Karikatür Dersleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

bigado

Üyecik
hep böyle detaylı bir ders aramıştım tşkler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
elinize sağlık çok teşekkürr ederim çok açıklayıcı ve pratik bir anlatım olmuş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
keşke bir iki karikatur de ekleseydin göreydik nasıl oluyor hem anlatım boyle daha anlaşılır olurdu. Belkide video eklemelisin.

allura

Asistan
bayağı uzun bir anlatım olmuş ve açıklayıcı. teşekkürler paylaşımlar için kardeşim.

hadess

Üyecik
Detaylı bir çalışma olmuş. Teşekkür ederim. Çizim için eğitici ama ayrıca karikatür için de konu bulmak ayrı bir meziyet.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şuan ellerdeyim ve çok zor bir an vazgeçeyim dedim ama kararımı değiştirdim arkadaşlar umudunuzu yitirmeyin zor olsa da çizin emek verin emeğinizin karşılığını alırsınız belki bir karikatür dergisi yaparsınız uykusöz gibi penguan gibi (reklam olmasın diye) sizlerde dergiler yapabilirsiniz tabi bir kaç kişi lazım bunun içinde ama asla ve asla vazgeçmeyin yılmayın yıkılmayın başarırsınız ben devam edeceğim yarın veya bugün ayaklara geçerim ve bide böyle adamların tam duruşlarını da koyarmısınız şöyle biri dimdik dursun biri eğilsin biri yatsın bunun gibi bazı karikatürler koymuşsunuz ama onları demiyorum inşAllah anlatabilmişimdir yararlı bir çalışma olmuş hepinize teşekkürler sdn ekibine teşekkürler her şey için sağolun var olun iyi günler :thumbup1::yes::clap:

Cookie9

Asistan
Mükemmel bir konu ve uğraşılmış gerçekten emeğine yüreğine sağlık bir ara bu işe merak sararsam kesinlikle okuyacağım. Bulunsun...

stat counter