Meireles için Boas ve Torres'ten açıklama!..

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,325
Meireles için Boas ve Torres'ten açıklama!..

Portekizli futbolcu Raul Meireles'i yakından tanıyan eski hocası ve takım arkadaşı gördüğü kırmızı kartı ile oyuncunun genel karakterini değerlendirdi. Torres'in sözleri dikkat çekici; "Raul lehine tüm paramı ortaya koyarım..."

Fenerbahçe'de Raul Meireles'in Galatasaray derbisinde gördüğü kırmızı kartın yankıları devam ediyor.

Portekizli futbolcunun Chelsea'den eski hocası Luis Andre de Pina Cabral e Villas-Boas ve oyuncunun Londra ekibinden yakın arkadaşı Fernando Jose Torres Sanz de Meireles'in kırmızı kartı ve oyuncunun karakteri konusunda değerlendirmelerde bulundu.

BOAS:
"RAUL'UN GAY İŞARETİ
YAPMASI OLASI DEĞİL"

35 yaşındaki genç çalıştırıcı kırmızı karttan haberdarı olduğunu ve görüntüleri internetten gördüğünü söylerken, "Raul Meireles'in kırmızı kartıyla ilgili yorum yapmak aslında çok zor bir durum çünkü benim çok yakından tanıdığım, çok saygılı bir profesyoneldir. Rakibe saygı göstermesinin yanı sıra hakemlere de aynı düzeyde saygılı bir oyuncudur. Raul gibi bir oyuncunun isminin olumsuz bir olayda geçmesi çok zordur.

Raul'ün bir hakeme, bir oyuncuya ya da herhangi bir insana "Gay" işareti yapması olası değil. Raul'ün hem futbolculuğunu hem kişiliğini iyi biliyorum ve böyle bir olayda isminin geçmesi çok garip.

Raul'ün Fenerbahçe için ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu ve şampiyonluk için oynayan bir takımda mücadele ettiğini biliyorum. Raul her zamanki gibi takdir edilen ve Fenerbahçe'de de takdir edilen bir oyuncu."
ifadelerini kullandı.

meireles-ozkahya-57841_501.jpg

TORRES: "RAUL LEHİNE
TÜM PARAMI ORTAYA KOYARIM"

Meireles'in eski takım arkadaşı yıldız futbolcu Fernando Torres de Meireles'in kırmızı kart görmesi çok şaşırtıcı bir durum olduğu belirtti.

"Hem Liverpool'dan hem de Chelsea'den tanıyorum. Daha önce onun hiç kırmızı kart gördüğüne şahit olmadım. Çok şaşırtıcı Raul'ün kırmızı kartla oyundan atılması.

Görüntüleri internette gördüm. Meireles gibi bir oyuncu asla hakeme ya da herhangi birine tükürmemiştir. Bundan eminim. Onu hem sahada hem de saha dışında çok iyi tanıyorum. Ne hakeme tükürdüğüne, ne de seksist bir davranışta bulunduğuna inanmıyorum.

Bırakın birinin suratına tükürmeyi, Meireles yere bile diğer takıma arkadaşlarna nispeten nadiren tükürürdü. Raul'ün hakemin suratına tükürdüğünü hayal bile edemiyorum. Bununla ilgili ortada herhangi görsel bir kanıt bulabileceğinizi de sanmıyorum. Raul'ün bu tarz olayların içinde yer alması imkansız.

Raul'ü Fenerbahçe'de takip ediyorum. Kendisi 28-29 yaşında ve bu yaşına kadar kırmızı kart görmemiş. Onun hakeme tüküreceğine ya da seksist bir harekette bulunacağına ihtimal vermiyorum çünkü onu çok iyi tanıyorum. Onun nasıl bir insan olduğunu çok iyi biliyorum ve isminin bu tarz olaylarla anılması hiç adil değil.

Raul lehine tüm paramı ortaya koymam gerekse, bütün paramı ortaya koyardım."
dedi.

meireles-halis.jpg

kaynak

Reaksiyon puanı
10,325
Raul Meireles'e en büyük destek! RONALDO!..

534.jpg

Fenerbahçeli futbolcu Raul Meireles'e en büyük destek milyonlarca hayranı olan vatandaşı Cristiano Ronaldo'dan geldi. Ronaldo Facebook sayfasından bir mesaj yayınladı.

Fenerbahceli futbolcu Raul Meireles'e bir destek de Portekiz Milli Takımı'ndan arkadaşı Cristiano Ronaldo'dan geldi.

Ronaldo 52 milyon üyenin hayranının olduğu sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki resmi sayfasından İngilizce bir mesaj yayınladı. Real Madrid'in mega starı Raul Meireles'in 11 maçlık cezasından sonra;

"Milli Takım'da kaptanı olduğum Raul Meireles'i çok iyi tanıyorum. Suçlandığı şeyi yapacak bir insan değil. Bütün desteğim ve kalbim onunla..." diyerek vatandaşına sahip çıktı.

Bu mesaj Ronaldo'nun Facebook sayfasında büyük yankı uyandırdı ve Türk taraftarların bu mesaja yorumları dikkat çekti.

kaynak

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
TFF beşiktaşı halletti sıra fenere geldi galiba .s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Size ananıza bacınıza biri yolda bu hareketi yaparsa ne yaparsınız ? bunu düşünün ondan sonra sallayın. Baytarada Meirelesde verilen ceza sonuna kadar haklıdır aynen devam acımayın

Reaksiyon puanı
10,325
[MENTION=167111]Loki Rulez[/MENTION], gönül koma renkdaş, ama muhabbetin hiç hoş olmamış.
keşke sadece konuyla alakalı olsaydı!

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20

Âlemin onca hakemi yanlış, bir tek Halis Özkahya doğru(!)imiş...

Öyle mi ? At gözlüklerini çıkarıp videoya farklı açıdan bakamayan, bakmak istemeyen kesim hak yemiyor da "ne" yiyor... Aynı açıdan çekilmiş görüntüyü montajlayıp montajlayıp sürüyorlar piyasaya.

Reaksiyon puanı
10,325
arkadaşlar, loki rulez hatasını kabul etti, özür de diledi ayrıca.
lütfedin, artık bu konu dışı gereksiz tartışmalara bir son verelim, kimsenin bu konu yüzünden ceza almasını istemediğim gibi, bir düşmanlık paranoyası içine girmemiz de ayrıca üzer hepimizi.

sonuçta hepimiz bu ülkenin çocuklarıyız, takımlarımız ayrı olsa da bu bizim zenginliğimizdir. bizler birbirimizle varız. birimiz olmadan diğerinin de pek anlamı olmaz. umarım söylemek istediklerimi layıkıyla anlatabilmişimdir.

hepinize anlayışınız için teşekkür ederim, hepinize hayırlı geceler, Allaha emanet olun, sevgiyle kalın.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
arkadaşlar, loki rulez hatasını kabul etti, özür de diledi ayrıca.
lütfedin, artık bu konu dışı gereksiz tartışmalara bir son verelim, kimsenin bu konu yüzünden ceza almasını istemediğim gibi bir düşmanlık paranoyası içine girmemiz de ayrıca üzer hepimizi.

sonuçta hepimiz bu ülkenin çocuklarıyız, takımlarımız ayrı olsa da bu bizim zenginliğimizdir. bizler birbirimizle varız. birimiz olmadan diğerinin de pek anlamı olmaz. umarım söylemek istediklerimi layıkıyla anlatabilmişimdir.

hepinize anlayışınız için teşekkür ederim, hepinize hayırlı geceler, Allaha emanet olun, sevgiyle kalın.

Allah'a emanet ol abi, sana da hayırlı geceler...

Düşmanlık, kin vs. "Kitabımız"da yazmaz lâkin haksızlık karşısında iki çift laf yazmasaydık o da dilsiz şeytanlığa girerdi... Bize düşeni yaptık, bundan sonrası için sükuttur bize yakışan... Selametle

Reaksiyon puanı
10,325
Meireles'e ezeli rakip desteği

Halis Özkahya ille yaşadığı diyaloğun ardından 12 maç cezaya çarptırılan Rual Meireles'i sürpriz bir ismin savunacağı iddia edildi.

Hürriyet'in haberine göre; Fenerbahçeli Raul Meireles’in çok tartışılan 12 maç cezası konusunda ilginç gelişmeler yaşanıyor. G.Saray derbisinde gördüğü kırmızı kartın ardından rekor cezayla karşı karşıya kalan sarı lacivertli yıldızı, bir sarı kırmızılı futbolcu savunabilir!

Meireles, hakem Halis Özkahya’ya gösterdiği tepki sonrasında sahadan çıkarken, aynı dili konuştuğu G.Saraylı Felipe Melo’nun kendisine, “Türkiye’de hakemler işte böyle. Yapacak bir şey yok, takma kafana dediği” öğrenildi. Tahkim Kurulu’na başvuran sarı lacivertli kulüp işte bu sürpriz desteği yapacağı savunmada kullanmak istiyor.
kaynak

er4y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ul*n bu TFF çok boş muhabbete yani Meireles efendi bir adam olduğunu tüm dünya biliyor. Sırf bu yüzden yabancı yıldızlar ülkemize gelmekten çekiniyor :S

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
diyorsunuz da gay işareti yapmasına ihtimal vermiyorum diye yaptı ya şimdi gözümle gördüğüm şeyden bile şüpheye düşüyorum arkadaş bu nasıl iştir adam hakeme gay işareti yaptı! okey filan demek değil o okey dedikten sonra küfür edilmez çünkü bi aklınızı başınıza alın,almasın ceza tamam bundan sonra da kırmızı gören,herkese ana bacı girsin hakeme,tribünlere,kırmızı cezasını çeksin bitsin madem uyulmayacaksa ne gerek var kurala.

Son mesajlar