Microsoft, iPhone için Yazılım Üretti

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
iPhone için eğlenceli uygulama geliştiren firmalara Microsoft da dahil oldu. Yeni yazılım Seadragon ile devasa resimler, iPhone'a sığacak.

ppStore'a yeni gelen ücretsiz uygulamalardan biri de, Microsoft tarafından geliştirildi. Seadragon adı verilen bu uygulama sayesinde, devasa boyutlardaki fotoğraflar iPhone ekranına sığdırılıyor. Bu ekranı, parmak hareketleriyle yakınlaştırmak ve taşımak oldukça kolay. İşin ilginç tarafı, fotoğrafların gerçekten de devasa boyutlarda olması. Kategorilere ayrılan bu fotoğraflar arasında dolaşmak, epey keyifli olacak gibi görünüyor. Aşağıda, ilk bakışta çiçeği andıran bir fotoğrafın, derinlere indikçe ne hale geldiğini adım adım göreceksiniz.

Ekran Görüntüleri

Bilgi için: Microsoft Livelabs
Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
msn messenger bekliyoruz gerçi ona benzer olan var ama Microsoft orjinalini yaparsa iyi olur

firariçocuk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
mcrosofta az para ödüyoruz bide appstore ye ödeyelim olsun bitsin

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Microsoft kendinden başka teknoloji üretenlerin olduğunu fark etti.Virtual PC sanal makine programına,Windows dışındaki işletim sistemlerinin kurulması artık mümkün.iPhone için uygulama geliştirmesi de güzel.Uzun yıllar diğer şirketleri yok saymışlardı.