Resmi ithalatçı garantili

Bu konuyu okuyanlar

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sanal reyonumda galaxy s3 1.300 tl ama 2 yıl ithalatçı garanti diyor.acaba bunlar orjinalmi.güncelleme yaparken sorun çıkartırmı.ımei sorunu felan olur mu.aydnlatırsanız.diger arkadaşlarada yardmcı olur.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
orjinaldir heralde ama arıza yaparsa samsung servisinden faydalanamazsınız. ithalatçı firma servisinden şikayet eden çok kullanıcı var. ancak fiyatı çok uygun. resmi distribütör ürünü olarak en ucuz S3 vatanda 1600 lira... anlayacağınız şans meselesi...

yerinizde olsam bu kadar beklemişken 3-5 ay daha bekler, yeni nesil telefonlardan alırdım. Sony Xperia Z ve HTC M7 gibi telefonlar iddialı geliyor. S4 de bunlardan geri kalmayacaktır. zaten S3 çok fazla yenilik vaad eden bir telefon değildi. daha çok S2'nin güncellenmiş versiyonu gibiydi.

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=43929]rtsbora[/MENTION] yani orjinal demi.bide güncellemede sorun çıkarmı.

syktv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Orjinaldir.Zaten imei kaydı sahibinden.com'da satılanlarda falan olmayabilir.

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=43929]rtsbora[/MENTION] [MENTION=305618]syktv[/MENTION] yani orjinal.peki güncelleme felan yapılıyor degilmi?sadece garanti sorun olur o zaman.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
[MENTION=283285]kayseri398[/MENTION] daha önce bu siteden alışveriş yapmadım ama %99 orjinaldir. samsung tafarından yayınlanan bütün güncellemeleri alırsın. sorun olmaz. tek mesele garanti... artık orası da şansına kalmış.

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=43929]rtsbora[/MENTION] [MENTION=305618]syktv[/MENTION] peki xperia z tr ye ne zaman geliyor.ve fiyatı ne kadar olur.bilginiz varmı.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
@rtsbora @syktv yani orjinal.peki güncelleme felan yapılıyor degilmi?sadece garanti sorun olur o zaman.

Güncellemesi..vs herşey yapabilirsiniz resmi ithalat olan ürünlerde. Sonuçta ithalatçı firma tarafından toplu alınıp IMEI kaydı yapılıyor tüm telefonlara. O yüzden güncelleme sorunu falan olmaz.

Ama şöyle bi durum söz konusu. Bu telefonu alıpta kvk yada genpa yahut varsa samsung teknik servisine veremezsiniz. Çünkü bunlar ithalat ürünü. Size kestikleri faturada hangi şehirlerde hangi teknik servislerde garanti edildiği yazar. Teknik bir arıza durumunda onların belirttiği teknik servislerden birine gönderiyorsunuz telefonu. Yani ithalat ürünlerin tüm espirisi bu. Yoksa telefon bildiğimiz telefon. Farklı değil.

Tabi söylediğiniz siteyi bilmiyorum. Ben sadece ithalatçı firma muhabbetine değindim.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
[MENTION=283285]kayseri398[/MENTION] xperia z'nin gelmesi bahar aylarını bulur.

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ben de paralel ithalat telefon almıştım garantilik bir işi olmadığından dolayı hiçbir sorun yaşamamıştım. Fiyat farkı çok ise paralel ithalat iyi alternatif bence..

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=43929]rtsbora[/MENTION] fiyatı ne kadar olur ki?

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tek sorun garanti sorunu başka bir sakınca yok. X Peria Z gelirse 2000 TL gibi giriş yapar pazara.

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende bu konu hakkında kafa yoruyordum.Sanırım bir sorun çıkmaz zaten sanalreyonum.com da yorumlar yazan sekmede imei kaydı yapılmış olarak geliyor deniyor.

escfux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 2 kez paralel ithalat garantili telefon aldım .hiç birşey olmuyor gönül rahatlığı ile alabilirsin.Android güncelleştirmelerini felanda kendi yapıyor

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=313980]RedQueen[/MENTION] o zaman xperia z almam imkansız.

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum sanalreyonumdan alışveriş yapma uzulursun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok abicim güncelleme sıkıntılı daha bir sürü sıkıntısı var...benden sana tavsiye c5 genpa kvk gibi samsung un resmi disbiritörlerinden alman tabi biraz pahalı oluyor ama kesinlikle sorunsuz zaten sorun olursa bu şitketler sayesin direkt samsung tamir eder

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın ithalat ürünü telefon almayın güncelleme çok geç gelıyor benımde basıma geldı csc kaydı suudı arabıstana kayıtlı o ülkeye güncelleme gelmeden size gelmıyor bide csc kodunu 4,1,2 sürümünde değiştiremiyorsun ben medcell den s3 aldım çok pişmanım aklınız varsa 100 200 tl daha verın gidin samsung mağazasından alın...