Oneplus 5 mi Xiaomi Mi 6 mı ?

Oneplus 5 mi Xiaomi Mi 6 mı ?

• Xiaomi Mi 6

Kullanılan: 0 0.0%
  • Oneplus 5

Kullanılan: 6 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

Yunnuzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
images (7).jpg
images (6).jpg
Beyler oneplus yeni bir marka pek bilindik bir marka da değil.Oneplus 5 ile sesini duyurdu tam bir canavar fakat bunu yanında bir de Xiaomi mi 6 gibi neredeyse aynı özelliklere sahip(ram farkı) bir telefon var.Bu telefonlardan bir tanesini almak isteseydiniz hangi telefonu alırdınız ? Ayrıca bildiğiniz gibi xiaomi mi 6 kısa bir süre önce teknosa da satıldı ve hemen tükendi.Oneplus 5 ise bildiğim üzere hiçbir teknoloji mağzasında salılmadı.Şuan da sadece internet üzerinde hepsiburada veya gittigidiyorda ithalatçı garantili olarak satılmakta bu şekilde satın almak ne kadar güvenli bilemem onun dışında xiaomi mi 6 ise Miui Türkiye sitesinde satılmakta fakat delta garantili(deltaya pek güvenmiyorum) siz xiaomi alacak olsanız delta garantilimi ithalatçı garantilimi alırdınız ? Oneplus alacak olsanız ithalatçı garantili alırmıydınız ?Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
OnePlus 5 alırdım. (onun 128 olaninda 8 GB ram var 64 GB olaninda 6 GB ram var )

Son düzenleyen moderatör:

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
Xiaomi mi5s kullanıyorum ama bir üst seviye telefona geçecek olsam OnePlus 5 alırdım

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Op5 derim her türlü

Son mesajlar