Kilo almak için

Bu konuyu okuyanlar

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
1.80 boyundayım ve 55 kiloyum . Kilo almak için tavsiyeleriniz nelerdir ?

insanimsi

Profesör
Reaksiyon puanı
450
abi abur cubur,tatlı,nutella,kola(ne dersen de kola en iyi yardımcı olur BAĞIMLILIK DIŞINDA kafein bağımlılığı yapar) der geçerim ilerideki getirecek zararlarından korkmaz isen :)

insanimsi

Profesör
Reaksiyon puanı
450
sonra da depresyona girsin adam :D
insan hareket edince vücudumuzdan bir uyuşturucu salgılanır ve bu bizi mutlu eder eğer sıkı bir spor yapıyorsanız antremandan sonra dünyayı KOŞARAK turlayacak heyecanı enerjiyi hissedersiniz (test ettim onayladım :))

burakanbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir sağlıkçı ve seninle aynı sorunu yaşayan birisi olarak paylaşmak isterim. 190 boy 78 kiloyum boy uzun olduğundan dolayı kilomu hiç göstermiyor aksine çok zayıf gösteriyorum. Araştırmalarım doğrultusunda bir sağlık sorunun yoksa eğer düzenli beslenmek ve yardımcı besinler tüketmeni tavsiye ederim. Öncelikle bir kan testi yaptırarak kan değerlerinin hekim tarafından doğru yorumlanıp gereken vitamin vs. öğeler ile beslenmene takviye edebilirsin. He bu arada sigara kullanıyorsan eğer kilo almanı engeller :)

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Evet sigara kullanıyorum .

Şuan 5 ana öğün 3 de ara öğün olarak yiyiyorum aynı saatlerde . 5 gün oldu bu şekilde beslenmeye başlayalı 57 gösteriyor tartı

FreshSxS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
abi abur cubur,tatlı,nutella,kola(ne dersen de kola en iyi yardımcı olur BAĞIMLILIK DIŞINDA kafein bağımlılığı yapar) der geçerim ilerideki getirecek zararlarından korkmaz isen :)
Sağlıksız etkileri olabilir sağlıklı almak varken neden sağlıksız alalım ? ;)

Bir sağlıkçı ve seninle aynı sorunu yaşayan birisi olarak paylaşmak isterim. 190 boy 78 kiloyum boy uzun olduğundan dolayı kilomu hiç göstermiyor aksine çok zayıf gösteriyorum. Araştırmalarım doğrultusunda bir sağlık sorunun yoksa eğer düzenli beslenmek ve yardımcı besinler tüketmeni tavsiye ederim. Öncelikle bir kan testi yaptırarak kan değerlerinin hekim tarafından doğru yorumlanıp gereken vitamin vs. öğeler ile beslenmene takviye edebilirsin. He bu arada sigara kullanıyorsan eğer kilo almanı engeller :)
Evet. Örneğin Demir eskikliği kilo almayı azaltır. Sigarada aynı şekilde arkadaş haklı. :)

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Abi yiceksin bunun farklı ne yolu olabilir. Evde yapılan yemekler önemlidir. Mesela teyzem yemeklerde yağı, salçayı, malzemeyi yok denecek kadar az kullanır Ama annem ohh ban ban ye ben mi kilo almayayım ? Ekmek yediren melemen, kızartma gibi ürünler tüket.