Iphone se adam mıdır ?

Bu konuyu okuyanlar

ssemihssunman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ben şimdi Iphone se almayı düşünüyorum fakat kararsızım bir size sorayım dedim. Siz ne dersiniz sizce alınırmı yoksa onun yerine önerebileceğiniz bir telefon varmı. Iphonun boyutu benim için sıkıntı değil ve uzun yıllar güncelleme alacağını düşünüyorum. Gören herkes bi cevap yazarsa sevinirim şimdiden eyvallah.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Kimine göre tek elle kullanılması küçük ekranın sorun olmaması güçlü donanımı sorun olmazken kimine göre ekranı zamanın içerik tüketimine göre küçük kalması selfie kamerasının 1.2 megapixel olması sorun olabiliyor artık tercih size kalmış..

Başlıktaki soruya gelirsek iphone se adam değildir akıllı telefondur :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar ben şimdi Iphone se almayı düşünüyorum fakat kararsızım bir size sorayım dedim. Siz ne dersiniz sizce alınırmı yoksa onun yerine önerebileceğiniz bir telefon varmı. Iphonun boyutu benim için sıkıntı değil ve uzun yıllar güncelleme alacağını düşünüyorum. Gören herkes bi cevap yazarsa sevinirim şimdiden eyvallah.
boyut sııkntı değilse,pil ve ön kamera da sorun değilse adamın dibidir.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
boyut sııkntı değilse,pil ve ön kamera da sorun değilse adamın dibidir.
Başka ne kaldı ! bi cihaza 2000 tl gibi para verilecek batarya ,boyut, ön kamera dan ödün verilecek yani kıssacası 2000 tl verdim ama beş para etmezmi densin ..Zamanımız ihtiyaçlarına ve kullanıcı beklentilerine bakarsak kameralar ön planda özellikle selfie kameraları ve pil bu 2 si yoksa neden bukadar para ödensin ki çoğumuz bu paraları kolay kazanmıyor..

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kimine göre tek elle kullanılması küçük ekranın sorun olmaması güçlü donanımı sorun olmazken kimine göre ekranı zamanın içerik tüketimine göre küçük kalması selfie kamerasının 1.2 megapixel olması sorun olabiliyor artık tercih size kalmış..

Başlıktaki soruya gelirsek iphone se adam değildir akıllı telefondur :)
Arkadaşın adammıdır sorusunda eski videolara bir gönderme var.

@ssemihssunman Bana sorarsa SE adamdır.

Reaksiyon puanı
16,118
iphone se adamın dibi adamın hasıdır peformansı ekranından dolayı *eniştesinden daha yüksek.
*iphone6s...

Reaksiyon puanı
16,118
çok güzel telefon aslında adam değil kadın o hafızası dolunca görürsünüz...
keşke benimde olsa...

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
IPhone ların hiçbiri adam değildir ve olmayacaktır da...

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Boyut olarak benim aradığım şey. Cebe sığıyor. Diğer modeller için yazın sıcak günlerinde kol çantası taşımak gerekecek (Yada palto giymeye devam edilecek). Çok seyehat etmek zorunda olan birisi için tam arana boyutta ve de hafif bir telefon. Ama fiyatı çok yüksek.Ve Apple bu seriyi Bayan kullanıcıları hedef alarak geliştirmiş sanki.(Pahalı ve şık) Bu nedenle adam değil, bayan'dır.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Boyut olarak benim aradığım şey. Cebe sığıyor. Diğer modeller için yazın sıcak günlerinde kol çantası taşımak gerekecek (Yada palto giymeye devam edilecek). Çok seyehat etmek zorunda olan birisi için tam arana boyutta ve de hafif bir telefon. Ama fiyatı çok yüksek.Ve Apple bu seriyi Bayan kullanıcıları hedef alarak geliştirmiş sanki.(Pahalı ve şık) Bu nedenle adam değil, bayan'dır.
Efsane tespit :D

ckarakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Kardeş ben tablet değil telefon almak istiyorum diyenlerdensen, SE telefonun krali. İki haftadır kullanıyorum perfect. Tercih senin.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
5 veya 5.2 inç ekranlar tek el için idealdir. 4" ekran fazla küçük.

ssemihssunman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende s4 mini var şu an o da küçük ve beni rahatsız etmiyor. Bide bişe sorucam şimdi benim sistemim baya kasıyo donuyo ve ben çok rahatsızım bu konudan o yüzden Iphone almak istiyorum fakat 6s e de o kadar çok para vermek istemiyorum. Ama android alınca da şimdiki kasmaları zamanı gelince o telefonlardada yaparmı diye korkuyorum ne dersiniz

Reaksiyon puanı
16,118
Bende s4 mini var şu an o da küçük ve beni rahatsız etmiyor. Bide bişe sorucam şimdi benim sistemim baya kasıyo donuyo ve ben çok rahatsızım bu konudan o yüzden Iphone almak istiyorum fakat 6s e de o kadar çok para vermek istemiyorum. Ama android alınca da şimdiki kasmaları zamanı gelince o telefonlardada yaparmı diye korkuyorum ne dersiniz
iphone se 'de olmaz öyle şeyler iphone se al.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Android'im yok. Ama gördüğüm kadar her açılan uygulama, durmaya zorlanmadığı taktirde, çalışmaya devam ediyor. Uygulamalar için doğrudan bir kapat seçeneği yok (ben göremedim) Kasmaların nedeni bu oluyor. Her bir kere çalıştırdığın uygulamayı ayarlardan kapanmaya zorla seçmelisin. kasmaları önlemek için.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Android'im yok. Ama gördüğüm kadar her açılan uygulama, durmaya zorlanmadığı taktirde, çalışmaya devam ediyor. Uygulamalar için doğrudan bir kapat seçeneği yok (ben göremedim) Kasmaların nedeni bu oluyor. Her bir kere çalıştırdığın uygulamayı ayarlardan kapanmaya zorla seçmelisin. kasmaları önlemek için.
Meshmollow da arkapalanda çalışacak uygulamalar ayarlanabiliyor

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Androidde kasma mı kaldı? Atın artık şu dandik samsungları..

MustafaB.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana göre ekranı küçüktür, performansı iyidir.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Alt ve orta segment android ve samsung ve diğer marka kullanıcıları özellikle samsung kullanıcıları derhal stock yazılımdan cm yada varsa mıuı yazılımlar yüklemelerini tavsiye ederim..

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Başka ne kaldı ! bi cihaza 2000 tl gibi para verilecek batarya ,boyut, ön kamera dan ödün verilecek yani kıssacası 2000 tl verdim ama beş para etmezmi densin ..Zamanımız ihtiyaçlarına ve kullanıcı beklentilerine bakarsak kameralar ön planda özellikle selfie kameraları ve pil bu 2 si yoksa neden bukadar para ödensin ki çoğumuz bu paraları kolay kazanmıyor..
o zaman alma kardeşim yapacak bir şey yok o zaman o boyuta yakın z5 compact var ona yönel...

fehmiakca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 Haftadır kullanıyorum. Öncesinde 6s kullanıyordum. Hafıza sorunu nedeniyle 64 gb SE aldım. Çok kibar ve taşıması kolay. Eğer video izleme gibi bir alışkanlığın yoksa SE adamın hasıdır. Ayrıca şu kameradaki megapixel olayına takılmaktan vazgeçemedik. Ön kamerasının performansı oldukça tatmin edici sorun yaşamazsın diye düşünüyorum.

Son mesajlar