Bu konuyu okuyanlar

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Yazdım ya mesaj?
Ramoage kulaklık konusunda değil de klavye fare olarak kendini geliştirmiş şahsen.
Kim Rampage mi :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yazdım ya mesaj?
Ramoage kulaklık konusunda değil de klavye fare olarak kendini geliştirmiş şahsen.
Teşekkür ederim cevap yazdığın için Rampage Kb R18 Myth klavye cepte rampage Sn R7 mesh de cepte Razer Ghalitous mouse pad de cepte Bir tek fare kaldı oda jitter click için lazım önerirmisin ?

Son düzenleme:

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Kim Rampage mi :)

Teşekkür ederim cevap yazdığın için Rampage Kb R18 Myth klavye cepte rampage Sn R7 mesh de cepte Razer Ghalitous mouse pad de cepte Bir tek fare kaldı oda jitter click için lazım önerirmisin ?
Bu konuda olmaz. Fare konun vardı zaten. Burayı doldurmayalım.

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28

mustafa2858

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genelde metal müzik dinlerim ne önerirsiniz fazla geniş bir bilgim yok ama genelde bang olufsen h3 e iyi denmiş ama rock metalde nasıldır böyle 150ye kadar ne tavsiye edersiniz yurtdışı olmazsa sevinirim 2 3 hafta beklemek hiç istemiyorum

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
Bugün DZAT DF-10 geldi.
18 gün sürdü.
Kulaklık çoğu konuda beklediğim gibi.
O konularda memnun kaldım.
Ancak ama ancak basslarda bir şey beklememe rağmen cidden yetmedi.
Telefon kulaklıkları gibi olsa yetinebilirim diyordum. O kadar da çıkmadı.
Şarkıları dinlerken o bassın çıkması gereken yerlerde duyamama hissi iyi değil ahaha :)
Onun dışında enstrünanları gayet güzel ayırt edebiliyorum. Tizleri başarılı.
Memnun kaldım galiba.
Ancak bir daha alcak olsam almam.

Galiba memnun da olamadım.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
16,118
Bugün DZAT DF-10 geldi.
18 gün sürdü.
Şarkıları dinlerken o bassın çıkması gereken yerlerde duyamama hissi iyi değil ahaha :)
Memnun kaldım galiba.

bunu indir mp3 yap bir şekilde 1 hafta çalsın onu son ses 1 ay da olabilir...

Reaksiyon puanı
5,171
Bugün DZAT DF-10 geldi.
18 gün sürdü.
Memnun kaldım galiba.

Kulaklıkların bassını değerlendirmeden önce burn in yapmak şart. Sanırım bu konuda confıcker belasının paylaştığı video iş görür :)

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
İkinize de teşekkürler.
Çok doğru olmadığını düşünmüştüm araştırmadan ahaha :)

zeynepp07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar sağlığa zararlı olduğunu çokça duyuyorum kulakiçi kulaklıkların.
Bu durumun aslı astarı nedir sizce ?
Kafama kocaman kulaklık takmak istemiyorum,bu yüzden tercih ediyorum.

Reaksiyon puanı
5,171
Arkadaşlar sağlığa zararlı olduğunu çokça duyuyorum kulakiçi kulaklıkların.
Bu durumun aslı astarı nedir sizce ?
Kafama kocaman kulaklık takmak istemiyorum,bu yüzden tercih ediyorum.
Kulak içi değil yüksek desibel de ses zararlıdır.

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
Hocam Rock Zircon listeye girebilir mi?
Ayrıca ben Dzat DF-10'dan memnun kalmadım.

Reaksiyon puanı
5,171
Df-10 klasik müzik iemi ve ben bu iemi bizzat deneyimleme şansı buldum. Sizin bu kulaklık yerine önerdiğiniz kulaklık yine adı duyulmuş bir kulaklık ama tür olarak rock müziğe hitap ediyor. Yani buradan çıkarmamız gereken şey df-10un kötü olduğu değil sizin yanlış seçim yapmış olmanız.

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
Benim önerdiğim diye bahsettiğin kulaklığı iyi mi diye size sordum hocam.
Listeye girebilir mi?
Yani onu tercih etmeyi düşündüğümden değil.
Yani çıkarmanız gereken şeyi yanlış çıkardınız. Rock müzik dinlerken bu kulaklığı tercih etmedim ben :)

Reaksiyon puanı
5,171
Benim önerdiğim diye bahsettiğin kulaklığı iyi mi diye size sordum hocam.
Listeye girebilir mi?
Yani onu tercih etmeyi düşündüğümden değil.
Yani çıkarmanız gereken şeyi yanlış çıkardınız. Rock müzik dinlerken bu kulaklığı tercih etmedim ben :)
Şu noktada hem fikir olsak tüm her şey tıkırına girecek. Öncelikle iyi kulaklık yoktur. Doğru kulaklık vardır. Sizin 100 tl ye alacağınız bir kulaklık belli müziklerde 1000 tl lik kulaklıklardan daha iyi performans verebilir. Sizin bahsettiğiniz kulaklığa gelince bir kulaklık hakkında güvenilir kişilerin yorumunu duymadan yada bir kulaklığı deneyimleme şansı bulamadan yorum yaparsam bu kul hakkı olacaktır.

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
Kulaklık benim beklentilerimi karşılamadığı için memnum etmedi. İncelemelerine de göz atmıştım. Ayrıca hocam elinize sağlık tekrardan. Teşekkür ederim.

Rsxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar
Ben şimdiye kadar telefon kulaklıkları hariç sadece samsung hı level Bluetooth kulaklığını kullandım. Yeni kulaklık almak istiyorum Bluetooth veya kablolu olabilir. Müzik olarak (rao,hip hop, Are&be, biraz akustik, az da olsa pop) dinlerim.mikrofon olursa daha iyi olur ama mikrofonsuzda olabilir yani fazla önemli değil. Fiyat olarak Max 500 TL.forumda yeniyim nereye yazmam gerektiğini tam olarak bilemedim. Bu yüzden buraya yazdım.
Teşekkürler

Reaksiyon puanı
5,171
Merhaba arkadaşlar
Ben şimdiye kadar telefon kulaklıkları hariç sadece samsung hı level Bluetooth kulaklığını kullandım. Yeni kulaklık almak istiyorum Bluetooth veya kablolu olabilir. Müzik olarak (rao,hip hop, Are&be, biraz akustik, az da olsa pop) dinlerim.mikrofon olursa daha iyi olur ama mikrofonsuzda olabilir yani fazla önemli değil. Fiyat olarak Max 500 TL.forumda yeniyim nereye yazmam gerektiğini tam olarak bilemedim. Bu yüzden buraya yazdım.
Teşekkürler
Doğru yere yazmışınız. Türkiyeden mi alacaksınız yoksa aliexpress vs olabilir ki?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
@Administraktör
CX300ii kullandığımdan beri başka bir çağda müzik dinliyorum. Kablosu biraz ince, güven kırıyor ama sağlam olduğunu umuyorum :D.
İçinden derimsi bir kılıf çıkıyor ki tasarımı ve kapağının açılış şekli mükemmel tasarlanmış. Kulaklığın bassları tam bana göre. XB50-AP ve 300ii arasında kalmıştım. Galiba en doğru hamleyi yapmışım. Tekrar tekrar teşekkür ederim. :)

Rsxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aliexpressden hiç alışveriş yapmadım zorlukları ne olur ne kadar güvenlir bilmiyorum ama siz daha önce alışveriş yaptıysanız ve memnun iseniz neden olmasın.

Reaksiyon puanı
5,171
@Administraktör
CX300ii kullandığımdan beri başka bir çağda müzik dinliyorum. Kablosu biraz ince, güven kırıyor ama sağlam olduğunu umuyorum :D.
İçinden derimsi bir kılıf çıkıyor ki tasarımı ve kapağının açılış şekli mükemmel tasarlanmış. Kulaklığın bassları tam bana göre. XB50-AP ve 300ii arasında kalmıştım. Galiba en doğru hamleyi yapmışım. Tekrar tekrar teşekkür ederim. :)
Sen yinede kulaklığı o kabloya fazla güvenerek kullanma:)

Aliexpressden hiç alışveriş yapmadım zorlukları ne olur ne kadar güvenlir bilmiyorum ama siz daha önce alışveriş yaptıysanız ve memnun iseniz neden olmasın.
Bakın sizin için ne buldum.

[Satılık] iBasso IT01 | Techno-Fi.net - Kulaklık, Müzik çalar ve Hi-Fi ekipman forumu
ibasso it01 in kablosuda değisebileceğinden ömürlük bir kulaklık. Ses performansı olarakta 200$ lık kulaklıkla yarışan bir kulaklık ben olsam kaçırmazdım.

Son düzenleme:

Rsxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olabilir açıkçası şuan param elimde olmadığı için yazmıyorum satıcısına ben önceden biraz araştırıp ne alacağıma karar vermek istiyordum eğer 1-2 hafta sonra satılmamış olursa neden olmasın. en geç 2 hafta içinde alabileceğim . Aynı zamanda Bu konuda bir güvenliğim olmadığı için tereddütlü olurum sonuçta bir mağaza değil aldığım yer. Başka öneriniz var mı?

Reaksiyon puanı
5,171
Olabilir açıkçası şuan param elimde olmadığı için yazmıyorum satıcısına ben önceden biraz araştırıp ne alacağıma karar vermek istiyordum eğer 1-2 hafta sonra satılmamış olursa neden olmasın. en geç 2 hafta içinde alabileceğim . Aynı zamanda Bu konuda bir güvenliğim olmadığı için tereddütlü olurum sonuçta bir mağaza değil aldığım yer. Başka öneriniz var mı?
O zaman shozy hibiki mk2 de ömrünüzde dinlediğiniz kulaklıklardan çok daha iyidir ancak hiçbir zaman ibasso it01 olamaz.

Rsxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler ilk önce it01 in sahibi ile görüşmek istiyorum şayet satılmaz ise ve anlaşabilirsek onu alabilirim.

Ayrıca ıt01 de jak girişi değiştirilmiş. ben kulaklığı huawei p smart ta kullanacağım benim için bir sorunu olur mu jak girişinin değiştirilmiş olması.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,171
Teşekkürler ilk önce it01 in sahibi ile görüşmek istiyorum şayet satılmaz ise ve anlaşabilirsek onu alabilirim.

Ayrıca ıt01 de jak girişi değiştirilmiş. ben kulaklığı huawei p smart ta kullanacağım benim için bir sorunu olur mu jak girişinin değiştirilmiş olması.
Ses kalitesini geliştirmek için jak değiştirilmiş. Eğer jak balanced değilse sıkıntı yaratmaz