Oyun Sunucusu Sadece Daha Önce Ceza Almamış Hesaplara İzin Verdiği İçin Atıldınız

Bu konuyu okuyanlar

ripahems

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CS:GO Da Basit Eğlence Girmiştim Bir Anda Ekrana Şöyle Bir Yazı Geldi "oyun sunucusu sadece daha önce ceza almamış hesaplara izin verdiği için atıldınız" Dedi Ve Vac Ban Yedirdi!

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Basit Eğlencede atmaması lazım. Yani en son 6 ay önce oynadım o zamanlar öyleydi

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Hile kullanıyorsan vac ban yemen kadar normal bir durum olamaz. Şu an sevindim ban yemene

ripahems

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hile kullanıyorsan vac ban yemen kadar normal bir durum olamaz. Şu an sevindim ban yemene

tşk ederim basit eğlence de overwatch varmış shshasgasf ( bu arada hileyi bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum sıkıntı orada )

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Hileyi genelde nooblar ve abi globalim ya diye takılmak için kullanıyorlar. Muhtemelen sen de iki taraftan birisin. Neyse umarım insan gibi oynarsın.

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
hahahaha bir de anormal bir durum varmış gibi konu açmışsın ya şaka gibi. Dilerim cs'ye ip ban gelir senin gibiler için.
katılıyorum. Ama bedava olması büyük sıkıntı oldu. Bence 50 lira falan olmalıydı. Bunun gibiler çoğalmasın diye.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Oyunu hileler yüzünden bıraktık hala çare bulunmamış hile dolu oyun eskiden düşük ranklarda hile olurdu yüksek ranklarda olmazdı şimdi full hile supreme global'de bile hile var bir sürü emek harcıyorsun yükselmek için yükseliyorsun hile geliyor ve en üzücü tarafıda bu adam o ranka kadar gelmiş ve hala ban yememiş oluyor..

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Olaya bak, utanma kalmamış kimsede...
Bunu da mı görecektim. Umarım oyun oynadığın ne varsa bozulur...
Yuh ya yuhh, adam hile açtım atıldım diye başlık açmış...