[Nexus 4 TOOLKIT] Root, CWM, Bootloader Açma, Flash, Yedekleme, Driver ve Fazlası

Bu konuyu okuyanlar

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
evet doğru. farklı bi tema buldum. pm de dediğim gibi apex launcher vs kurdum ama sonrasını halledemedim. tanımıyor sanırım apex :S

verdiğin linkteki tema değil. Widget uygulamasının eklentileri :) .uzip uzantılı dosyalar widgetin eklentisi. bunları telefonda açabilmen için widget uygulamasını da yüklemen gerekiyor.

Widget uygulaması için Tık!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba. androidte yeniyim. samsung galaxy s4 i9505 modeli var. onu google edition a donusturmek istiyorum. xda developer da bir suru rom var ama ben factory rom ariyorum. nereden ulasabilirim. yardimci olur musunuz?

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
ben rootlamak istiyorum fakat 4.2 kurulumu yapıcak sanırım. rootladıktan sonra 4.3 e güncellersem root kaybolur mu. ( saçmalamadım umarım. ilk kez root yapıcam da :)

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
yok ama geliştirici çok xda ya girdim çıkamıyom daha şimdiden 50 yi geçkin rom + portlama var ama hiçbiri ubuntu nun yerini tutmuyor ki :/
geliştirici olmayı düşündüm ama bence boş iş çok uzun uğraş ve umut istiyor bu da bende yok maalesef :)
alırsan iyi olur lg kulübü sana hep açık :D

boş işten sonra şu kadar sıcak muhabbete canım darlandı resmen. geliştiricilik zor iştir ama boş değildir. ya da size göre boş iş kavramı biraz farklıdır.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben rootlamak istiyorum fakat 4.2 kurulumu yapıcak sanırım. rootladıktan sonra 4.3 e güncellersem root kaybolur mu. ( saçmalamadım umarım. ilk kez root yapıcam da :)

kaybolur root.

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
boş işten sonra şu kadar sıcak muhabbete canım darlandı resmen. geliştiricilik zor iştir ama boş değildir. ya da size göre boş iş kavramı biraz farklıdır.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kaybolur root.
boş iş derken ben işin zorluğunu kast etmiştim aslında :yes:
iş çok uzun uğraş ve umut istiyor bu da bende yok maalesef :)
ben geliştirici işine yabancı ve olumsuz baktığım için öyle söyledim, mazur görün ben geliştiricileri çok severim :yes:
siz de bir geliştiricisiniz galiba? :)