İphone xs Max kılıf önerisi

Bu konuyu okuyanlar

godofwor00511

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkdaşlar 1 aya max almayı düşünüyorum hakkı abi önerisi olursa iyi olur ön ekranı koruma ve arka kılıf olarak ne varka önerirsiniz spigen diyor hakkı abi ama bilmiyorum bilmediğim daha dayanıklı kılıf varsa söylermisiniz

Reaksiyon puanı
143
Spigen diyecektim siz yazmışsınız. Daha önce 5S ve SE cihazlarımda kullandım. Gayet memnun kaldığım bir kılıftı.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Merhaba arkdaşlar 1 aya max almayı düşünüyorum hakkı abi önerisi olursa iyi olur ön ekranı koruma ve arka kılıf olarak ne varka önerirsiniz spigen diyor hakkı abi ama bilmiyorum bilmediğim daha dayanıklı kılıf varsa söylermisiniz
Spigenden şaşma tüm kullandım telefonlara spigen kılıf alırım çok kaliteli ve telefonu en iyi koruyanlardan biri

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Özelllikle bir model söylemem ancak Spigenin kılıfları özellikle uyum ve sağlamlık açısından baya başarılı. Denemeni kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatlarına göre kalitesi gayet iyi. Hepsiburada da falan genelde daha uygun fiyatlara bulabiliyorsun. Sokakta alcağın kılıfa göre biraz daha pahalı gelebilir belki ama kalitesi de bariz daha iyi oluyor.

dllturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Spigen kılıfları öneririm aldığım bütün telefonlarda onu kullandım ve bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım. Gerçekten çok sağlam

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Otterbox kiliflari da fena degildir

Son mesajlar