Projem için nereden başlamalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

espio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler herkese;

Ben boş zamanlarında web design'la ilgilenen biriyim. 0'dan başladım ve bir dergi websitesi oluşturma hedefi koydum önüme ve bu projeyi tamamlamak üzereyim şu anda. (Html ve Css orta - temel düzeyde öğrendiğimi düşünüyorum bunu yaparken) Şimdi ise bir web application hazırlamak istiyorum ama projem için nereden başlamam gerektiğinden emin değilim.

Yapmak istediğim şey, http://www.hepsiburada.com/liste/dizustu-bilgisayar-laptop/department.aspx?categoryId=98 bu linkte ki hepsiburadanın ürün filtresinin bir benzeri. Elimde yüzlerce farklı ürün var diyelim bu ürünlerin farklı modelleri ve sonradan eklenebilecek opsiyonları var ben bunların hepsini bir çatı altında toplayıp üstüne de son kullanıcı için özelleştirilebilir bir arayüzle sunmak istiyorum. (Kullanıcı bütçe girişi yapacak , kesinlikle istediği özellikleri seçecek ve uygulamada bunu veritabanından en uygun özellikleri çekecek) Acaba bunun hazır olarak yapılmış versiyonu var mı? Yoksa kendim bunu yapabilmek için nereden başlamalıyım?

Son mesajlar