Nokia C3 oyunlardaki internet

Bu konuyu okuyanlar

fearkubi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar ben C3 kullanıyorum ...Gerek oviden Gerek internetten Memory karta oyun atıyorum her oyun baslamadan önce internet istio Wifi veya Oparötör net i istiyor nasıl düzeltecegim veya bölemi kalıyor yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden teşekkürler...

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Telefondan değil oyunu yapanın internet üzerinden oyunu oynamayı istemesi. :D Karışık bir cümle oldu ama kısacası yazılımı yazan internet üzerinden oynanmasını istemiş. :D

fearkubi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondan değil oyunu yapanın internet üzerinden oyunu oynamayı istemesi. :D Karışık bir cümle oldu ama kısacası yazılımı yazan internet üzerinden oynanmasını istemiş. :D

peki hiç oynayamayacakmyım oyun c3 de cok denedim cunku baska oyunları fln hep aynı sorun .s.s

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
almayin kardesim nokia dunyanin en dandik isletim sistemine sahip ve dunyanin en sorunlu bes para etmez telefonlarini almak icin israriniz cok anlamsiz. nokia nin devri kapandi. ne oyunlarinda bir halt var nede internetinde yahu insan bu telefonlari almak icin kor sagir felan olmasi lazim.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
almayin kardesim nokia dunyanin en dandik isletim sistemine sahip ve dunyanin en sorunlu bes para etmez telefonlarini almak icin israriniz cok anlamsiz. nokia nin devri kapandi. ne oyunlarinda bir halt var nede internetinde yahu insan bu telefonlari almak icin kor sagir felan olmasi lazim.
Komik olma. Nokia sadece Symbian 1'le durmuyor kurulduğu günden beri boşuna çıkarmadı MeeGo ve Symbian 3'ü. He arkadaşın sorununa gelecek olursak çamur attığın Nokia'dan kaynaklanmıyor. 3.Şahıs yazılımın getirmiş olduğu uygulama internete bağlanma olayı. İnsanlara hakaret etmeden konuş inançlı biriysen kul hakkını iyi bilmen gerekir sayın komik.

fearkubi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Komik olma. Nokia sadece Symbian 1'le durmuyor kurulduğu günden beri boşuna çıkarmadı MeeGo ve Symbian 3'ü. He arkadaşın sorununa gelecek olursak çamur attığın Nokia'dan kaynaklanmıyor. 3.Şahıs yazılımın getirmiş olduğu uygulama internete bağlanma olayı. İnsanlara hakaret etmeden konuş inançlı biriysen kul hakkını iyi bilmen gerekir sayın komik.

Muratteas tesekkür ederim dediklerin için bayagı aydınlanmama yardımcı oldu ... peki güvenilir bir adres varmı oyun ve program için .... Birde ben c3 de ovi ye girdigimde ''nokia ya sürekli yeni cihazlar ekleniyor ovi suanda cihacınızla kullanılamaz dior ... ve lütfen pc nizde ovi.store adresini ziyaret edin'' diyor orda telefonumu tanıtmak için bir secenek yok yine program oyun vb. seyler acılıyor bilgin varsa bu konuda da yardım edersen sevinirim..

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Forumlara gözatmalısın bir sürü oyun ve programlar var.

fearkubi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pekii.ovi hakkında bir şey biliyormusun peki

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Bu konuda bir bilgim olmamakla birlikte duyduğuma göre wap seçilerek bu işten kurtulabiliniyormuş. Liran gitmeden tabii ki. Ama dediğim gibi duyduğuma göre. :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bu işten kurtulmanın yolu yok maalesef. Eğer oyun oynamak istiyorsan web bağlantısı olmayan oyunları bulmalısın. Burdan bulursun

fearkubi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu gönderdigin linktte c3 için secenekler varmı byefsane??

fearkubi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
btün sorunlarımı yazsam çözüm bulurlar yani... ozmn cook tşk ediorm sana :):)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
pekii.ovi hakkında bir şey biliyormusun peki
Wi-fi'lı telefonun olmadıktan sonra Ovi'yi boşver. Ovi yeni daha birazcık 3.şahıs yazılımlara ihtiyacı var.Geçenlerde ücretli indirmeyi Türkiye sunucularına da açması iyi oldu. Sen Guduwap,Cepforum,Cepteam gibi sitelerden bak kendine has oyun ve programları, java oyunları tercih et internet sorunu yaşamamak için.

fearkubi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonumda wifi var zaten ordan indiriyorum temalar ücretsiz iniyor oyunlarda 20 Kr gidiyo bakiyemden

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
telefonumda wifi var zaten ordan indiriyorum temalar ücretsiz iniyor oyunlarda 20 Kr gidiyo bakiyemden
Çok ilginç wi-fi varsa Ovi'den indirdiğin oyunlarda yanında ücretsiz ibaresi yer almıyor mu?

Ya da evinizde kablosuz modem var mı? Wap üzerinden mi indiriyorsun? Gitmemesi gerek.

fearkubi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
var kablosuz modemim ücretsiz yazıo ... ama oyun indirirken gidio 2 kr

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
var kablosuz modemim ücretsiz yazıo ... ama oyun indirirken gidio 2 kr
Ovi'den bağlantı ayarlarını kontrol et modemini seç ya da ayarlardan bağlantıdan wap ve internet seçeneğinde hangi hat kullanıcıysan operatör bağlantılarını sil tek wlan kalsın ondan sonra indir bakalım.

fearkubi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birde öle deneyeyim teşekkürler..

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

girişte soruyor zaten ordan modemimi seciyorum ovinin seceneklerinde baglantı ayarları diye bir secenek yok :S

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Girişte sorarken modemi seçip girdiğinde tl hesabından yememesi lazım. Eğer oturduğun ilde Nokia Shop varsa soorununu anlat yardım ederler.

fearkubi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokıa bayısı yok yakınlarımda bu yuzden forum sıtelerıne gırıorm neyse artk kendım cozum bulmaya calısacagım yınede tesekkur ederım