Soru 600 TL Kulak üstü kulaklık tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Tahsin ogz

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Kulaklık için 600 TL civarı bir bütçem var. Kulaklıktan istediklerim oyunlarda ses kasmak ve içerik tüketirken iyi bir sese sahip olsun ama profesyonel değilim ses iyi olsun yeterli. Şuan aklımda olan kulaklıklar; Razer blackshark V2 X, Razer kraken TE, Rampage RM-K60 Drop Plus ve HyperX Cloud Stinger Core.(600TL bütçem var ama eğer daha ucuza isteğimi karşılayacak kulaklıklar olursa güzel olur)

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
HyperX Cloud Stinger Core 7.1 performansı gerçekten kötü. Ayrıca mikrofonda cızırtı şikayetleri var. Rampage RM-K60 Drop Plus mikrofon kalitesi ve ses kalitesi anlamında gayet iyi.

D

Deleted member 6647944

SDN Okuru
Hocam şu anda iş yerinde olduğum için fiyatına bakamıyorum ama Plantronics Gamecom 777 ve 788 kullanmış bir kişi olarak şiddetle tavsiye ederim. Bu kulaklıklarla zamanında turnuvalara falan katıldım, hiç dışarıdan ses falan almadım. Oyunlarda (Pro değilsen) performansı gayet tatmin edici. İçinde bulunan 7.1 dolby ses sitemi sayesinde film ve dizilerden de büyük keyif alırsın. Fakat Hepsiburada ve Trendyol gibi sitelerde bulamayabilirsin. Ben de aldığım zaman oralarda bulamamıştım. Oyuncu ekipmanları satan büyük yerler var oralara bakabilirsin. Şu anda aklıma gamermarket geldi. Benim kulaklıkları nereden aldığımı unuttum maalesef. Umarım bu bilgi işine yarar :)

Son mesajlar