Razer Kraken T.E vs Kraken pro v2

Bu konuyu okuyanlar

vitreus1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arada kaldığım bir nokta var arkadaşlar. Elimde şuan üç seçenek var: Razer Kraken Pro v2, Razer Kraken Tournament Edition, Razer Kraken 7.1 v2.
Kullanan veya detaylı olarak bilen arkadaşlardan tavsiye istiyorum. Hangisini alman gerekiyor arada kaldım.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bütçe yetiyorsa HyperX Cloud 2 öneririm.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Benzer fiyatlarda aynı sayılırlar zaten fiyat olarak ama aynı konforu alır mıyım emin olamadım. Senin önerme sebebin neydi kullanıyor musun?

Önerim üzerine bir arkadaşım aldı. 1 yıldır kullanıyor, gayet memnun.

Diğer ürün hakkında tam bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum:)

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Cloud 2 çok eski bir kulaklık. Kraken TE ile karşılaştırılamaz bile. İkisini de kullanmış, güncel olarak Kraken TE kullanan birisi olarak Kraken TE tek geçerim. V2 model ile arasında kalmıştım, kesinlikle pişman değilim.

vitreus1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cloud 2 çok eski bir kulaklık. Kraken TE ile karşılaştırılamaz bile. İkisini de kullanmış, güncel olarak Kraken TE kullanan birisi olarak Kraken TE tek geçerim. V2 model ile arasında kalmıştım, kesinlikle pişman değilim.
T.E kullanan herkesin kafa bandında soyulmalar gördüm sende de böyle bi sıkıntı var mı? Bu kıyaslama t.e mi tercih etmeliyim?

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Bende Kraken T.E kullanıyorum. Oyun oynarken TXH'i de açında adamların seslerini çok iyi duyuyorum. Oyuna 1-0 önde başlıyorsunuz :D Müzik dinlerken ses kartından basslarıda fulleyince çok iyi oluyor. 4-5 ay belkide daha fazlada olmuştur hiç bir soyulma vs olmadı, hala ilk günkü gibi. Kulak pedlerinin içinde soğutucu jel bulunuyor. Şu sıcak günlerde bile terleme yapmıyor. Eğer gözlük kullanıyorsanız ürünün sayfasında gizli gözlük kanalı olduğu yazıyor. Mikrofonuda dışarıdan ses almıyor ve sesimi çızırtısız, gayet net bir şekilde iletiyor. Yazılımıda gayet iyi, kullanımı kolay ve güncellemede geliyor. Kısacası fiyatını sonuna kadar hakeden bir kulaklık.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
T.E kullanan herkesin kafa bandında soyulmalar gördüm sende de böyle bi sıkıntı var mı? Bu kıyaslama t.e mi tercih etmeliyim?
TE tercih etmelisiniz bence. Geçen Ağustos ayında aldım ürünü, gram soyulma, deforme yok.

vitreus1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler hepinize sorularım yanıtlandı, t.e almaya gidiyorum?

resul_bestepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Razer kraken tournament edition kulaklık aldım
jakı kırıldı arene bilgisayar yetkili servisi dediler gönderdim bir tanecik jaka 578 TL onarım ücreti istiyorlar bende iade istedim kulaklık çöp olacak bunu nasıl yaptırabilirim biri bana yardımcı olabilirmi ne yapmalıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende Kraken T.E kullanıyorum. Oyun oynarken TXH'i de açında adamların seslerini çok iyi duyuyorum. Oyuna 1-0 önde başlıyorsunuz :D Müzik dinlerken ses kartından basslarıda fulleyince çok iyi oluyor. 4-5 ay belkide daha fazlada olmuştur hiç bir soyulma vs olmadı, hala ilk günkü gibi. Kulak pedlerinin içinde soğutucu jel bulunuyor. Şu sıcak günlerde bile terleme yapmıyor. Eğer gözlük kullanıyorsanız ürünün sayfasında gizli gözlük kanalı olduğu yazıyor. Mikrofonuda dışarıdan ses almıyor ve sesimi çızırtısız, gayet net bir şekilde iletiyor. Yazılımıda gayet iyi, kullanımı kolay ve güncellemede geliyor. Kısacası fiyatını sonuna kadar hakeden bir kulaklık.
Razer kraken tournament edition kulaklık aldım
jakı kırıldı arene bilgisayar yetkili servisi dediler gönderdim bir tanecik jaka 578 TL onarım ücreti istiyorlar bende iade istedim kulaklık çöp olacak bunu nasıl yaptırabilirim biri bana yardımcı olabilirmi ne yapmalıyım

Son düzenleme: