Razer kraken 7.1 v2 VS Hylerx cloud 2

Bu konuyu okuyanlar

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Parayı dert etmeyin bütçem var sormak istediğim sözce razer kraken 7.1 v2 mi hylerx cloud 2 mi cağı da ses kasmak ve aynı zamanda müzik dinlemek yani sadece oyun için değil bass boost olsun mic olsun onlarda önemli razer daha yakın geliyor sizin düşünceleriniz nelerdir.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Cloud 2 daha iyi bir kulaklık, Kraken'a göre tabi ben bunlar dışında Arctis 5 tercih ederim

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Benim için kulaklıkta en önemli özellikler ; Konfor, mikrofon kalitesi ve flexible olması yani Arctis 5 hafif ve daha küçük yapıda bir kulaklık ve çıkarılabilir mikrofonu ile dışarıda müzik içinde kullanabileceğiniz bir model. Mikrofon kalitesi olarak da bu modelde baya bir aşmışlar ciddi farklar var diyebilirim rakiplere göre. Onun dışında ses kalitesine gelirsek Cloud 2 nin sürücüleri daha büyük o yüzden daha yüksek ses şiddeti alırsınız, Arctis 5 in tizleri çok iyi Cloud 2 ise bass olarak öne çıkıyor diyebilirim.

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Steel series i pek sevmiylrum ideolojik olarak (her ne kadr ii olsada) sanirim HXC2 alicam

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bugun bir mac izledim sk takimin hepsi razer kraken 7.1 v2 kullanio g2 ise HXC2 kuklanio cok arada kaldim bu 2si arasinda hangisini tercih edersininz onemli olan yer tespiti ve ses kalitesinin iyi olmasi bass boost benim için önemli

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
E-Spor takımlarının ne kullandığına bakmayın onlar reklam için sponsorları hangi ürünü kullanmasını isterlerse onu kullanırlar.

huseyin.oz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam 3 yıl boyunca razer kraken 7.1 usb kullandım size olumlu ve olumsuz yönlerini yazacağım umarım işinize yarar

olumlu yönler +
+çok iyi bir ses kalitesi var özellikle ses kasma diye tabir edilen pubg cs:go battlefield tarzı oyunlar oynuyorsanız adamın ayak seslerinden nerede olduğunu anlamanız çok kolaylaşacak
+tasarım renkler mikrofonun saklanabiliyor olması ve işlevselliği
+kablosunun sağlamlığı gerçekten kalın bir kabloya sahip

olumsuz yönleri -
-malzeme kalitesi ust banttakı razer yazısı siliniyordu en son soyuluyor o derimsi görüntü sanırım sadece yapıştırma usulü kaplanmış
-ağırlığı asla ama asla 4 saat kulağımda takıp oyun oynarım demeyin kulaklarda inanılmaz bir fiziksei ağrı acı yapıyor ben ilk zamanların hevesiyle takardım ama 3-4 saatden fazla kullanamazdım mutlaka ara ara dinlenmeniz gerekecek.

şuanda ise ses kasmalı bir oyun oynamadığım için sony mdr 1000x wireless kullanıyorum. bir oyuncu kulaklığı değil ama işimi görüyor

size tavsiyem ilk bakacağınız özellik ağırlık olsun.

iyi günler