RAM Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
tonce dedi ki:
Söylediğin oyunları bu sistemle oynayamaman çok ilginç çünkü onları ben daha kötü bilgisayarlara kurdum ve oynadı. Söylediğin oyunlar için, Ekran kartın yeterli + XP kullanıyorsun RAM'de yeterli + İşlemcin hiç fena değil. Bence işletim sistemini tekrar kontrol edip yani format atıp birdaha dene oyunları kurup oynamayı.

Onuda denedim ama olmadı :(
Unuttuğum birşeymi var acaba..?

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
direckX i yeniledin mi buda önemli bazı oyunlarda çok gerekli oluyo 2007 versiyonunu indir öyle bir dene bakalım yaklaşık 60mb büyüklüğünde pc dergileride veriyo arasıra

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
PC MERAKLISI dedi ki:
Jerusalem dedi ki:
Phabio dedi ki:
Yani bu durumda ram takviyesi yaparsam çok fazla bir performans artışı olmayacaktır öylemi?
Anakartı yenilemem dahamı iyi?
Kesinlikle. Tek getirisi daha uzun süre, daha soğuk bi' sistem. Bana sorarsan, güçlü grafik yazılımları yada oyunlarla ilgili değilsen hiç bi' değişiklik yapma elindeki makina internet için gayet iyi. O parayla kız arkadaşını yemeğe çıkar. O sistemi bugüne entegre etmeye kalktığında zahmetli ve masraflı olacak, bu da yepyeni bir sistem demek.

kız arkaşı yemegemi :D
biz burda pc donanımla ugraşıyoruz sen ne diyosun
Siz orada kaç kişisiniz ve de tamamınız sap mı? Sanırım öyle, öyle ki "kız arkadaşı yemeğe çıkarmak" fikri, eski bi' sistimin yükseltilmeye çalışmalısı sırasında yapılacak harcamadan daha akllıca ve daha fazla değer ifade ediyor olması, sizi bu kadar şaşırttı.

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Dostum sakin ol :)
Arkadaş sadece birden böyle bir fikri görünce şaşırmış hepsi o kadar :)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Phabio dedi ki:

evet :) ben sadece biz burda donanım dan bahsediyoruz konuyu dagıtmayalım anlamında söylemiştim yanlış anladıysan affola

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
PC MERAKLISI dedi ki:
Phabio dedi ki:

evet :) ben sadece biz burda donanım dan bahsediyoruz konuyu dagıtmayalım anlamında söylemiştim yanlış anladıysan affola
Sakin olmam gereken zamanı ben iyi biliyorum, sen bana onu da söyleyemezsin. Konuyu dağıtıyor olmam meselesine gelince de birincisi, moderatörsün de ben mi göremiyorum, ikincisi benden daha ilgili kimse görmedim bu konu ile ilgili, hal böyleyken nasıl konuyu dağıtıyor olabilirim?

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Tamam arkadaşım, haklısın...

byhck

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bi dh bi dk ya tartışma falan başlatmıcaksınız değil mi? Aaa yakıştıramam bu foruma ama