Oneplus 5T almamı önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

emrettttttttttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
op5t almayı düşünüyorum ama iler de yedek parça sıkıntısı çekermiyim birde şu bilği ihlali hakkında bilğisi olan var mı yine devam ediyor mu ihlal ya da başka telefonönerisiolan varmı pil ve stabilolması önemli uzun zaman kullanacagım

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Tam bir fiyat performans ürünüdür.
Güncel cihazlardaki çoğu bir sürü yeniliği kısıtlı olarak deneyimleme şansı veriyor. Sar baş değeri konusunda sakıncası yoktur.

emrettttttttttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tam bir fiyat performans ürünüdür.
Güncel cihazlardaki çoğu bir sürü yeniliği kısıtlı olarak deneyimleme şansı veriyor. Sar baş değeri konusunda sakıncası yoktur.
peki ilerde parça sıkıntısı olur mu siz kullanıyormusnuz deneyimleriniz nedir

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sar değeri çok yüksek, hem de çok.
amiral telefonlarında pek aşşagı olmadıgını gördüm karşilaştırmalar da ama

Son düzenleme:

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
op5t almayı düşünüyorum ama iler de yedek parça sıkıntısı çekermiyim birde şu bilği ihlali hakkında bilğisi olan var mı yine devam ediyor mu ihlal ya da başka telefonönerisiolan varmı pil ve stabilolması önemli uzun zaman kullanacagım

bence gayet iyi bir seçim pil ve stabilitede lider denilebilir op5t için.

Abartılı bir cevap olmuş gibi, evet rakiplerine oranla daha yüksek ama belirli standartların üstünde değil. Zaten olsa piyasaya süremezler.

peki ilerde parça sıkıntısı olur mu siz kullanıyormusnuz deneyimleriniz nedir

Oneplus'ın ülkemizde gittikçe kullanımı artmakta. Parça sıkıntısı çekeceğinizi zannetmiyorum. Hem garantili alırsanız parçayla uğraşmazsınız diye düşünüyorum.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
cihaz çok güzel fiyat performans ürünü. op5 de senden habersiz bilgi sızdırıyordu. forumda op5t kullanan arkadaşlar bilgi sızdırmayı kapattılar diyorlar
sar değeri yüksek ve hafıza kartı takılamıyor bunlar senin için önemli mi.
op5t de yedek parça sıkıntısı yaşar mısın bir bilgim yok ama öyle bir sorun olursa internetten getirte bilirsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Boş yapmayın defolun forumdan. Ağzınızın suyu aka aka baktığınız iPhone 7 Plusun sar değeri 1.31-1.41, 8 Plus da o civarlarda 5T'nin 1.60 civarı ne fark var arada ?
Sar değeri bu kadar önemliyse Note 8'den ve S8'den başka amiral almaman lazım Note 8 0.18 git onu al neden millete iPhone öneriyorsun?? Millet iPhonelardan trafo radyasyonu yesin diye mi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

siz kullanıyormusnuz deneyimleriniz nedir
S7'den geçtim bugün 1 ay oldu memnunum tavsiye ederim 8/128 olanı kullanıyorum.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
@Murat Burç a katılıyorum iphoneninde sar değeride yüksek. iphone sar değeri ile op5 sar değeri 3 aşağı 5 yukarı aynı
hem daha ekonomik fiyata güncel telefonlar alınıyor
Trafo ile girişeceksin sar sar diye ötelere.
Sorsan iPhone diyip yatar iPhone diye kalkar bunlar. Neymiş efendim sar değeriymiş. Buyur bırak o zaman X'i bırak 7 Plusu gel sana vereyim bir S7, S8
S7 Edge sar değeri 0.21, 7 Plus 1.40 eğer sar önemli ise millete neden iPhone 7 Plus öneriyorsun neden Android pişmanlıktır diyorsun?

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
bu konuya en çok dikkat eden marka samsung sanırım diğer markaların sar değerleri biraz yüksek .android iyidir güzeldir apple kullananlara flash bellek versen al içindeki dosyayı desen ios flash bellek okumuyor.android de tak otg yi bağla istediğn aparatı

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Fiyat performans canavarıdır hiç düşünmeden alabilirsiniz fiyatını kuruşuna kadar hakeden nadir telefonlardan birisi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
5T kullanıyorum hastaneden yazıyorum bulaşmayın bu illete kafamda tümör çıktı. Doktor bana bu ancak trafo işi dedi.
Dedim doktor ne trafosu
Sordu telefonun ne
Dedim OnePlus 5T
Dedi ölüm naptın sen çocuğun olmayacak oğlum tümör nevrini döndürecek.
Beyler bulaşmayın.
Screenshot_20180313-024651.jpg

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Güzel telefon lakin netflix film dizi izliyorsanız şunu bilin hd film veya dizi izleyemiyorsunuz. Onun haricinde bilgi çalınma sorunu olmuştu. Fakat çözdüler sanırım.

KuzeyKurhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende şu birkaç gün içinde 5T ye geçmek istiyorum. Tanıtıldığı günden beri videolarını sıkı takip ediyorum. performansı ve stabilitesi beni kendine hayran bıraktı gerçekten. Fakat forumdaki bütün yorumlarda kamerası gerçekten gömülmüş. Sizce bu cihaza geçiş yapmalı mıyım yoksa yoksa xiaomi nin sp845 li modellerini beklemeli miyim. Sizce o ürünlerde bu fiyat segmentinde olur mu?

Not: iphone 6 kullanıcısıyım. Bi ara uzun süre xiaomi mi5s kullanma fırsatım olmuştu hayran kalmıştım

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bende 5 almayı düşünüyorum fakat mi 6-note fe-op 5 arasında kaldım