Oyun içi görüntü sorunu

Bu konuyu okuyanlar

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arakdaşlar mehaba bu sorun neden olur bilgisayarım daha 1 haftalık ekran kartınıda güncelledim bu her oyunda oluyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

resim nasıla koyuluyor buraya :(

resim nasıl koyuluyor yardım

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
r1vj5.jpg

ok ile işaretlediğim yere tıkla url ekle diycek resmin linkinin kopyala tamamdır

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
konu cevaplama panelinin üstünde soldan üçüncüye gel resim ekle diyor nerden ekleyeceksen adresi göster kafi

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=359060]oyuncanavarı[/MENTION] hızlıresim.com adresine gir dosya seç kısmında masaüstünde olan resmini göster resmi gösterdikten sonra şimdi yükle resim yüklendikten sonra ordaki resmin linkini gösterdiğim şekilde konuya ekle

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Y3FI4.png

işte bu çok morelim bozuk needen oluyor bu sorun

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Adam çok sert bakmış :) bir sorun yok gibi ama

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl yok ya manyakmısın sen fotoyu büyükte bak görüntüler karışmış adamın kollatının kenarlarında dalgalı siyah çizimler var bide sorun yok diye çıldırcam yav

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasılm sakin olim aldım yer pc her türlü oynatır sorun çıkmaz dedi bu sorun çıkınca oyunlarda çok buyuk hayal kırıklına Uradım m.bozuk çok bu arada pc nin özellikleri 3.. nesil intel core i5
işlemci hızı = 3.2 ghz
anakart yongaseti = h61
anabellek=4 gb
bellek tipi = ddr3
bellek hızı =1333 mhz
bellek yuvası=2 dımm
disk tipi=sata
sabit disk sata = 500 gb
ekran kartı türü = harici
ekran kartı tipi=nvdıa
ekran kartı = gt415
ekran kartı belleği=2gb(1 gb paylaşımlı)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=359060]oyuncanavarı[/MENTION] kart daha 1 haftalıkmış garantisi vardır diye düşünüyorum kartın performansından memnun değilsen karşı ödemeli koy kutusuna gönder sorunada oyunlarda sorun yaşıyorum yaz servise gönder orda test ediceklerdir elektronik iş şans işi birazda moralini bozma düzelir ya yenisini gönderirler yada değişirler yada onarıp gönderirler bilemem benimde aldığım cretavve seskartında sorun çıkmıştı yolladım yenisini gönderdiler olur böyle şeyler sıkma canını

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki nasıl göndereceğiz ayrıntılarıyla anlatırmısın

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bana oyunun ayarlari cok düsük geldi? Laptop mu kullaniyorsun?

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır masaüstü kullanıyorum oyunun ayarları dusuk deil en yuksek çozünürlükte :(

oyun saten oyunda deil her oyudna oluyor :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=359060]oyuncanavarı[/MENTION] ekran kartını aldığın yere götür servise göndermek istiyorum de faturan ve garanti belgen yanında olsun ne olur ne olmaz diyede 2 sininde fotokopisini çektir oda yanında dursun

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarcıya getirdim ekran kartını güncelleriz sadece dedi sorun gene çözülmedi ekran akrtını nasıl göndericem ya kasa yı göndermiyormuyuz ?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Hocam GT415 gibi bir ekran kartiyla GTA4'ü nasil yüksek ayarlarda oynuyorsun? Ekran karti yüksek ayarlar icin yetersiz, eger yanlisim varsa düzeltin arkadaslar.

Ayarlari düsürüp oynamayi denedin mi?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bilgisayarcıya getirdim ekran kartını güncelleriz sadece dedi sorun gene çözülmedi ekran akrtını nasıl göndericem ya kasa yı göndermiyormuyuz ?

sana sorularım olacak
1. bilgisayarı nerden aldın
2. güncellemeden önce böyle bir sorun varmıydı
3. toplama bilgisayarmı yoksa komple kasamı satın aldın
4.ekran kartının adı modeli nedir ??

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ayarları deiştirsemde sonuç aynı bilgisayarcı istedin oyunu sorunsuz oynayabilirsin dedi okdadar para veriyoruz aldımız hizmete bak ayrıca bu gta 4 alakası yok diğer oyunalardada böle gta sanandreasta bile böle yazık yazık expere güvenmiştim

bilgisayarı experden aldım bilgisayar toplama deyil set halinde aldım pc nın özelliklerini yukarda yazdım bakabilirisin

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=359060]oyuncanavarı[/MENTION] gta4 işlemci ağırlıklı bir oyun gerçi senin işlemci gta4ü çok rahat çalıştırır kasayı komple götür hocam bir daha götür sorunum giderilmedi hatta experin müşteri hizmetlerini ara eve servis iste yada evden gelip götürsünler bilgisayar günümüz oyunları için düşük bir pc ama durumu kurtarır grafikleri kısarak en azından oyun oynanır yinede işlemci güçlü ama bu işlemciye bu ekran kartı bana mantıksız geldi şuan yaşadığın sorun ilerde büyük sorun çıkartabilir

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
expere mesaj gönderdim yarın kasayıda götürücem rezillik resmen şu anda gözüdme dolandırıcıdan farksızlar