iPhone SE müşteri memnuniyetinde zirvede!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone SE müşteri memnuniyetinde zirvede!

Apple'ın geçen yıl piyasaya sürdüğü 4 inç ekrana sahip olan iPhone SE, müşteri memnuniyeti anketinde bütün akıllı telefonları geride bırakarak ilk sırada yer aldı.

Sizce iPhone SE başarılı bir telefon mu?

Son düzenleme:

CemBahadx105r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ağustos 2016 dan beri kullanmaktayım , nadiren whatsapp switfkey deki anlık takılmalar hariç hiçbir problem yaşamadım. almayı düşünenlere de kesinlikle tavsiye ederim :) Küçük canavar lakabının hakkını veriyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 5 ve 4 , 1 ve 2.liği kaybetmiş ilginç

thelexels

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan iphone SE kullanıyorum ve şunu söylemeliyim ki ben hemen hemen her gün hatalar ile karşılaşıyorum youtube, habertürk gibi uygulamalarda bazen telefon cortluyor. App storeden wp yi indirmemişti bir keresinde. Bana kalırsa bu telefon ara model olduğu için çok fazla optimize edilmedi ios 10 için konuşuyorum ( diğer iphone modellerini kullanmadım ama kullanan arkadaşlarımdan benim şikayetlerimi bek duymadım). Telefon güzel, fiyatına göre alınacak en güzel telefonlardan biri ki çoğu amiral gemisi androidi tokatlar ama memnuniyetinin bu kadar fazla çıkmasına şaşırdım açıkçası. Tabii benim mükemmelliyetçi bir insan olmamdan da kaynaklanabilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şuan iphone SE kullanıyorum ve şunu söylemeliyim ki ben hemen hemen her gün hatalar ile karşılaşıyorum youtube, habertürk gibi uygulamalarda bazen telefon cortluyor. App storeden wp yi indirmemişti bir keresinde. Bana kalırsa bu telefon ara model olduğu için çok fazla optimize edilmedi ios 10 için konuşuyorum ( diğer iphone modellerini kullanmadım ama kullanan arkadaşlarımdan benim şikayetlerimi bek duymadım). Telefon güzel, fiyatına göre alınacak en güzel telefonlardan biri ki çoğu amiral gemisi androidi tokatlar ama memnuniyetinin bu kadar fazla çıkmasına şaşırdım açıkçası. Tabii benim mükemmelliyetçi bir insan olmamdan da kaynaklanabilir.
Her gün hatalar ile karşılaşıyorum ama çoğu Android amiral gemisini tokatlar :D
Hangi amiral gemisi o s5mi :D
Neyle tokatlıyormuş:D

Son mesajlar