Laptop tavsiyesi...

Sizce hangi marka?

• Kullanılan toplam oy
    20

Bu konuyu okuyanlar

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Asus derim ne olursa olsun .) Sene 2009 Mayis ayi Asus marka leptop aldım arıza yaptı. Ekran titremesi. Şubat 2011 servise gitti. Sorun bizden kaynaklanan birşey dedi. Parasını iade ettiler. Gidin Yenisini alın dediler bende gittim yine Asus aldım 4 aydır kullanıyorum. Sorunsuz.

a42k.jpg

Asus A42JA
İşlemci : Intel® Core™ i7 740QM : 1.73 GHz with Turbo Boost up to 2.93 GHz
Bellek : 4 GB DDR3 1333Mhz
Ekran : 14 HD LED
Sabit Disk : 500 GB 7200 RPM
Grafik Kartı : ATI Mobility Radeon HD 5730 (Madison XT) 2 GB

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Senar1st ne aldın sıralamada neler var merakta bırakma bizleri :)

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
dell al memnun kalırsın.ama asus ve toshiba da iyi.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
APPle bizi aşar dostum:)

Birazdan linkleri koyacağım. Artık son kez fikrinizi alacağım:) Şu an inceliyorum

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Senarist en baştan yardırıp marka tavsiye etsem belki dikkate almayabilirdin ancak benim alttan söylediklerimi herkesin söylediğini görmüşsündür. Ülkemizde malesef ağzı olan teknolojiden anlar olduğu için bazen forumda yorum yapmaktan ben bile korkar oldum. :) Dell'in başarısı su götürmez, herkesin dediği gibi. Asus'ta yine arkadaşların bahsettiği gibi 10 numara marka ama yıllara karşı dayanıklılığı zayıf yani malzemesini çok sert tutmuşlar 2 yıldan sonra çatlamaya başlıyor... Özellikle menteşeleri... 2. bir marka olarak Dell'den başka ne öneririrsin dersen sağlamlık dendiğinde NASA testlerini aşan marka olan Lenovo'yu öneririm, gerçekten aletlerinin maşallahı var, ucuz ürünleri de bulunuyor... Yok ucuz olsun özellikleri yüksek olsun dendiğinde Türkiye'de olmasak Acer derdim ancak Türkiye'de ki servisleri tecrübelerime dayanarak şimdiye kadar hep canımı sıkmış bir firmadır. Yoksa ürünlerini sempatik ve başarılı buluyorum...

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Dell ve Asus tavsiye ederim. Kendim Dell kullanıyorum ve servisi çok iyi.

enbeyaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sattığım hp modellerinin çoğu 2 yıl içerisinde ısınma problemi ile geri geldi. bu demek değildir tüm hp modellerde bu sorun var ama adı çıkmış 9 a inmez 8 e misali.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Linkler hazır. Yalnız bu konunun başlığına mı ekleyeyim yoksa yeni bir konumu açayım? Moderatör arkadaşlardan yanıt bekliyorum :)

Son mesajlar