Laptop Pildeyken Ve Pil Dışında Fps Sabit Kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

berrat53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese selam benim bi sıkıntım var win10 güncelleme yaptıktan sonra oyunlarda fps hep 60 oldu pil high performance kullanıyorm ama hala 60 pili çıkartıyorm 200 e çıkıyor ve tekrardan 60 a sabitleniyor sonra takıyorm tekrar fişe tekrardan 200 e çıkıp 60 a sabitleniyor hiç bir yerde bu sorunun cevabını bulamadım yardımcı olun lütfen.

Son düzenleyen moderatör:

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
v-sync olabilir mi?/yada/ oyunun menü geçişlerinde vs yüksek fps vermesi doğaldır 60 ta tamamen sabit durması ise dikey senkronizasyonun açık olmasından kaynaklanıyordur. .

berrat53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
v-sync olabilir mi?/yada/ oyunun menü geçişlerinde vs yüksek fps vermesi doğaldır 60 ta tamamen sabit durması ise dikey senkronizasyonun açık olmasından kaynaklanıyordur. .
Yok kapattım onları herşeyi yaptım ayarlar falan dikey eşitleme kapattım ama şu güncellemeden sonra böle oldu işte pili çıkarıp takınca fps yükseliyor varmı böle iş

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
güncellemeyi geri alma şansın varmı ? sorunun donanımsal olmadığı doğrulanmış olur böylece .

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
ozaman format dene , yazılımsal olarak işimiz bittiğinde hala olmazsa ozaman donanımsal problem diyebiliriz . . şu anda hiçbirini belli değil herşeyi sıfırdan kuru bakalım

berrat53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ozaman format dene , yazılımsal olarak işimiz bittiğinde hala olmazsa ozaman donanımsal problem diyebiliriz . . şu anda hiçbirini belli değil herşeyi sıfırdan kuru bakalım
Formatta attım ama gene düzelmedi yaptığım şey kalmadı

berrat53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardım edin lütfen

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Dikey eşitleme açık kalmış olmasın!!