Kasetleri cd ye aktarma

Bu konuyu okuyanlar

Fatih Birinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam. Kamera kasetlerini cd ye aktarabileceğim kullanışlı program arıyorum. windvr dışında. yardımcı olur musnuz ???

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Freefthbrncstraasssaasw

Fransızca ama idare eder ;)

cakircalihalil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
video kasetinden atmak için mpeg kartın olacak yada video girişi olan bi tv kartı yada dazıl diye bi makina var ondan olacak bunlar varsa eğer WMER VCD PRODUCTER var onu kullan

Creed_06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cakircalihalil dedi ki:
video kasetinden atmak için mpeg kartın olacak yada video girişi olan bi tv kartı yada dazıl diye bi makina var ondan olacak bunlar varsa eğer WMER VCD PRODUCTER var onu kullan

+1

Eğer Snazzi yada Dazzle gibi profesyonel giriş çıkış düzenleyici bi kartın olmazsa aktaracağın görüntülerde 15 dakkadan sonra muhtemelen yüksek miktarda senkron oluşur. (Senkron: Ses ve görüntünün uyuşmaması örneğin ses görüntüden daha sonra veya daha önce gelir) Eğer tam anlamaıyla kaliteli bişeyler olsun istiyosan bu işi Profesyonelce yapan kişilere yaptırmanı tavsiye ederim.
İllaki ben kendim yapacam cd başına 5 ytl vemek istemiyorum diyosan. Tavsiyem Ulead video studio gibi yarı profesyonel aktarım programlarıyla senkron oluşmaması için her 10 15 dakikada bir görüntüyü durdurup yeniden başlatarak çekimi yapmalısın.
Umarım aydınlatıcı olmuşumdur

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
moviemaker da yapıyor..

Son mesajlar