İthalatçı nedir distribütör garantili nedir

Bu konuyu okuyanlar

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Selam arkadaşlar bir telefon alacağım alacağım. Ama yok distribütör garantili yok ithalatçı garantili nedir bunlar bunlara ne kadar güvene bilirim tamam Xiaomi Türkiye garantili olanları gözüm kapalı alırım ama diğerlerinin garanti olayı nasıl onlarında Xiaomi Türkiye garantisi kapsamına giriyor mu yoksa getiren firmami kendi mi tamir ediyor ne kadar güvenilir olabilirler onlardan almaya degermi

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
distribütör garantili dediğiniz şey bunları ülkeye getiren toptancı garantisi diye biliyorum ben onların anlaşmalı olduğu firmalar vardır onlar bakıyorlar diye biliyorum ben yalnışım varsa arkadaşlar düzeltir

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
burada detaylıca anlatmışlar yardımcı olacağını düşünüyorum. :)

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Xiaomi Türkiye Garantili ise alın. Eğer Xiaomi Türkiye Garantili alırsanız hangi firmanın ithal ettiğinin pek önemi kalmıyor. Cihaz Xiaomi Türkiye Garantili ise GENPA, Evofone ve Ouno Teknik Servislerinin her üçünde de garantisi bulunuyor ve istediğinize yaptırabiliyorsunuz.

Xiaomi Türkiye Garantili telefonların teknik servis listesi:

Ama İthalat Garantili olarak satılıyorsa garantiyi ithal eden firma kendisi veriyor. Bir ara Delta Teknik Servis ile anlaşmalılardı sanırım.