Maksimum 2000 TL'ye Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ineedmoreinfo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sevgili shiftdelete ailesi 1 2 haftaya yeni telefon alıcağım internet üzerinden de alabilirim sorun yok fakat bana ithalatçı garantili telefonlar dışında telefon önerirmisiniz alıcağım telefonda olması gereken özellikleri sıralıyorum,aynı zaman da telefonu alacağım zaman servis problemi de yaşamak istemiyorum.
1-kamerası çünkü bu telefonumla çok iyi fotoğraflar alamıyorum ve hayliyle fotoğraf çekmeyi çekinmeyi seven insanım kamerası benim için çok önemli
2-arayüzün donmaması ve internette olsun indirdiğim uygulamalarda olsun kasmadan donmadan rahat rahat gezebileyim
3-servisi çok önemli benim için çünkü 1 ay sonra telefonu almak istemiyorum
evet arkadaşlar belirttiğim özellikler içerisin de olmalı çünkü cidden çok kararsızım üstüne 300 400 koyup s7 de alabilirim fakat bir telefona o kadar vermek bana göre abes kaçıyor ve içim yanıyor lütfen yardım edin
HA BU ARADA A7 2017 YE DE BAKIYORUM S7 ARASIN DA KARARSIZ KALDIM

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
140
A7 yi önermem s7 alabilirsin. Ama bana sorarsan 2000 tl ye mi6 almanı öneririm

trabzonlualipsm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kameraya bu kadar önem veriyorsan ne yap et s7 al. A7 nin kamerası s7 nin yanında ve 2bin liralık bir değere göre çok yetersiz. Yazık olur parana. Ayrıca a7 büyük bir telefon kullanışlı olmaz. Diğer markalarda da 2000 liraya iyi kameralı bir telefon zor bulursun. Lg g5 var onun da pil performansı kötü. Bunların yanında bir de şu var s7nin fiyatı şu an akakçede en uygun 2340 lira görünüyor. Bu düzeye kadar çıkınca insanın aklına lg g6 da geliyor. O da akakçede 2400 lira en uygunu. Kamera performansı s7 ile yakın belki biraz daha iyidir ancak onun da pil performansı gsmarena verilerine göre 10 saat düşük s7 den. S7 den diğer bir artısı ekranın güzel olması ve yeni bir telefon olması var. Metin biraz karışık oldu k.bakma ama şunu da söylemem lazım satarken s7 g6 dan daha kolay ve daha iyi fiyata satılma imkanı daha yüksek samsung olması vesilesiyle.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Lenovo p2 düşüne bilirsin batarya kralı telefon 2 gün rahat gidiyor. Huawei p9 plus bulabilirsen o da güzel telefon arayüzü çok iyi o telefonun. A7 2017 de olabilir de ben samsungun bu çorap değiştirir gibi çıkardığı serilere güvenmiyorum ya a sıdır j sidir c sidir. Onları bir süre sonra pek sallamıyor sanki adamlar güncelleme falan konusunda. 400 tl ekleyerek s7 yerine lg g6 da alabilirsin.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
S7 Kamera/Fiyat oranı en yüksek telefon ayrıca bu seneki amiral gemilerinden bazılarını bile geçiyor kamerada.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Ben moto z, p9 veya a7 2017 alırdım. A7 17 kardeşim de fotoğraf kalitesi s7 kadar iyi değil ama aratmaz. Pil 1 günden fazla fazla gidiyor. Moto z bak içine sinmezse a7 17 al

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
İçinin yanması çok normal ben daha iki kruvasana 3 tl verdiğim için hala aklımdan çıkmıyor ancak telefon piyasası için gerçekten değeceğini ve mutsuz etmeyeceğini sana söyleyebilirim.S7 ye kadar çıkabildiğine göre önerebileceğim telefonlar.
G6
S7
Xz
Hadi hayırlı olsun.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Servis çok önemli maddesinden ötürü iphone almanı tavsiye ederim en iyi servis hizmeti apple da bi çok arkadaşım ottan b..ktan sebeblerden gönderdiği iphone ların yerine 7 gün gibi kısa süre içerisinde sıfırı ile değişim yaptılar diğer markalarda bu süre hem uzar hemde basit sorunlardan değişim yapmıyolar

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
iPhone 6S al abi. Kesinlikle pişman olmazsın.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
6s almak istiyorsan müstehaktır al. Tek diyeceğim bu