Petrol Ofisi ödüllü oyun

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arbalot

Asistan
Onursal Üye
RuNaL dedi ki:
60bin küsür oldu 529 sıradaimişim :)

61505 bu gecelik yeter bu kdar :)

322 olduk :)
vay vay vay 1-2 gün oyunu bıraktık geçmişsin beni...

Saner Apaydın dedi ki:
Nasıl yapıyosunuz ya, 40000'i zor gördüm ben.. Bi de uydular geliştirilebiliyor diyor ama bende öyle bir seçenek yok. :L
kurdugun uyduların üzerine tıkla yanda geliştir 2 yazıyor...

@runal sen geliştirerek mi ilerliyorsun?

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Taktiği açıklıyorum; son bölüme kadar sadece beyaz uyduları yerleştirin. Yani kırmızı ve turuncu kullanmayın. Yalnız ilk bölümde bir tane turuncu koymak gerekebilir.

Bölüm 10'a kadar beyazları her yere döşemiş olursunuz zaten alacağınız kredilerle. Dikkat etmeniz gereken köstebekler geçerken de yeni uydular koymak. Bölüm 10'a gelince de, o zaman sahip olduğunuz kredilerin hepsini geliştirmeye harcayın yeni uydu koymayın. Geliştirmeye girişteki uydulardan başlayın. Menzili geniş olan uyduları geliştirin. Bu şekilde 50bin'i geçersiniz ama ne kadar geçeceğiniz size bağlı. Belki bu dediğimi bölüm 9'da yapsanız daha çok puan alırsınız.

Bir de kırmızıları denemek isterdim ama sıkıldım artık, Arbalot benden 58 kat daha çok oynadı :p

Sheythun

Asistan
Ya beni boşu boşuna gaza getiriyorsunuz. Oyunda beyaz uydular kullanmak gerektiğini biliyorum(bilmiyorum söyledim mi) ama beyazlarla son bölüme gelemiyorum 6-7. bölümden sonra iptal... Turuncu yapmadan son bölüme gelmek çok zor...

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Geliniyor. Bunun anahtarını da söyledim yukarıda. Oyun devam ettikçe durmadan yeni gelen kredileri kullanacaksın. Gerekirse bir iki tane daha turuncu kullan. Sanırım sen de benim düştüğüm hataya düşüyorsun. Ben bütün kredilerimi harcayıp bekliyordum, köstebekler geçene kadar seyrediyordum :) Köstebekleri saldıktan sonra onlar öldükçe yeni krediler akıyor, o kredileri derhal kullan hiç beklemeden.

Sheythun

Asistan
exit(life) dedi ki:
Geliniyor. Bunun anahtarını da söyledim yukarıda. Oyun devam ettikçe durmadan yeni gelen kredileri kullanacaksın. Gerekirse bir iki tane daha turuncu kullan. Sanırım sen de benim düştüğüm hataya düşüyorsun. Ben bütün kredilerimi harcayıp bekliyordum, köstebekler geçene kadar seyrediyordum :) Köstebekleri saldıktan sonra onlar öldükçe yeni krediler akıyor, o kredileri derhal kullan hiç beklemeden.
yok canım kullanmam mı, hem de bilerek öyle yerlere koyuyorum ki 2-3 taraftan işe yarıyor uydu...kredi aldığım an uydu yapıyorum..

seakar

Asistan
Ya işi bilenler fotoğraflarla nereye uydu koymamız gerektiğini gösterse.
Ben hemen girişşteki ortaya koyuyorum. :D

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
@Arbalot seviye olarak diyorsan geliştirmek ii olmuyor fazla puan almanı engelliyor aksine ben daha cok beyazları kullanmaya calışıyorum ilk 3 turu ne kadar az turuncu kullancak gecerseniz o kdar ii oluyor

Saner Apaydın dedi ki:
Nasıl yapıyosunuz ya, 40000'i zor gördüm ben.. Bi de uydular geliştirilebiliyor diyor ama bende öyle bir seçenek yok. :L
koydugun uyduların üzerine tıklarsan sağ tarafta uydu seceneklerinin altında bi sayfa acılacak uydunun bilgilerini gösteren eger kredin yeterse yükseltebiliyorsun

stat counter