Nerede Jet Uçağı Ve Savaş Helikopteri Görebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
İst/Avrupa yakasındayım. Anadoluya da geçebilirim no problem :D
Nereden en yakın şekilde görebilirim?

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Yeşilköy' de Hava Harp Okulu var. OYokmu oralarda bir yerlerde :D

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Hacı bazen bızım buradan gecıyor savas ucakları olurda resmını cekersem yollarım sana gorursun sende :D

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Çok güzel resimler varda üstümden geçsin korkayım istiyorum :D

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Eskişehire git:)

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
samandırada var.askeriyenin.ama ne gerek var çok merak ettim :)

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Çünkü çok seviyorum yer6. Kimisi arabaları sever, ben ise uçak,helikopter ve Ufo.
3.sü imkansız biliyorum.
Samandıra ve Yeşilköye gidebilirim ama ne zaman gitmeliyim tatbikat yada kalkış olmayacaksa boşuna günümü harcamış olurum.
Eskişehirin özelliği nedir? geçenlerde yine burada bahsi geçti o günden beri merak ediyorum eskişehiri..

sdnxx

Asistan
Reaksiyon puanı
10
İst/Avrupa yakasındayım. Anadoluya da geçebilirim no problem :D
Nereden en yakın şekilde görebilirim?

eskişehir e gitmen durumun varsa görebilirsin. veya direk şırnak, hakkariye gönderelim. orada istediğin korkuyu fazlasıyla yaşarsın.. :)

bide

yaş kaç? 15 var mı?

recooo1903

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ankara Akıncıda da 4.ana jet komutanlığı var tabi anca tepende uçarken görebilirsin :D

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
eskişehir e gitmen durumun varsa görebilirsin. veya direk şırnak, hakkariye gönderelim. orada istediğin korkuyu fazlasıyla yaşarsın.. :)

bide

yaş kaç? 15 var mı?

Yaş ne alaka?

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Hobilerin, arzuların yaşla alakası yoktur.
Kendini kısıtlama arkadaşım dünyaya bir kez geliyoruz..

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
atla bandırma deniz otobüsüne
bandırmada vızır vızır jet geçiyor havadan

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
bencede hayatı kısıtlamanın bi anlamı yok. eğer 40 yaşına gelebilirsem hala ubisoft, EA GAMES, codemasters, actıvısıon,CAPCOM gibi firmaların ekmeğine yağ sürüyor olurum yani..

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
İnşaallah savaş pilotu olacam büyüyünce o zaman yanından geçerim merak etme:DHarbi ama bende merak ediyorum onları yakından görmek dokunmak bizim burda sekaparkta bir jet uçağı var motoruna girdim en fazla millet resim çektiriyor yanında falan koymuşlar yani millet görsün diye aha resmide bu.

12236266.jpg

Hea bu arada halka baya açık yani isterseniz motorlara torpil atın içeriye hayvan ölüsü atın içeriye girin motorlardan bir yerden sanırım pilot koltuğuna kadar gidebiliyordu sanırım ben gitmedim de motordan görmüştüm sonra dediğim gibi taş at içine taşla uçağı sonra da kaç ben etrafta hiç böyle sahip çıkacak birşey görmedim yani bir uçağa ellemek okşamak istiyorsan gel sekaparka dibine kadar gir yani uçağın dibine kadar gir elle gerçek uçak sadece artık kullanılmıyor bir daha gidersem fotoğraf çekilecem zaten geçen sene mi ne gitmiştim sekaparka zaten daha doğrusu o uçağın yanına.

Bunlardan sadece motorlara girme olayını yaptım yanlış anlamasın kimse ama diğer dediklerimi yaparsanızda etraftaki insanlardan başka size birşey diyecek kişi olmaz.Onlarda birşey demezler nasılsa bir parçasını bile koparmak çok zor.

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
İnşaallah savaş pilotu olacam büyüyünce o zaman yanından geçerim merak etme:DHarbi ama bende merak ediyorum onları yakından görmek dokunmak bizim burda sekaparkta bir jet uçağı var motoruna girdim en fazla millet resim çektiriyor yanında falan koymuşlar yani millet görsün diye aha resmide bu.

12236266.jpg

Hea bu arada halka baya açık yani isterseniz motorlara torpil atın içeriye hayvan ölüsü atın içeriye girin motorlardan bir yerden sanırım pilot koltuğuna kadar gidebiliyordu sanırım ben gitmedim de motordan görmüştüm sonra dediğim gibi taş at içine taşla uçağı sonra da kaç ben etrafta hiç böyle sahip çıkacak birşey görmedim yani bir uçağa ellemek okşamak istiyorsan gel sekaparka dibine kadar gir yani uçağın dibine kadar gir elle gerçek uçak sadece artık kullanılmıyor bir daha gidersem fotoğraf çekilecem zaten geçen sene mi ne gitmiştim sekaparka zaten daha doğrusu o uçağın yanına.

Bunlardan sadece motorlara girme olayını yaptım yanlış anlamasın kimse ama diğer dediklerimi yaparsanızda etraftaki insanlardan başka size birşey diyecek kişi olmaz.Onlarda birşey demezler nasılsa bir parçasını bile koparmak çok zor.

Bizim burada olsa o, alıp hurdacıya satarlar :D

Yararlı yorum yapanlara bonus vericem, fazla kullanmam ama benim için değerli olan bu konuda yardımlarınız değer buna..

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Ankaraya gelme ihtimalin varsa Etimesgut ta Hava Müzesi var. Yaklaşık 20 uçak ve 5 helikopter olması gerekiyo. bi tane 2 kişilik bi tane de tek kişilik uçağa biniliyo. tüm göstergeleri filan, çok güzel bi duygu...

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
kütahyada da uçaklar için bir hava müzesi var bende uçakları severim ama bu kadarda aşırı değil
ayrıca thy yolları her yaz eskişehirde 15-20 gün ücretsiz kurs düzenliyor paraşütle atlama kursu 15 20 gün kamp gibi teknik bilgiler fln alıyorsun seni gezdirip içiriyorlar konaklaman fln thyye ait kurs sonunda da 2 defa atlayış yapıyorsun bayağıda eğleniyorsun
nerden biliyorsun dersen abim gitmişti geçen yaz

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Turgutreis güzelmiş ya herşey bedava mı yani?Nerde beleş oraya yerleş RE_6 sökebilseler zaten çoktan sökmüşlerdi sağlam montelemişler yani deneyeni gördüm çünkü:D.Arkadaşların dediği gibi Ankara'ya bende gitmiştim giderken içeriye girmeden adını bilmiyorum bir müze vardı helikopterler uçaklar falan yani Ankara bunları görmek için güzel bir yer.

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
yeşilköy e git savaş uçağını boşver ateş etmicek nede olsa sana tavsiyem kargo uçaklarına bak onlar daha fazla ses çıkarıyo

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Florya da HHO ve Atatürk Havalimanı var.Anadolu yakasında Kartalda Sabiha Gökçen Havalimanı var illa kendim uçacağım diyorsan Hazarfen Havalimanını öneririm :D

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ben Yenibosnada bir yer açılmıştı hatırlayan var mı adını starcity outlet galiba kocaman uçakları görünce takip etmiştim indikleri yeri görmüştüm ama yukarıda kalmıştım aşağı inememiştim uzaktanda olsa mükemmeldi.
Sabancı asker müzesimi neydi okulla gitmiştim uçaklar falan vardı da uçmuyorlardı :D

Benimle uçmak yada seyretmek isteyen var mı?

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Balat'ta ki Koç Müzesini gez.Haliç kıyısında