Ps4 ile ilgili sorular

Bu konuyu okuyanlar

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben ps4 almayı düşünüyorum ama ps4 de ısınma sorunu var mı günde 6-7 saat sürekli oynasam aşırı ısınır mı ve ısınmadan patlar mı? ve her gün günde 6-7 saat oynasam aşırı ısınır mı ve ısınmadan patlar mı? (örnek veriyorum aslında o kadar oynamayacağım mesela dedim.) ve ayrıca oyunlarda kasar mı orjinal oyun alcam. ve ps4 bozulduğu zaman veya oyunda kasdığı zaman garanti devreye girer mi ve ayrıca son ps4 e alışmak zaman alır mı? ve zaten ps4 kolay kolay bozulmaz deme? ve ayrıca ps4 philips televizyona olur mu? HDMI girişi var yani philips televizyon ps4 ü açar mı?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ps4 kasmaz. Günde 12. Saatten fazla oynadığım hatta 2 gün hiç kapatmaduigin makinanın sürekli çalıştığı zamanlar oldu ısı yapar ama normal seviyede yapar. İstediğin hdmi bulunan tv ye bağlarsn .

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Öyle bişey yok kardeşim ben Gta 5 i aldıgımda 4 gün açık kaldı (indirmek için) ve her akşam eve geldiğimde 4-5 saat Destiny Nba 2k15 gibi ağır oyunlar oynadım hiç bi sıkıntı olmadı olmazda rahat ol

Yalnız ps4 alıcaksan Sony garantili olmasına dikkat et

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle bişey yok kardeşim ben Gta 5 i aldıgımda 4 gün açık kaldı (indirmek için) ve her akşam eve geldiğimde 4-5 saat Destiny Nba 2k15 gibi ağır oyunlar oynadım hiç bi sıkıntı olmadı olmazda rahat ol

Yalnız ps4 alıcaksan Sony garantili olmasına dikkat et

tmm saolun ve bu arada ps4 ü ilk aldığımda kırmızı ışık veya mavi ışık vs. gibi hatalar olmaz deme ve ps4 ü ilk açtığım zaman kurmak basit mi ve kurduğumda kendi en son sürümleri felan güncelliyor mu?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu arada ps4 ü ilk aldığınızda her hangi bir sorun felan çıkmadı deme

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Otomatik kendi güncellemerini yapar öyle bi sorun yasayan duymadım daha sony garantili ürün alırsan sıkıntı yaşamassın

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Otomatik kendi güncellemerini yapar öyle bi sorun yasayan duymadım daha sony garantili ürün alırsan sıkıntı yaşamassın

normal 2 yıl garanti sony garantisi mi oluyor ve bu arada bu ps4 lerde üretim hatası olmaz deme olursa da onu garanti ile düzeltir miler

ve bu arada üretim hatası olduğunu nasıl anlıyacağız?

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Sony Euroasia garantili olacak ithalat değil aralarında 100-150 tl oynuyor

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
normal 2 yıl garanti sony garantisi mi oluyor ve bu arada bu ps4 lerde üretim hatası olmaz deme olursa da onu garanti ile düzeltir miler

ve bu arada üretim hatası olduğunu nasıl anlıyacağız?
Canım kardeşim belli ki pek bilgin yok. Sony Eurasia yazılı ps4 leri al. Sorun çıkarsa hiç kafnaa takamdan sony e ver değişimini yaparlar ücretsiz olarak. Paralel ithalat alırsan sorun çıkar. Şöyle sorun çıkar servis ile münakaşa yaşarsın. Üretim hatası filan yok artık. yeni seriler dağıtılmaya başlandı 5 ay önce. Şuan bende yeni seri var ( yenı kasa değil).

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Canım kardeşim belli ki pek bilgin yok. Sony Eurasia yazılı ps4 leri al. Sorun çıkarsa hiç kafnaa takamdan sony e ver değişimini yaparlar ücretsiz olarak. Paralel ithalat alırsan sorun çıkar. Şöyle sorun çıkar servis ile münakaşa yaşarsın. Üretim hatası filan yok artık. yeni seriler dağıtılmaya başlandı 5 ay önce. Şuan bende yeni seri var ( yenı kasa değil).

Sony Eurassia garantisi mi? ve Sony Eurassia garantili ps4 link verir misiniz çok pahalı olmasın ve bu arada diyelim Sony Eurassia garantili ps4 te sorun çıktı nereye götüreceğiz ps4 ü ve Sony Eurassia garantili ps4 te sorun çıktığında sorunu çözüyorlar mı yoksa yeni bir ps4 mü veriyorlar ve sorunu çözdükten sonra yine sorun çıkarsa yeni ps4 mü veriyorlar?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Sony Eurassia garantisi mi? ve Sony Eurassia garantili ps4 link verir misiniz çok pahalı olmasın ve bu arada diyelim Sony Eurassia garantili ps4 te sorun çıktı nereye götüreceğiz ps4 ü ve Sony Eurassia garantili ps4 te sorun çıktığında sorunu çözüyorlar mı yoksa yeni bir ps4 mü veriyorlar ve sorunu çözdükten sonra yine sorun çıkarsa yeni ps4 mü veriyorlar?

Vatan bilgisayar, teknosa gibi mağazalarda 1500 TL'den aşağı bulamazsınız.

Şu an en ucuzu burada.

http://www.n11.com/sony-playstation-4pal-2-yil-sony-eurasia-garantili-P38203253

Herhangi bir arıza durumunda varsa ilinizde bulunan SONY'e gönderecektiniz. Eğer cihazda çözülemeyecek bir sorun varsa direkt yenisi ile değişim yapılıyor. Tamir süresi 20 iş günüdür bu süre içerisinde cihazı tamir edemezlerse yenisi ile değişim yapılır.

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vatan bilgisayar, teknosa gibi mağazalarda 1500 TL'den aşağı bulamazsınız.

Şu an en ucuzu burada.

http://www.n11.com/sony-playstation-4pal-2-yil-sony-eurasia-garantili-P38203253

Herhangi bir arıza durumunda varsa ilinizde bulunan SONY'e gönderecektiniz. Eğer cihazda çözülemeyecek bir sorun varsa direkt yenisi ile değişim yapılıyor. Tamir süresi 20 iş günüdür bu süre içerisinde cihazı tamir edemezlerse yenisi ile değişim yapılır.

Saolun ama genelde hiçbir sorun çıkmıyor deme yani sorun çıkma riski az deme yani üretim hatası olma veya bozuk çıkma riski çok az deme yani düzgün çıkar ürün deme ürün hatası veya bozuk çıkmaz deme

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Saolun ama genelde hiçbir sorun çıkmıyor deme yani sorun çıkma riski az deme

PS4'ün ciddi bir kronik sorunu yok. İlk çıkan serilerin çok az bir kısmında mavi ışık hatası vardı. Ben ilk çıkan seriyi kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Alacağınız cihazda sorun çıkma ihtimali çok çok az. Sony eurasia garantili alacağınız için bu tür şeyleri kafayı takmayın. Bir sorun halinde değişim olur.

http://forum.shiftdelete.net/playstation/381145-playstation-4-kullananlar-kulubu.html

http://forum.shiftdelete.net/playstation/379587-playstation-4-ile-ilgili-sikca-sorulan-sorular.html

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PS4'ün ciddi bir kronik sorunu yok. İlk çıkan serilerin çok az bir kısmında mavi ışık hatası vardı. Ben ilk çıkan seriyi kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Alacağınız cihazda sorun çıkma ihtimali çok çok az. Sony eurasia garantili alacağınız için bu tür şeyleri kafayı takmayın. Bir sorun halinde değişim olur.

http://forum.shiftdelete.net/playstation/381145-playstation-4-kullananlar-kulubu.html

http://forum.shiftdelete.net/playstation/379587-playstation-4-ile-ilgili-sikca-sorulan-sorular.html

Ben buradan alcam ama sorun çıkmaz deme burada üretim hatası veya bozuk çıkmaz deme ve bu da Sony Eurasia garantili midir bi bakar mısınız?

http://www.teknosa.com/urunler/125084523/sony-ps4-500gb-black-konsol

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony eurasia garantili. Hiçbir sorun çıkmaz. Teknosa ve vatan bilgisayar ithalatçı garantili ürün satmıyor.
Çok teşekkür ederim size ve bana her konuda yardım olana

Ayrıca bu ps4 ü ilk kurduğumuzda güncelleme yaptığında sorun felan çıkmıyor deme yani sorunsuz ps4 ü güncelliyor mu?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47

Ayrıca bu ps4 ü ilk kurduğumuzda güncelleme yaptığında sorun felan çıkmıyor deme yani sorunsuz ps4 ü güncelliyor mu?

Sorun çıkmaz. Cihaz internete bağlı olduğunda otomatik güncellenir.

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ps4 var bendede cuh 1004 model bu eski serimi yeni serimi şuana kadar sorun çıkmadı makinede seri çalışıo

washimora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ps4 te yakalanan ogeler galesine surekli otomatik olarak resim cekilmis oluyor her kupa aldigimds yada kendi kendine resim cekiyor yardimci olabilecek varmi??