Nokia C3-00 Kullananlar

Bu konuyu okuyanlar

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=198216]emeldeu[/MENTION]
.jad dosyalarından yükleme yaptığında hata veriyor. Programın doğrudan .jar dosyası varsa sorunsuz çalışması lazım. Çalışmıyorsa verdiği hatayı burada paylaşabilirsin, ona göre çözüm aranır.
Hangi model USB kablosu ile denedin? Ben 5800 XM'e ait USB kablosu ile her işimi sorunsuz gördüm.

rebeLLisch_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selaamm:) teli bende yeni aldm gibi bişi bi iki hafta oldu.Bişey sorucam.İnternette gezinirken imleç yk mu ya tuslarla gitmek zor oluyo imleçle dha güzel oluyodu.Ayarı falan yok mu bilen varmı ?

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Varsayılan tarayıcısında o özellik var mı bilmiyorum, Opera'nın yeni sürümünü veya BOLT veya UC Browser (favorim) yüklemeni tavsiye ederim.

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Nokia Browser Beta da neyin nesi ki ? :)

morische

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese günaydın.Bende c3-00 kullanıcısı oldum.Bir sorum olacak sizlere.Usb den şarj oluyormu? Telefon hediye geldi.Usb kablosu yoktu.Aldım kabloyu ama usb den şarj olmuyor.5800 ın kablosunu da denedim yine şarj olmadı.Acaba c3-00 ın usb den şarj olma özelliği yokmu?
Teşekkürler.

ismo08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildiğim kadarıyla usbden sarj olmuyor. Bende telefonun varsayılan tarayacısını güncellemek istiyorum nasıl güncelleyebilirim?

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bildiğim kadarıyla usbden sarj olmuyor. Bende telefonun varsayılan tarayacısını güncellemek istiyorum nasıl güncelleyebilirim?

m.opera.com adresine gir telefondan o şekilde güncellersin :) üzerine yazdır falan diyeceksin..

ismo08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler. dediğin gibi yükledim fakat varsayılan olarak değişmedi :S oyunlara kaydetti. birde bende oyunlardan internete wlan olmadan bağlanamıyor ve dolayısıylada farklı tarayıcı kullanamıyorum :S

ardaxl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonumu nisanda aldım 08.63 güncellemesiyle markete girmez oldu. dünde hiçbirşey yapmamama rağmen resim/müzik vb indirmez oldu sorun nedir acaba?

ismo08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8.70 e güncelle, Bende yeni güncelledim şuan için hiç bir problem yok.

Hilal34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.. Bende 5 aydır C3 kullanıyorum daha önce 5800 kullanıyordum asırı derecede memnundum bozulunca C3 aldım. Eskı telefonum kadar olmasada bundanda memnumum kamera ve simdi size soracagım sorun dısında. Opera minide herhangi bir siteye baglanıyorum fakat gezerken mesaj gelıyor ve ben internetten cıkmak zorunda kalıyorum mesaja bakabilmek için.. 5800'da bu gibi sorun olmuyordu bu cihazdada bu sorunu giderebilirmiyim ?

ismo08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük bi ihtimal gideremessin. İkisinin sistemleri birbirinden farklı.

mafem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de şebeke sorunu var.Msn ve topluluklara giremiyorum.Bağlantı ayarlarında girdim ama bir işe yaramadı ne yapabilirim.

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
8.70 sürüme güncelleyenlere bir sorum var? Gelen kutusundaki silinemeyen boş mesaj sorunu giderildi mi?

xxcasus1xx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://nokiac300tr.blogspot.com Yeni kurdum uploadlar başladı tamamen bana aittir Nokia C3-00 İle ilgili Paylaşım Yapılan Blog. Oyun -Program - Tema ve Film - Video Paylaşımı yapılıyor.

C3-00 İçin İçerik arayanların takip etmesini öneririm.

mesut42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8.70 sürüme güncelleyenlere bir sorum var? Gelen kutusundaki silinemeyen boş mesaj sorunu giderildi mi?

arkadaşlar öncelikle ben bu telefonu ilk çıktığı günlerde aldım.. versiyon olarak 8.63 yüklü bende.. 8.70 nerede var ovi suiteden güncelliyorum devamlı olarak..
son olarak boş msj sorunu benim telefonumda da oluştu.. ve sadece boş msj sorunu değil bazı aradığım ve beni arayan numaraları arama geçmişinden silemiyorum..
nerdeyse 1 sene oldu başka hiç bi sorunla karşılaşmadım.. bu sorunun nedenini bilen varmı..

Reaksiyon puanı
4
Nokia C3-00 Java Sorunu Çözümü: http://forum.shiftdelete.net/nokia/243732-nokia-c3-00-java-sorunu-cozumu.html
Nokia C3-00 Boş Mesaj Sorunu Çözümü: http://forum.shiftdelete.net/nokia/243734-nokia-c3-00-bos-mesaj-sorunu-cozumu.html

Bu başlığı takip altına aldım. Birazdan tüm sorularınıza cevap vereceğim.

--- Mesaj Güncellendi ---

Merhabalar. Bende C3-00 kullanıcısyım ve telefonumdan oldukça memnunum.Fakat bu konuyu okurken aklıma güncellemek geldi ve telefonumun yazılımını güncelledim.Fakat güncellemeden sonra hangi programı açmaya kalksam "Class Not Found java/lang/ClassNotFoundException " gibi bir hata alıyorum.Yardımcı olabilirmisiniz ?
http://forum.shiftdelete.net/nokia/243732-nokia-c3-00-java-sorunu-cozumu.html verdiğim bağlantıya tıklayıp işlemleri gerçekleştirin.

Telefonun kötü yanı kamerası kamerası çok düşük ve Symbian S40 sistemi var, ayrıca son güncelleştirmeleri kurarsanız mesajlarda 2 adet boş mesaj gözüküyo ve eğer güncelleştirme yapmaktan anlamıyosanız hele bide telefonunuz kapanırsa o sırada uygulamalarınız çalışmaz. Ben uyarıyorum iyi günler dilerim
http://forum.shiftdelete.net/nokia/243734-nokia-c3-00-bos-mesaj-sorunu-cozumu.html verdiğim bağlantıya tıklayarak boş mesaj sorununu çözebilirsiniz.

o sorunu bende yaşıyorum. benim usb kablom da hiçbir usb girişinden telefonu görmüyor,anlamadım
bir sorunum daha var; ben program indirmek istiyorum telefona ama hani şu jar destekli olanları filan tanımıyor. bunu nawsıl halledebilirim. java gibi bir program mı yüklemem gerekiyor ve nerden yükleyebilirim. yardımcı olursanız sevinirim :)
http://forum.shiftdelete.net/nokia/243732-nokia-c3-00-java-sorunu-cozumu.html verdiğim bağlantıyı inceleyiniz.

Nokia Store'a girersen inceleyebilirsin. Nokia artık S serisi kullanıcılarının istekleri ile yakından ilgilenen bir politika çiziyor. Bunun en önemli meyvelerinden biriside Nokia Browser. Şu anda beta değil ve en güncel sürümü v.1.8.0

Ya bu telefonda işaretle seceneği neden yokk :/
Olmaz mı? Seçmek istediğiniz dizin içinde herhangi bir dosyaya tıklayın ve en altın bir üstünden işaretleyin. Ama mesajları seçmeyi bahsediyorsanız Nokia C3-00'ın büyük eksikliklerinden birisininde bu olduğunu söylemek mümkün.

telefonumu nisanda aldım 08.63 güncellemesiyle markete girmez oldu. dünde hiçbirşey yapmamama rağmen resim/müzik vb indirmez oldu sorun nedir acaba?
Öncelikle Tarih ve Saat ayarlarınızı kontrol ediniz. Daha sonra Store'u güncellemek için şu adımları takip edin:

Menü -> Uygulamalar -> Ekstralar -> Koleksiyon -> Store -> Seçenekler -> Sürümü güncelle

Bu adımlardan sonra Store güncelleşmiş olacak ve erişim sıkıntınız ortadan kalkacaktır.

http://forum.shiftdelete.net/nokia/243734-nokia-c3-00-bos-mesaj-sorunu-cozumu.html verdiğim bağlantıdan sorunun çözümünü inceleyebilirsiniz.

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=32978]Evan[/MENTION] teşekkürler, her konuya çözüm getirmişsin Allah razı olsun.

kazım44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokia c3 fabrika ayarlarına geri dönmek istiyorum ama dönmüyor pin kodunu denedim 0000 denedim 1234 de denedim ama bir türlü dönmüyor kod hatası veriyor ne yapmam lazım

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar müzik dinleme açısından nokia nın yeni modellerinden hangisini tavsiye edersiniz.

Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar müzik dinleme açısından nokia nın yeni modellerinden hangisini tavsiye edersiniz.
Telefon alırken müzik dinleme açısından bakmak bence çok yanlış. 30-35 liraya güzel bir kulaklık alıp tüm telefonlardan keyif alarak müzil dinlemek mümkün. Sizin için önemli olan telefon hızı ve sarj süresidir. Bu kriterleri göz önünde bulundurmanız gerek. Fakat siz hoparlörden müzik dinlemek istiyorsanız bunu ancak mağzalardaki test telefonlarından veya arkadaş çevrenizin sahip olduğu telefonlarla inceleyebilirsiniz.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2

nokia 200 asha süper ekolayzır ayarları yok falan diyordum ama bass ve tiz ayarlamaları süper olmuş c3 veya diğer üstün nokialardan çok iyi olmuş ama telefon biraz yavaş.

Reaksiyon puanı
4
Asha serisi C3 ile aynı senede çıkan telefonların geliştirilmiş versiyonlarını oluşturuyor. Henüz bizim firmamıza gelmediği için inceleme fırsatım olmadı fakat internetteki incelemeler gayet olumlu.

cm18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben c300 telefonuma format atmak istiyorum. acaba format atarken sim kartı ve belek kartı takılı mı olmalı?ayrıca telefon şajdayken formatlasam olur mu?

Reaksiyon puanı
4
sim kartınız ve hafıza kartınız takılı olabilir. fakat rehberdeki isimlerin silinmesini istemiyorsanız önce sim kartınıza taşıyın. format yaptığınızda hafıza kartındaki verileriniz silinmeyecek, eğer silinmesini isterseniz formattan sonra biçimlendirebilirsiniz. şarjdayken formatlayabilirsiniz hiç bir sorun teşkil etmez.

pisicho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokia C3 modeline sonun da bende sahibim 1 haftadır randımanlı birşekilde kullanıyorum, nokia mağazasına ve my nokia 'ya da üyeyim. lisanslı kullanmayı seviyorum.
fakat sormak istediğim bir konu var. telefonu her kapatıp açtığımda ekranımda E ibaresi çıkıp telefonum internete bağlanıyor kendi kendine. ve her seferinde 825 kb harcıyor.
bunun nedeni ne olabillir ? virüs girmiş olabilir mi ? (gerçi illegal birşey hiç yüklemedim)

Reaksiyon puanı
4
nokia C3 modeline sonun da bende sahibim 1 haftadır randımanlı birşekilde kullanıyorum, nokia mağazasına ve my nokia 'ya da üyeyim. lisanslı kullanmayı seviyorum.
fakat sormak istediğim bir konu var. telefonu her kapatıp açtığımda ekranımda E ibaresi çıkıp telefonum internete bağlanıyor kendi kendine. ve her seferinde 825 kb harcıyor.
bunun nedeni ne olabillir ? virüs girmiş olabilir mi ? (gerçi illegal birşey hiç yüklemedim)
Yüksek ihtimalle topluluklar uygulamasından kaynaklanmaktadır.