde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende s4ü çok az bi mesafeden elimden düşürdüm ve sağ alt köşesi çatladı. Garantiye verdim 405 lira dediler. Neymiş kullanıcı hatasıymıs karsılamıyorlarmıs. ee bu 2 yıl garantı ne peki?? İnsan s4 ü bilerek ve isteyerek hiç yere düşürür mü abi yaaa? bu ne biçim bi mantık...

Garantiden baskaa yerede güvenilmiyor kısacası paşa paşa vericez o parayı başka çaremiz yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum senden allah razı olsun milletin böyle bi sıkıntısı yok herşeyi sallar böyle alay ederler aynı sorun bendede var benimki bu kadar bile değil içinde hafif çizik var düştüğü yerinde yüksekliği taş patlasın 30 cm betona düştü hani çekiç felan diyorlarda arkadaş madem bu cihaz bu kadar sağlam nasıl 30 cmik bi yerden düştüğü gibi ekranı gidebiliyor anlamış değilim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adamla dalga gecmeyın yahu canı yanmıs besbellı ..kendımı onun yerıne koydun da bı an ..2000 tl say ve camı kırılsın falan offf...
Böyle şahsiyetlerde işte dalgaya vururlar babalarının cebinden çıkan 2000 tl umurlarında olmaz ben telefonu alalı 2 hafta olmadı daha onuda geçtim daha ilk taksidini vermedim can çekişiyorum ama adamların öyle bi sorunu olmadığı için dalgaya vuruyorlar RABBİMDEN TEK İSTEĞİM İNŞALLAH AYNISI BAŞINIZA GELİR O ZAMANDA BEN BURDA NE YORUMLAR YAPICAM GÖRÜRSÜNÜZ !!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende dün 1 metreden halıdan elimden düşürdüm ekranımda 3 çizgi kırılma var ama belli olmuyor fakat telefon ekranı tamamen renkli gibi bozuk yani zaten bu telefonu satıp iphone 5c alıcam tamda satmadan önce boyle oldu KİMSEYE GALAXY S4 ÖNERMEM ÇOK KÖTÜ Bİ TELEFON !! :mad:

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu yüzden htc yi seviyorum One x i 35 tl ye aldıgım SGP Case le 10 kere yere dusurdum kı oyle 1 metreden falanda degıl cogu elımdeyken dustu ekranda cızık bıle yok (Jelatın yok).

Sorsak arkadasa bıdahakı telefon tercıhı asla samsung olmaz bence en azından benım basıma gelse benım olmazdı 600 tl kolay kazanılmıyo...

soneresra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benimde geçen hafta ipad 3 iç ekran kırıldı dışarıdaki dokunmatik kısımda bişey yok en az 10 yer gezdim 600-290 arası fiyat verdiler en son 230 a bi yere yaptırdım bu işi layıkıyla yapan yerler var kardeşim bence 300-350 arası bişeyle kurtarabilirsin o 600 diyenler dış camıyla beraber fiyat veriyorlarb bu arada hangi şehirdesin bilmiyorum ankarada necatibey var sıhhıyede en az 4-5 yer var bütün ankaranın işini yapan o tür biyer bulmakta fayda var

aykuttt1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende valla bi samsung galaxy 5 vardı bigün telefonda kavga ettim sinirden bir fırlattım ikinci kattan rahat bi 100 metre gitti arada 2 saat sonra gidip baktıımda ekran çatlamış ama ekran hayla çalışıyordu :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bugün de ben 3 aylık S4'ümü düşürdüm. Cebime koyayım derken 1 metre mesafeden kaldırıma düştü. Çatladı cam. Tanıdık bir telefoncum var. Orası Samsung bayisine, dükkan adına gönderecek. Ama 450 lira istiyorlar. :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vallahi kardeşim benimde dün elimden düştü s4 orta kısımdan darbe aldı ekran çatlak dokunmatik çalışıyor fakat görüntü yok napcam bilmiyom sen ne kadara yaptırdın. nereye yaptırdın.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bu s3 ve s4'ler de nasıl bir sıkıntı varsa artık.. 1 metreden düşse bile kırılıyor çatlıyor...

Akın Boşnak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler orjinal ekranları 500 tl civarı. Sakın 180 tl gibi ucuza Çin malı ekran taktirmayin telefona yazık etmiş olursunuz.

brhnsfrn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ebay da 18 dolara satiliyor orjinal camlar ama enjeksiyonlu cami takmak biraz kadinti 500 lira bayilacaksiniz

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Ebay da 18 dolara satiliyor orjinal camlar ama enjeksiyonlu cami takmak biraz kadinti 500 lira bayilacaksiniz
Arkadaşın iç cam kırılmış. Senin bahsettiğin dış cam.

Dış camlar 15-20 dolar.

$(KGrHqFHJCkFG-(MQ3kZBRzjyrwblg~~60_57.JPG

Bunlar da 200-250 dolar.
$(KGrHqR,!lIFI!u9928,BSCUV0gF2Q~~60_57.JPG

erkanguness

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran 40 dolar cam 3-5 dolar Servisler gerçekten deli para kazanıyor türkiyede .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Halıda bir şeyler var halıyı garantiye göndermeyi unutma! Royal halıda garanti veriyorlar üstüne tek kuruş da almıyorlar. Şaka bir yana telefonun garanti belgesinde ithalat yoluyla kaydedilmiş yazıyorsa vayyy haline o telefonun. Eğer Samsung tarafından grantili yazıyorsa (ki bu telefonlar normal fiyatın üzerinde satılıyor.) telefonu istersen paramparça yap gene alıp bedavaya yapıp getiriyorlar. Bende 3310 var. Sende dene. Paranla rezil olmuşsun. 3310 kaç kez yere düştü, pantolon cebinde yıkandı, suya düştü, 4. kattan düşürdüm. Telefon bana mısın demedi. Tıkır tıkır çalışıyor. Sadece dış kapağı biraz kırıldı onu da 5 tl ye değiştirdim. 3310 al bence masrafı yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:Ya arkadaslar benım s4 cebımdeyken farkında olmadan öyle aşırı şiddetli sayılabılır bıseyde olmadı masaya yaslandım çıkardıgımda camının çatladıgını gördüm ekran görüntüsü gitti .... Ben ne yapıcam hiç bilmiyorum garanti karşılar mı ? Bir bilginiz varmı bu kadar saçma bısey ılk defa goruyom bu kadar hassas bunlar hıc elımızde dolastırmaya .... anlamadım ki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de s4 var ve iç camı çatladı ekranda az bi ışık var sadece cebimde oldu arabada uyuya kalmışım o arada ezilmiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde s4 mininin iç camı çatladı ekran gelmedi servis 450 tl dedi verdim servise yapıcak bişey yok 1 ay oldu daha alalı. S4 S3 ve S4 minisi olanlara tavsiyem sağlam bi kılıf alın arkadaşlar geçmiş olsun hepimize :)