iphone se 32'mi yoksa iphone 6 32'mi?

hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
arkadaslar anneme telefon alicam ikisi arasinda kaldim benim gonlumden iphone 6 geciyor ekran'i buyuk oldugu icin obur tarafta da daha yeni bir islemci var.Sizce hangisini alayim iphone se 339 euro iphone 6 395 euro.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İphone se daha uygun fiyatlı olduğu için onu öneririm daha güncel bir cihaz tek eksisi ekranı ufak onuda anneniz kullanacağı için çok fark yaşamaz

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
İphone se daha uygun fiyatlı olduğu için onu öneririm daha güncel bir cihaz tek eksisi ekranı ufak onuda anneniz kullanacağı için çok fark yaşamaz
peki hocam 6 uzun vaade'de sorun cikartirmi telefon ios 9 olarak geliyor ben yukseltmicem buyuk ihtimal,internette dokunmatiginde kronik sorun oldugunu okudum keza aldigim ikinci el 6'da bu sorundan oturu para iadesi yaptilar.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
peki hocam 6 uzun vaade'de sorun cikartirmi telefon ios 9 olarak geliyor ben yukseltmicem buyuk ihtimal,internette dokunmatiginde kronik sorun oldugunu okudum keza aldigim ikinci el 6'da bu sorundan oturu para iadesi yaptilar.

Güncelleme yapmadığın sürece sorun yaşamazsın ama dokunmatik sorunu can sıkıcı olabilir kronik bir sorunsa eğer ama aynı sorunu sende yaşamışsın demekki bir sorun var cihazlarda yinede tamamen şans işi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tartışmasız SE
--- Gönderi Güncellendi ---
Yalnız o fiyata çok daha iyi Android bulursun. Axon 7 , S7 falan zorlarsan

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Tartışmasız SE
--- Gönderi Güncellendi ---
Yalnız o fiyata çok daha iyi Android bulursun. Axon 7 , S7 falan zorlarsan
ben kendime almiyorum annem iphone sevdigi icin ona alicam o yuzden android tarafina hic bakmiyorum ama kucuk ekrana ragmen se mi eger guncelleme yapmazsam 6'da performans bakimindan uzmez herhalde ?

Reaksiyon puanı
16,118
iphone se çok da küçük değil ve iphone 6 alırsan işgüzarın biri güncellerse ki yaparlar daha güncel olan iphone se daha iyi.