Nokia C3-00 Kullananlar

Bu konuyu okuyanlar

SıLa Öz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb c3 için sms yada arama engelleme programı bilen varsa bana ulaşabilirmi acill..

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Abi ben de c3 kullanıyorum cok kullanıslı bı telefon yaklasık 3 hafta once aldım ınternette sorun cıkartmıyor ama bu 7.20 lik güncellemyi bilgisayardan yapmak istiyorum bana öğretirmisiniz abiler bu arada tanıştığıma memnun oldum

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Ben de c3-00 kullanıyorum çok işlevli bir telefon beğenmediğim yönleri oluyor fakat dış görünüş harika ve içini senden başka kimse bilmiyor sorunları da çok önemli değil ben telefonuma baılıyorujm çok kolay mesaj yazılıyor herkese tavsşye ederim kötü yönlerinden birini sorarsanız açılış mesajı yok aslında önemli değil fakat benim için çok önemli neyse sonuna kadar tavsiye ediyorum iyi günler .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende nokia c3 alıcam kullanan arkadaşlar memnunmu emin olmak istiyorum:4:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nokıa c3 telefonunu kullanıyorum gayet ıyı ama mobılden facebook a girince çevrim içi gözükme özelliği yok muuu ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende almakk istiyorumm ama arkadaşlarım tavsıye etmıyoo siz ne diyoosunuz??

goblin_cry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam öncelikle. Sormak istediğim bir kaç sey var. Arasıra beyaz ekran çıkıp kayboluyor, bu normal mi? Kendiliğinden yüklü olan posta servisine giriş yapamıyorum. Neden olabilir?? E postam windowslive.com uzantılı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bi sorununuz varsa ve düzeltemiyosanız ayarlardan fabrika ayarlarını geri yükle diye bişey var bende kurcalarken yanlışlıkla rehberimdeki sadece telefon hafızasında kayıtlı olanları görünür yapmıştım , düzeltemedim çok uğraşmama rağmen dediğim gibi fabrika ayarlarını geri yükledim sorun giderildi müziklerim rehberimdeki kişiler felan yeniden geldi ama telefondaki bazı ayarları yeniden yapmak zorunda kaldım tema seçmek menüyü düzenlemek gibi minik ayrlar :) Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

goblin_cry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fabrika ayarlarına döndüm. Hiçbir sorun düzelmedi. Mesajlardaki Sohbet kısmından da giremiyorum. Mail adresimi kabul etmiyor. Deli olucam!! Neden oldugunu bir anlasam!!

goblin_cry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hallettim. Telefonla ilgili değilmiş :) tesekkur ederım ılgınıze..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim telefonumda bazı yeşil tusa baasınca numara cıkıyor sıl dıyorum numara yok dıyor format atıyorum yınede oldugu yerde duruyor yaa sılınemıyor bır turlu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bencede al tavsiye edrm bndede var kolay mesaj yazılıyor dış görüş falan ben sana anlatmayım super telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben nokıa c3 aldım fakat mesajın kımden geldıgı ekranda gorunuyor bn bunu nasıl ıptal edebılırım yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb lar yardımınıza ıhtıyacım var ben 1 hafta once c3 00 aldım ıstanbul bilişimden yalnız aldıktan sonra kutunun uzerınde made ın chıne yazıyodu sımdı benım telefonum ne oluyo lutfen yardımcı ouln zor durumdayım uyuyamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benm c3 te bundn 2 hafta önce kendi kendine formatlndı internete giremiyorum telden yazılım güncelleyemiyorum menü deki e posta görünümü gitti nedenini bilen warsa yardımcı olabilr mi ne yapmalıyım??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:benim telefonuma oviden uygulama indiriyorum ama uygulama için internet bağlanyısı istiyor bana yardım edebilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
c3 kullanıcısıyım 1 sene önce aldım suan kalvyedeki tuşlar çift basıyo sekme tusu yanlış işlem yapıo ne yapmam lazım acil?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonda topluluk ve benzeri bölümler kayboldu opera mini yok mesela. telefonu fabrika ayarlarına getirip nokia suite ile son güncellemeleri yaptım ama hala söylediğim şeylerden mahrumum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Geçen yıl bir c3-00 aldım çok da sevinmiştim. Ama sonra her ne olduysa telefon kendiliğinden kapanmaya başladı. Biri arayınca veya ben arayınca , biri bana mesaj attıgında veya ben attıgımda telefon kapanıyor. Sonra tekrar açmaya çalışıyorum ama pin kodunu giridkten sonra yine kapanıyor. Bu hata yüzünden garantiye yolladım 8 defa ama hata hala devam ediyor. Yeni cihaz talebinde bulunmustum 4. kez garantiden geldikten sonra ama sadece cihazın iç parçalarını değiştirmişler. Bana bu konuda yardım edebilir misiniz ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying::crying::crying:bnde cok merak edıyorum bna da acil lazımmm dıger telefnlarda bu tur ozellıkler oluyor ama sanırım c3 te yok :( aramadan zıyade bna suan en cok lazm olan sms egelleme...yada varsa da c3 te hangı ayarlardan yapılıo :unsure:

Reaksiyon puanı
4
:crying::crying::crying:bnde cok merak edıyorum bna da acil lazımmm dıger telefnlarda bu tur ozellıkler oluyor ama sanırım c3 te yok :( aramadan zıyade bna suan en cok lazm olan sms egelleme...yada varsa da c3 te hangı ayarlardan yapılıo :unsure:
Numara engelleme olayını operatörünüze başvurarak gerçekleştirebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb bnm internet ayarlarım yok nasıl yükleyebilirim bilgsi olan var mı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba belki benim sorunum basit ama bi çözüm bulamıyorum 4 gblık hafıza kartım var ama 13 , 15 mesaj olduğuunda yeni bir mesaj gelmiyo hafıza dolu bişeyler silin diyor bi kaç mesaj siliyorum yine aynısı oluyo bu mesajın hafızasını telefon hafızası değilde hafıza kartına alabilirim eğer yardımcı olursanız çok çok sevinirim şimdiden teşekkür edermm