Pc Açıldığında Chrome bu siteyi direkt olarak açıyor

Konusu 'İnternet Tarayıcıları / Web Browser' forumundadır ve mustang tarafından 20 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:mad:ama nasıl olacak kardeş

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:wink:kayıt defterini nsl temizliycez

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Benim de PC açıldığında Firefox haberpress.com adı siteyi otomatik açıyor. Ama sadece bilgisayar açıldığında. Diğer tarayıcılarımda böyle bir sorun yok.
    Denediğim yöntemler:
    1-Gereksiz programları silme,
    2-Msconfig-Bağlangıç bölümünden temizlik ve düzenlemeler yapma,
    3-Antimalware programları ile tarama
    4-Frirefox'u resetleme

Tüm bunlara rağmen kurtulamadım illetten. Var mı bir derman bilen?
    Teşekkür ederim.

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bilgisayar açıldığında bende 3 tane chrome sekmesi açılıyordu. Açılan sekmeler counter-strike oyunu ile ilgili. Zamanında yüklemiştim o günden beri var. Artık uyuz oldum baya bi uğraştım halledemedim. Bugün counter-strike klösürünün içerisine bir bakayım dedim. "siteler.exe" diye birsey vardı. Tıklayıp çalıştırdım yine 3 sekme açıldı. Direk sildim hiç affetmedim. Pc yi yeniden başlattım ve şükür artık yok. Diyeceğim o ki herne kurduktan sonra çıkıyorsa o klasöre bir göz atın :)

5. harun44

harun44 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    malatya
    benim de buna benzer bir sorunum var pc açıldığında chrome dan (varsayılan tarayıcı) "gameorplay.com/nextpage" diye site açılıyor ve eset bunu blokluyor esetin açılmasıyla bu sitenin kendiliğinden açılması arasında da bir bağ olabileceği konusunda şüphelerim var başlangıçta açılan programlara baktım anormallik bulamadım yardım edebilecek olan var mı?

6. by efsane

by efsane [email protected] Yönetici Admin

Beğenileri:
    846
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Webmaster
    Yer:
    Elazığ
    Chrome ayarlarından ilk açılan sayfaları kontrol ettiniz mi? Eset orijinal lisanslı mı?

7. harun44

harun44 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    malatya
    normal açtığımda google açılıyor normal şekilde ama dediğim gibi pc açıldığında chrome kendiliğinden açılıyor veya eset açıldığında burada tam olarak emin değilim ama eset açıldıktan sonra geliyor o sayfa 1 kereliğine mahsus zaten "eset url'yi engelledi" diyip siteyi açmıyor ama sinir bozucu bir durum bir kerelik de olsa. Eset netten indirdim ama anahtarı lisanslı 2018 11. aya kadar onu da netten buldum :)

8. harun44

harun44 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    malatya
    açılan site gameorplay.info/nextpage.html bu site lütfen yardım edin

9. harun44

harun44 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    malatya
    çözdüm arkadaşlar bulduğum çözüm varsayılan tarayıcıyı silip (site hangi tarayıcıyla açılıyorsa) sonra yeniden başlatın açılışta "uygulama bulunamadı" diye hata geliyorsa ve hatanın altında değişik bir site yazılıyorsa kayıt defterini (regedit) açıp bul'a tıklayın ve sitenin adını yazıp aratın bulunan size yabancı gelen şeyleri silin ve bilgisayarı yeniden başlatın o hata da gelmeyecektir sonra sildiğiniz tarayıcıyı geri indirip yükleyebilirsiniz umarım aynı veya benzer sorunu yaşayanlara çözüm olur

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş