S4 Camı Kırıldı

Konusu 'Samsung' forumundadır ve E.N.A tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. E.N.A

E.N.A Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- S4 Camı Kırıldı

Arkadaşlar S4'ümü halıya düşürdüm ve iç camı kırıldı yetkili servisdeki kız 600 lira para istiyo 2000 saydım bide 600 lira istiyolar bazı forumlarda gördüm iç cam kırılınca garantiye giriyormuş dogrumu bi bilgisi olan varmı? lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

2. lordarcual

lordarcual Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İç camı derken Amoled mi kırıldı ?

3. 88febo88

88febo88 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun kardeşim. iç cam derken s4 de kaç cam var ki ben bitek üstünde corning gorilla 3 var sanıyorum. ona da baya sağlam diyorlar. halıya düşmekle kırılmayacak gibi duruyor drop testlerde ne kadar yükseklikten düştü ki. sana pek cevap veremedim bu konuda çok bilgim yok.r

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Dış ekranda bişey yok sadece içdeki ekranda çatlak var ve telefonda şu an ekran yok ve çok yüksekten bile düşmedi 1 metrelik bi mesafeden elimden kaydı ve halıya düştü.

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

düşürünce kullanıcı hatası sayıyorlar bende s3 aynı oldu karşılamadı ama aldığın tanıdık ise kutudan çıkartırken filan derse olabilir yinede bir dene bende şu anda s4 kullanıyorum kasko varsa kaskoya gönder cep kaskoda yalnız telefon tamir olduğunda garanti dışı kalıyor bence garantiye gönder ücreti karşıla garanti dışı bırakma tamirden sonra garanti devam eder servis harici kimseye verme geçmiş olsun

6. E.N.A

E.N.A Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dış camda sorun yok içindeki ekranda çatlaklar var ve ekran yok çok fazla yükseklikden bile düşmedi 1 metreden düştü

- - - Mesaj Güncellendi - - -

resimleri arkadaşlar
    [​IMG][/URL][/IMG]

[​IMG][/URL][/IMG]

7. Karargaht

Karargaht Dekan

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    48
    Sen götür servise baktır, telefonla söylemekle olmaz tabi telefonla aradığını varsayıyıorum servisi. S4'deki ekran çok sağlam benim bildiğim, bırak halıyı betona çarpsa bişey olmaması gerekir.

8. lordarcual

lordarcual Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede servise gitmelisin. Keşke TeknoKask yaptırsaydın. Benim S III yere çok düştü bir şey olmadı. Bu telefona olması garip. En iyisi servise götürmek.

9. E.N.A

E.N.A Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Servise götürdüm direk 600 lira hesap çıkardılar dış ekrada bişey yok ama içerden çatlak var bazı forumlarda garantiye girer yazıyo bende burdaki bilen abilere sorim dedim.

10. DumDumaq

DumDumaq Dekan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    düşmeden düşmeye fark var :)

11. E.N.A

E.N.A Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazı yerlere götürdüm çatlayan yerin anakarta bağlana kablonun olduğu yer dediler anakart bile kırılmış olabiler diyolar kafayı yiycem daha 1 ay oldu alalı.

12. mendocino

mendocino Rektör

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    s4 kırılır mı yav en sağlam telefon samsung, uzay plastiği artı goril camı. Senin halıda problem vardır halıyı değiştir.

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben 24 saat bile olmadan düşürdüm kaskom var bakalım napcaklar tek çizik bile yok ama iç cam gitti ekran da..:(

14. Ɲevermore

Ɲevermore Profesör

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    63
    Halıda problem var :D

15. zigmo

zigmo Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Nasıl halıymış arkadaş o,geçmiş olsun kardeşim... En sigortalı halı,royal halı :D :D :D... telefonu değiştiremezsen en azından halıyı garantili alırsın :D... Samsungun garanti şartları çok kötü bilginize... hiç birşeyi kabul etmiyorlar...

16. 008taki

008taki Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nazar değmiş ona. değilse kırmak için çekiç çivi falan lazım :D halı firmasına dava aç istersen :D

17. vasooo

vasooo Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çoğu kişi dalga geçmiş.dalga geçilecek bir konu değil bence.sizinde başınıza gelebilir.bu arada kardeşim geçmiş olsun bende s3 ü kaç kere yere düşürdüm ama bir sorun olmadı hiç çok şükür.buna şanssızlık deniyor.

18. mila12

mila12 Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    48
  19. brskyk

brskyk Doçent

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Gözünü sevdiğimin Samsung e2152 si nerelerden düştü bana mısın demedi :D geçmiş olsun kadeşim

20. OptimusPrime

OptimusPrime Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    çok fazla istemişler... müşterinin telefonu da düşmüştü aynı şekilde biraz alt kısımdan 350 tl istediler... gerçi servisi biz aramıştık o ayrı mesele

Sayfayı Paylaş