okuldan bir kızın sürekli laf atması

Bu konuyu okuyanlar

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar okulda bir kız var teneffüste bazen bana bakıp arkadaşlarına falan gösteriyor ama ne zaman yanından geçşem ayıp mal salak gibi kelimeler kullanıyo. Mesela bugün eve giderken kızla karşılaştım arkamdan bağırarak ayıp ayıp, salak diye seslendi. nedir bu anlamış değilim.

Kararsız23

Profesör
Reaksiyon puanı
2,124
Kızla daha önce bir olay yaşadınız mı? Bu "ayıp ayıp" demesini gerektirecek bir şey?

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
aslında bunu kıza sorsan önemli miktarda vakit kazanmış olursun. ama yine de yorumlayalım. onun şahit olup farkında olduğu ama senin kendi yaptığının farkında olmadığın ve onun tarafından ayıp olarak nitelendirilmiş bir davranışta bulunmuş olabilirsin. salak ve mal kelimeleri ise sözlü taciz. neden dediği hakkında bilgim yok.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Arkadaşlar okulda bir kız var teneffüste bazen bana bakıp arkadaşlarına falan gösteriyor ama ne zaman yanından geçşem ayıp mal salak gibi kelimeler kullanıyo. Mesela bugün eve giderken kızla karşılaştım arkamdan bağırarak ayıp ayıp, salak diye seslendi. nedir bu anlamış değilim.
Kız sana takmış bence senin ilgini bekliyor senden hoşlanıyor.

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Kız sana takmış bence senin ilgini bekliyor senden hoşlanıyor.
inşallah öyledir okulun güzel kızlarından çünki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızla daha önce bir olay yaşadınız mı? Bu "ayıp ayıp" demesini gerektirecek bir şey?
hayır kızla alakalı hiç bişey yaşamadım sadece çok önceden arkadaşından hoşlanıyodum bu kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aslında bunu kıza sorsan önemli miktarda vakit kazanmış olursun. ama yine de yorumlayalım. onun şahit olup farkında olduğu ama senin kendi yaptığının farkında olmadığın ve onun tarafından ayıp olarak nitelendirilmiş bir davranışta bulunmuş olabilirsin. salak ve mal kelimeleri ise sözlü taciz. neden dediği hakkında bilgim yok.
benimde kafam çok karışık ve hoşuma gitmiyor. bidaha tekrarlarsa gidip sorucam

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Kısaca aşık ve sen anlamıyorsun kızda trip yapıyor tabi kızın bakacağı bir tip varsa.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
yine de beklentini yüksek tutma ve hayal kırıklığı olmaz. çünkü biri bana mal ve salak diye bağırsa aklıma gelecek en son şey benden hoşlandığı olurdu.

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Ya Allah aşkına bir kız sokakta arkadaşa ''ayıp ayıp!'' diye bağırıyor ve siz bunu kız, arkadaşımıza aşık diye ifade ediyorsunuz şaka gibi gerçekten. Dostum sana aşık olan bir kız seni sokakta rezil etmez, git sor neden böyle söylüyorsun diye en mantıklısı bu.

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ya Allah aşkına bir kız sokakta arkadaşa ''ayıp ayıp!'' diye bağırıyor ve siz bunu kız, arkadaşımıza aşık diye ifade ediyorsunuz şaka gibi gerçekten. Dostum sana aşık olan bir kız seni sokakta rezil etmez, git sor neden böyle söylüyorsun diye en mantıklısı bu.
bidaha tekrarlarsa yapıcam kızda da mallık var zaten.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
Salla dedim ya reis. :D bir kızın tuhaf hareketleri sana zarar vermez :d

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Valla iyi sabrediyorsun. Ne sebeple olursa olsun toplum içinde bana öyle kelimeler kullanan kim olursa olsun kolundan tutar amacını sorarım.
Kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok. Hele ki toplum içinde...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bir kez daha yaparsa aynısını yanına git ağzının payını ver derdini öğren güzelce uyar muhatap olma bir daha.