OnePlus 3T sevenlere kötü haber!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
OnePlus 3T sevenlere kötü haber!

Piyasaya sürüldüğü dönemde oldukça popüler hale gelen ve hakkında çeşitli hileli test iddiaları ortaya atılan OnePlus 3T stokları sona erdikten sonra üretimi durdurulmuş olacak.

Son düzenleme:

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Güncelleme konusunda en azından 1 yıl daha destek verilirse şahane olur çünkü 3t kullanan biri olarak gerçekten harika bir cihaz ve uzun süre değiştirmek gibi niyetim yok inşallah bir aksilik olmaz olursada oneplus 5'i hiç düşünmeden alırım kaldıki s8+ fiyatına bile olsa terettüt ermeden oneplus'ı tercih ederim.

ufuksuzbir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncelleme konusunda en azından 1 yıl daha destek verilirse şahane olur çünkü 3t kullanan biri olarak gerçekten harika bir cihaz ve uzun süre değiştirmek gibi niyetim yok inşallah bir aksilik olmaz olursada oneplus 5'i hiç düşünmeden alırım kaldıki s8+ fiyatına bile olsa terettüt ermeden oneplus'ı tercih ederim.
Bende one plus 3T kullanıyorum ve gerek hızı gerek pili VS VS bilen bilir diyorum başka da birşey demiyorum ama üretimin durması kötü olmuş

Erhan Güngör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 aydır ONEPLUS 3T kullanıyorum Gayet memnunum. Güncellemeler konusunda devam eder diye umuyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
One Plus 3t 8.0ida alır destek kesilmesi gibi bir durum söz konusu değil
--- Gönderi Güncellendi ---
Zaten snapdragon 821 istemediğiniz kadar rom bulursunuz