Notebook

Bu konuyu okuyanlar

Onurbklr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aralarında gözle görülür ciddi fark olmasına rağmen msı ve dell ürünleri aynı fiyatta bunun sebebi markadan dolayı mı ? Hangisini tavsiye edersiniz ? Screenshot_20181120-081835_Samsung Internet.jpg Screenshot_20181120-082019_Samsung Internet.jpg

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Aralarındaki fark msı daha kaliteli iş yapması parça kalitesi soğutma performansı falan yani onun için o kadar pahalı ama o paraya monster alırsan garanti kısmındanda sorun yaşamazsınız oyun kısmındada

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
DELL markasının kalitesine açıkçası güvenmiyor ve oluşabilecek sorunlarda iyi hizmet alacağın konusunda şüphelerim var. Seçim senin ama ben MSI alırdım.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
DELL markasının kalitesine açıkçası güvenmiyor ve oluşabilecek sorunlarda iyi hizmet alacağın konusunda şüphelerim var. Seçim senin ama ben MSI alırdım.
Valla hocam o zaman bir daha incelemenizi öneririm. MSI servisinden çok daha iyi servisleri var orası aşikar :) Şu seviyedeki laptoplarının kalitesini de tartışmam şahsen Alienware gibi müthiş bir ürünü üreten firma sonuçta.

Konuya gelirsek bunların yerine bende Monster öneririm GTX 1060 ile çok fark var 1050 Ti arasında.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Valla hocam o zaman bir daha incelemenizi öneririm. MSI servisinden çok daha iyi servisleri var orası aşikar :) Şu seviyedeki laptoplarının kalitesini de tartışmam şahsen Alienware gibi müthiş bir ürünü üreten firma sonuçta.

Konuya gelirsek bunların yerine bende Monster öneririm GTX 1060 ile çok fark var 1050 Ti arasında.

Tabii ki benim ki bir ön sezi yada ön yargı diyebiliriz. İşi bilen ve içinde olan kişilerden öğrenmende kesinlikle yarar var. Ayrıca ikisi arasında seçim için MSI seçmeni önerdim kesinlikle Monster alabilirsin. Bu konuda sayın mod'um ile aynı fikirdeyim.